Gyógyító ​kövek könyve 6 csillagozás

Sonja Heider: Gyógyító kövek könyve Sonja Heider: Gyógyító kövek könyve

A klasszikus orvostudomány és a természetgyógyászat egybehangzóan állítja, hogy testünk számára az ásványok és a nyomelemek létfontosságúak. A kövekkel való gyógyítás olyan terápiaforma, amely hatással van a testre, a lélekre és a szellemre, vagyis egy lény minden aspektusára. A gyógyfürdők vizében oldott ásványi anyagok segítenek leküzdeni a betegséget, s egyre többen élvezik az ásványvizek áldásos hatását. A kézikönyvben szereplő 156 kristály és drágakő megismerését színes képek könnyítik meg, az egyes kövek leírásánál a szerző részletesen ismerteti az adott kőhöz rendelhető csakrákat, tisztítási lehetőségeket, a kő testi és lelki hatásait. Külön táblázat mutatja a kövek felhasználási területeit. A könyv létrehozásának alapgondolata a gyógykövekkel való komplett kezelés volt. Az itt bemutatott módszer alapján, illetve az erre a célra kifejlesztett analízislap segítségével könnyen és gyorsan megtalálhatjuk személyre szabott kövünket.

Bioenergetic, Budapest, 2015
258 oldal · ISBN: 9789632912462 · Fordította: Makra Júlia
Bioenergetic, Budapest, 2015
258 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632912462 · Fordította: Makra Júlia
Bioenergetic, Budapest, 2009
258 oldal · ISBN: 9789639569324 · Fordította: Makra Júlia

EstherSilenthill>!
Sonja Heider: Gyógyító kövek könyve

Alapos, összeszedett olvasmány az ásványokról, illetve azok gyógyászati célú felhasználásáról. Csakrákról. Nagy segítségemre volt.

Katigramm>!
Sonja Heider: Gyógyító kövek könyve

Több féle irányból közelíti meg az ásványokat, kereshető benne betegség szerint és az ásványok neve szerint is. Szinte mindennap forgatom a különböző megkeresések miatt, miközben az ásványkarkötőket készítem.