Gyors ​édességek 17 csillagozás

Stahl Judit: Gyors édességek

Milyen édesség esne ma jól? Egy gyors portugál borhab, citromfelfújt vagy fenyőmagos keksz? Vagy várja a vendégeket epres spiráltorta,dán fahéjas tekercs, esetleg kókuszos tiramisu? Elfoglalt háziasszonyokra, sokat dolgozó anyukákra, este végére összegyűlő családokra és baráti társaságokra gondolva indítja útjára Stahl Judit új szakácskönyv-sorozatát, csupa olyan étellel, amelyek elkészítéséhez nem kell 30-45 percnél több időt tölteni a konyhában.
A sorozat ezen kötete változatos édességeket kínál, pontokba szedett, jól követhető receptekkel és rengeteg színes fotóval.

Eredeti megjelenés éve: 2007

Kulinária, Budapest, 2007

metahari P>!
Stahl Judit: Gyors édességek

A rengeteg színes fotó és a receptek aránya kicsit eldurvult az előbbiek javára. Zokon vettem. Egy oldalnyi málna, aztán semmi, ez nem fair. A bélbolyhaim sikítoztak. Legalább a recept lehetett volna hosszabb, ha már a végeredmény 3 perc alatt elfogyott…

meseanyu P>!
Stahl Judit: Gyors édességek

Bár a legtöbb recept nem az én ízlésem szerinte való, meg szerintem bonyolult is a „gyors” jelzőhöz, mégis szeretem olvasni Stahl szakácskönyveit, összefut az ember szájában a nyál, annyira érzékletesek a leírásai.

Sceurpien I>!
Stahl Judit: Gyors édességek

Mind olyan, hogy az ember úgysem csinálja meg őket, pláne ha pasi, mert akkor inkább főz rendes kaját :)

Mary>!
Stahl Judit: Gyors édességek

Nagyon fincsi receptek ,egyik kedvencem a clafoutis :) csak ajánlani tudom!