A ​szelfi művészete 4 csillagozás

Hogyan készíts profi önarcképet
Sorelle Amore: A szelfi művészete

Szeretnéd, ​hogy a közösségimédia-profilod szebb, igényesebb, különlegesebb legyen? Ennek a könyvnek a segítségével megtanulhatod, hogyan készíts lenyűgöző, művészi önarcképeket.

A mai világban anélkül létezni, hogy jó fotóid lennének magadról, lehetséges, de nagy hátrányokkal jár. A szelfi művészete végigvezet az úton az alapoktól: milyen felszerelést használj, hogyan pózolj, milyen legyen az arckifejezésed, a ruhád, mire figyelj a kompozícióval és a fénnyel kapcsolatban. Egy szelfi posztolása alkalom arra, hogy vizuálisan kifejezd, ki is vagy, illetve hogy ki szeretnél lenni.

Ha komolyan veszed, akkor lehetőségek egész tárháza nyílik meg előtted, egy új világ, aminek a létezéséről nem is tudtál. Ebben segít neked Sorelle Amore ismert fotós, filmkészítő, influenszer és merész üzletasszony, akinek #Blessed Instagram-oldala és Haladó Szelfi Egyetemének (Advanced Selfie University) programjai inspirálták milliós követőtáborát, hogy mind belevágjanak, és hatásosabbá… (tovább)

Scolar, Budapest, 2021
144 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635093656 · Fordította: Bartók Imre

tothhenczedit>!
Sorelle Amore: A szelfi művészete

Sorelle Amore: A szelfi művészete Hogyan készíts profi önarcképet

Akinek van fényképezőgépe vagy hozzátartozó dolgok, szerintem hasznos. Jó fotók vannak benne, de nem az úgynevezett klasszikus „szelfi”-ről szól. Bevallom én arról szerettem volna többet megtudni. :)