A ​kézírás néma sikolya 2 csillagozás

Tabu témák figyelemfelkeltő jelei az írásban – prevenciós grafológiai kézikönyv
Soóky Andrea: A kézírás néma sikolya

Tabu témák figyelemfelkeltő jelei a kézírásban. Ebből a könyvből megtudhatjuk: hogyan ír egy gyilkos, milyenek az energiavámpírok betűi, nyomot hagy-e az írásban a kábítószer, írászavaros-e a gyermek, látszik-e a gyermek írásán, ha már számítógépfüggő, felismerhető-e az írásból az öngyilkossági szándék, és még sok olyan témát mutat be a könyv, melyekről tudni is kínos és beszélni sem merünk. Ahhoz nyújt segítséget ez a könyv, hogy Ön is tudjon egy lépéssel a baj előtt járni, és ne gyötörjék azok a gondolatok, hogy „mit tehettem volna, ha.”

lilla_csanyi P
Soóky Andrea: A kézírás néma sikolya

Soóky Andrea: A kézírás néma sikolya Tabu témák figyelemfelkeltő jelei az írásban – prevenciós grafológiai kézikönyv

Ez egy nagyon izgalmas könyv. Grafológusoknak kötelező darab! ^^

lilla_csanyi

Az írásban az agytevékenység tudatos és tudattalan tényezői is nyomot hagynak, így a papírra vetett betűk is folyamatosan jelzik, ha valami baj van.