Cupido ​1. – Első fejezet 10 csillagozás

Skatuya: Cupido 1. – Első fejezet

Alec egy különös képességgel rendelkezik: látja a lelki társakat összekötő jeleket. Egy baráttal az oldalán próbál segíteni másoknak, hogy megtalálják életük párját – és így megismeri a szerelem, kapcsolatok és emberek sokszínűségét.
Mindeközben pedig megpróbál a saját érzésein is eligazodni.

Magánkiadás, Budapest, 2018
48 oldal · ISBN: 9789631295849 · Illusztrálta: Skatuya

Molymacska>!
Skatuya: Cupido 1. – Első fejezet

Elég sok ajánlás után végre én is olvashattam a képregényt, és meglepett, mennyire az én stílusom. Mármint nem csak a történet volt aranyos, de a rajzolásban is Alec a félénk srác (mint én) míg Victor az extravagáns (amilyen szeretne az ember lenni). Victor úgy alapjaiban kedvenc karakter lett, nem csak a kinézete miatt (azért nagyon sokat hozzáadott) de a viselkedése, és a tea szeretete miatt is :)

discipula_magistrae>!
Skatuya: Cupido 1. – Első fejezet

Remek kikapcsolódás volt így ősszel (a színek és a teaház!), fáradtan, zh-kra készülve; tervezem folytatni.

peterszebeni I>!
Skatuya: Cupido 1. – Első fejezet

Egyik kedvenc online képregényem, és emlékszem nagyon meglepődtem, mikor megtudtam, hogy magyar alkotó munkája. Azóta szerettem volna nyomtatásban, magyar nyelven is látni, és ez végre megvalósult.
Skatuya írása közvetlen, fiatalos, és természetes hatást kelt, mindehhez jönnek a kifejezetten barátságos, aranyos rajzok, amik miatt bátran ajánlom ezt a képregényt tinédzsereknek. A téma választás szintén ezt a korosztályt érintheti a leginkább, a bizonytalanság a szerelemben.
Viszont tetszik, hogy minden ebben megélt nehézség ellenére, ez egy pozitív hangulatú, felemelő történet. :)

nicotinespider>!
Skatuya: Cupido 1. – Első fejezet

Kb 4 évvel ezelőtt vettem meg a képregényt, de valahogy ma megtaláltam a szobámban és újra olvastam és ez még mindig baromi jó! Érdekesek a karakterek, jó a történet és a rajzstílus meg tényleg rohadt jó tehát hogy így huha (eddig tartott hogy okosnak akarok tűnni) Kevés olyan könyv vagy képregény van ami megfelel a 13 éves énem ízlésének is és a 18 éves énem ízlésének is, ez nagyrészt a 13 éves hibája, de ez a képregény régen is tetszett és most is nagyon tetszik!