Fuss, ​hogy érezd: élsz! 2 csillagozás

Futás, táplálkozás, önfejlesztés
Sipos János: Fuss, hogy érezd: élsz!

Ez a könyv az élet egy különleges ízéről, egy életérzésről szól. Arról, hogy mit tud adni a futás idősnek és fiatalnak, nőnek és férfinak, szegénynek és gazdagnak, ateistának és hívőnek, vékonynak és testesebbnek, lustának és fürgének, egészségesnek és betegesnek egyaránt. Hogy mit tudsz adni te magadnak.

Kiemelten tárgyalja a rendszeresen futók és a futástól irtózók köreiben egyaránt gyakran előforduló helytelen táplálkozási szokásokat, azoknak az egyén életminőségére gyakorolt súlyos következményeit, és a megoldási lehetőségeket. Mert van megoldás!

Külön fejezet szól az egyén önfejlesztésének alapjairól, a célkitűzésről, a motivációról, a gondolkodás fejlesztéséről, amelyeket számos találó idézet tesz könnyen érthetővé.

Beleláthatsz a futók egy zárt, virtuális közösségének életébe, amelynek tagjai virtuálisan is és gyakran személyesen is segítik, biztatják egymást, megosztják egymással tapasztalataikat, problémáikat.

Magánkiadás, Baja, 2015

Pirimari>!

Sipos János: Fuss, hogy érezd: élsz! Futás, táplálkozás, önfejlesztés

Minden kezdő és újrakezdőnek, fiatalnak öregnek egyaránt ajánlom. Nagyon jól összeszedett. Rengeteg tökéletes idézettel, motivációval. Mindenki sportoljon valamit hogy érezze, hogy él. :D

Pillowghost>!

Sipos János: Fuss, hogy érezd: élsz! Futás, táplálkozás, önfejlesztés

Az első felében levő futótörténetes-idézetes-motiválós rész nekem sok volt, de nem csak ebben a könyvben, egyébként sem szeretem a két utóbbit. Viszont a sok személyes történet és a végén az író sajátja (pláne úgy, hogy én azon az eseményen futottam első 10 km-et versenyen) csodálatos volt, szerintem sikerült minden másodikat megkönnyeznem.
Futásról olvasni jó, de futni még jobb.