Mezítlábas ​szuperhős kézikönyv 4 csillagozás

Teljes átalakulás természetes módszerekkel az ősi egészség elnyeréséért
Sinka Miléna: Mezítlábas szuperhős kézikönyv

Ki ​vagyok? Ember, nő, feleség, anya – és mezítlábas szuperhős.
Januárban volt öt éve, hogy egy nap életmódot váltottam. Akkor még mit sem sejtettem arról, hogy hosszú utazásom milyen eredménnyel fog zárulni, egyszerűen csak egészségesebb szerettem volna lenni. Belevágtam hát a kellős közepébe. Az évek során megtisztítottam a testemet, rendet tettem a környezetemben, újra felfedeztem a természet rendkívüli erejét a hétköznapjaimban, csodás emberi kapcsolataim születtek. De valami mintha még mindig hiányzott volna a képletből.

Bár az élet egyfolytában küldözgette nekem a figyelmeztető jeleket kudarcok, betegségek, kellemetlen személyek formájában, sokáig nem eszméltem fel.

Aztán szerencsére eljött a pillanat, amikor végre felismertem, hogy a megoldás nem a külső tényezőkben keresendő, hanem ott rejlik bennem. Megértettem, hogy csak akkpr lehetek igazán boldog, ha először újra megismerkedem önmagammal, meghatározom a valós céljaimat, elhárítom a képzeletbeli… (tovább)

202 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789631264395 · Illusztrálta: Fisch Veronika

Zuzu_Petals2>!
Sinka Miléna: Mezítlábas szuperhős kézikönyv

Sinka Miléna: Mezítlábas szuperhős kézikönyv Teljes átalakulás természetes módszerekkel az ősi egészség elnyeréséért

Kb.5 éve hallottam arról először,hogy a műanyag edények nem élettelen tárgyak,hanem belőlük hormon rendszerünket befolyásoló anyagok oldódnak ki,szóval óvatosan velük!Ebben a könyvben többek között ilyesmiről van szó.Nagyobb fejezetekre tagolódik.Tárgyalja,hogy mit egyél,mit kerülj Szó van benne „ kakiügyekről” is.Azaz,milyennek kellene lennie az egészséges kinézetű végterméknek.Receptek is vannak benne házi készítésű fogkrémről például.Összeségében elég sok megfontolandó tanács van benne,ami a mai kor emberének biztos hasznára válik.

Cella>!
Sinka Miléna: Mezítlábas szuperhős kézikönyv

Komplett összefoglaló, nem erőltet semmit, elmagyaráz mindent, tudományos alapokon nyugszik, megfelelő hivatkozások. Jó kezdet életmódváltáshoz

Ninácska P>!

Képzeld magad egy automata mosógép helyébe!

Ninácska P>!

A szervezeted alapvetően a tökéletes egyensúly fenntartására és zökkenőmentes működésére törekszik.

Ninácska P>!

Porold le régi önmagad, indulhat a nagytakarítás!

Ninácska P>!

Egy átlagos felnőtt testének 60 százaléka víz.

Ninácska P>!

Még hogy jótékony baktériumok!

Egyél szezonális ételeket!