Aranyhaj ​– Az örökkön örökké előtt 11 csillagozás

Stacia Deutsch: Aranyhaj – Az örökkön örökké előtt

Aranyhaj visszatért, és még a haja is visszanőtt!
Aranyhaj hamarosan Corona hercegnője lesz, és úgy tűnik, az élete a legjobb irányba halad – vagy mégsem? Koronázásának napján egy rejtélyes gonosztevő mindent elkövet, hogy tönkretegye az ünnepséget. Vajon Aranyhaj és barátai időben meg tudják állítani a banditát?
A Disney Channel műsorán futó sorozat alapján készült különleges könyvben nyolcoldalnyi színes rajzot is találsz!

Kolibri, Budapest, 2018
154 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786155633423 · Fordította: Bekker Anikó
Kolibri, Budapest, 2018
154 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786155633423 · Fordította: Bekker Anikó

Aranyhaj

hobor_ria >!
Stacia Deutsch: Aranyhaj – Az örökkön örökké előtt

Az Aranyhaj az egyik kedvenc Disney mesém. Nagyon jó érzés volt újra róluk olvasni, újra vissza csöppenni ebbe a világba.

Nekem tetszett a történet, egy kis könnyed mesének szerintem tökéletes. Ezt a történetet még amúgy sem ismertem, hogy hogy nő vissza Ari haja és milyen erős lesz ezek után!
A szereplők aranyosak voltak. Örülök, hogy elolvastam ezt a kis kötetet.

Szűcs_Viktória_>!
Stacia Deutsch: Aranyhaj – Az örökkön örökké előtt

Hűha! Azért lássuk be a cukormáz alatt voltak itt bőven komoly kérdések.
Mivel jobb a torony bezártságánál, a kastélyban bezárva lenni?
Ez az a szabadság amire vágyott Aranyhaj?
A király féltő, örző viselkedése és Aranyhaj kalandvágya is érthető.
Egy jópofa történet volt, varázslatos elemekkel, de valószínű még sokat fogok gondolkodni rajta. Ilyen a jó mesekönyv!
Jó történet, kedves kakakterek és elgondolkodtató kérdések.
Mostanában a legjobb mese amit olvastam!

Emmus>!
Stacia Deutsch: Aranyhaj – Az örökkön örökké előtt

Nekem nem tetszett, de a gyermeknek annál inkább. Most ezt a mesét szereti, ez kell olvasni.

Tímea_Kocsis_2>!
Stacia Deutsch: Aranyhaj – Az örökkön örökké előtt

Az Aranyhaj minisorozat alapján íródott történet. Miután Aranyhaj visszakerül a szüleihez nem találja a helyét, ismét bezárva érzi magát. Egyfajta útkeresés, a környezet felmérése és önmaga felfedezése. Könnyed, aranyos, de reflektál a tinik felnőtté válási folyamatára is.

Dolostiel>!
Stacia Deutsch: Aranyhaj – Az örökkön örökké előtt

Azért csak 4 csillaggal jutalmaztam, mert egy kicsit kusza lett. Persze ez gondolom azért van mert egy sorozat első részének szánták.De egy picit akkor is összecsapott érzést kelt a legvége.
Viszont nagyon aranyos kis történet lett, kedvelem a legjobb barátnőjét is. A már jól ismert szereplőkről nem is beszélve.
Kalandos, izgalmas, elgondolkodtató történet lett.
Rajongóknak kötelező olvasmány! :)

worsi P>!

De Eugén terve más irányt vett, amint észrevette az előttük levő veszélyforrást.
    – Ó… fatörzs, fatörzs, fatörzs, fatörzs!

hobor_ria >!

– Ez sokkal egyszerűbb lett volna, ha a többi lány is segíthet, de annyira pletykásak, hogy mostanra a fél királyság tudna a hajadról.

worsi P>!

Eközben Aranyhaj egy magasabban fekvő útvonalon vágtatott. Olyan sebesen száguldott, hogy a rövid barna haja lengedezett a szélben.

Kapcsolódó szócikkek: Aranyhaj
worsi P>!

Így Aranyhaj újra találkozhatott a szüleivel, Corona királyával és királynőjével. Ő és Eugén azok után, amin keresztül mentek, szerelembe estek, és rövidesen be is költöztek a kastélyba.

Kapcsolódó szócikkek: Aranyhaj