Napi ​önfejlesztés 2 csillagozás

90 nap személyiségfejlődéssel
Skip Ross: Napi önfejlesztés

„Rájöttem, hogy a személyes fejlődés szempontjából a folyamattal való mindennapos tudatos foglalkozás sokkal lényegesebb, mint a végeredmény maga – nem a megérkezés, hanem az utazás a fontos. ”
A könyvben szereplő fejlesztő gyakorlatok egyszerű módszert kínálnak arra, hogy a személyes növekedéshez, a kiteljesedéshez elengedhetetlen új szokásrendszert alakítsunk ki. Naponta néhány perc elegendő ahhoz, hogy a munkáról, az üzletről, a kapcsolatokról, a szülői feladatokról, a tanulásról, az életről kialakult szemléletünk gyökeresen megváltozzon.

228 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639333314 · Fordította: Lelik Krisztina

papeerzsepi>!
Skip Ross: Napi önfejlesztés

Skip Ross: Napi önfejlesztés 90 nap személyiségfejlődéssel

Mindenkinek ajánlom, aki önfejlesztésre adja a fejét. Ha már 5 dolgon tud változtatni és elgondolkodik magáról már nyert. Érdemes többször elolvasni, hogy minél többet magáévá tegyen az ember ezekből az elvekből.
Elvileg naponta kellene olvasni, gyakorlatilag volt olyan hogy egy-egy lecke között napok maradtak ki, mert meg kellett emésztenem. Tömény könyv, emésztendő!

papeerzsepi>!

[…] mindannyian szerethetők vagyunk. Olyan érték ez, ami nem azon alapul, hogy mit teszünk, hanem pusztán azon, hogy Isten gyönyörű, különleges és egyedi teremtményei vagyunk. Amikor belátjuk, hogy eredendően szerethetők vagyunk, akkor ahhoz, hogy mi is szeressünk másokat… nem kell más, csupán egy elhatározás.
Nem kell semmit sem tennünk; nincsenek különleges feltételek vagy elvárások, amelyeknek meg kell felelni ahhoz, hogy szerethetők legyünk.

Skip Ross: Napi önfejlesztés 90 nap személyiségfejlődéssel