A ​kutyatartás kézikönyve 4 csillagozás

Kutyabarát kalauz kedvenceink gondozásához, neveléséhez
Sophie Collins: A kutyatartás kézikönyve

Aki uszkárt tart, és aki mopszot, aki huskyt, és aki vizslát, ezzel a könyvvel kiváló kalauzt kap minden témához a kutya fogadásának előkészületeitől egészen a látványos idomítási trükkökig, egyszóval ahhoz, hogy kedvence életvidám, egészséges és jól nevelt legyen.
A kutyabarát kalauzzal csupa öröm lesz a kutya gondozása megrögzött kutyarajongóknak és első kölyökkutyájukkal ismerkedő kezdőknek egyaránt. Tömör szakmai tanácsaival, lenyűgöző tényeivel, több mint 200 színes fényképével A kutyatartás kézikönyve elmond mindent, amit egy gazdának a kutya kiválasztásáról, érzéseiről és ellátásáról tudnia kell.
A könyv fejezetei:
A kutyák viselkedése – A kutya kiválasztása – A kutya gondozásának alapjai – Tanítás, mozgás, játék – Az egészséges kutya
Sophie Collins angol szakíró és szerkesztő, szakterülete a kutyák viselkedése. Számos könyve közül magyarul eddig már megjelent műve: Kutyabeszéd – Négylábú barátaink titokzatos nyelve

Corvina, Budapest, 2011
194 oldal · ISBN: 9789631359541 · Fordította: Garai Attila

gyberna P>!
Sophie Collins: A kutyatartás kézikönyve

Sophie Collins: A kutyatartás kézikönyve Kutyabarát kalauz kedvenceink gondozásához, neveléséhez

Szuperül felépített könyv, a kutya fejlődését végigköveti, minden problémára, gondra, betegségre kitér, egy-két alapvető alapvető trükköt, módszert részletesen is bemutat. Csomó új infót szereztem belőle, teljesen más módszerrel tanít például szobatisztaságra, mint amit eddig ismertem. Humánusabb módszernek tartom, hogy nem kell belenyomni a kutya orrát a pisibe meg a kakiba, szóval azt hiszem, kipróbálom :D
Kicsit már majdhogynem regényszerű volt, mikor a kutyától való végső búcsúzásnál tartottam, nem bírtam visszatartani a könnyeimet.
Egy teljesen kezdő kutyavállalónak szívből ajánlom a könyvet, talán elég is az alapok elsajátításához.

memoir>!
Sophie Collins: A kutyatartás kézikönyve

Ez is nagyon tetszett, hasznos volt, és a felépítése is jó. Kezdő kutyatartóknak ajánlom!