Staffordshire ​bull terrier 3 csillagozás

Staffordshire bull terrier

Gazdiképző kisokosunkban minden olyan alapvető információt összegyűjtöttünk, amit a leendő vagy gyakorló kutyatulajdonosoknak tudniuk kell ahhoz, hogy felelősségteljesen bánhassanak kedvencünkkel. A kézikönyv többek közt választ ad arra, hogyan válasszuk ki, ápoljuk, etessük, neveljük, tanítsuk, tenyésszük négylábú társunkat, és még arra is találunk ötleteket, miként készítsük fel egy kiállításra vagy milyen játékokkal tehetünk a kedvére.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Gazdiképző kisokos Totem Plusz

Totem Plusz, 2011
64 oldal · ISBN: 9789635904464 · Fordította: Gondos Zsuzsanna

Szimirza>!

Jaj, nekem! Az a sok gyönyörűséges kutya *.*
Nagyon jó kis összeállítás, olyan alapvető információkkal, ami ahhoz szükséges, hogy jobban megismerjük ezt a fajtát, főleg ha ilyen kutyust szeretnénk vásárolni vagy ha esetleg már van és szeretnénk még többet megtudni például az esetleges betegségekről, ápolásról stb. Köszönöm @efenera *.*

Fróna_Zsófia IP>!
Staffordshire bull terrier

Az előszóban leszögezik, hogy csupán általános dolgokat szedtek össze, és alaposabb ismeretekhez más könyvekre is szükség van.
Ez szerintem rendben is volt. A könyv nem volt se több se kevesebb annál, mint amit ígért.

Vivien_Miquel>!
Staffordshire bull terrier

Alapvető leirás,gondozás,betegségek.saját meglátásom szerint amit tudni lehet a staffordokròl az benne van bár a tanulási folyamatok mik szerepelnek benne nem igazán hasznos és megfelelő!cesar milan jobb tanitási és viselkedési megoldásokkal él,amely bizonyitott,de bemutatò könyvként kevésnek tartom!