Pocakosnapló 6 csillagozás

A babavárás megismerése és megörökítése
Simó Tímea: Pocakosnapló Simó Tímea: Pocakosnapló Simó Tímea: Pocakosnapló

A Pocakosnapló több, mint 100 db 4D-s ultrahang fotóval mutatja be a Pocaklakó fejlődését. Egyedülálló napló-könyv, melyből megtudhatod, hogy hogyan növekszik, mit tud, mit érez a babád és milyen vizsgálatok várnak Rád.
A 4D-s ultrahang fotók kisfilmszerűen bemutatják a magzat mimikáját, mozgását és szokásait.
A könyv – ahogy a címe is mutatja –, napló is egyben, hiszen az igényes kiadványban megőrizheted az összes élményed, érzésed, fotód, valamint az ultrahang leleteid a babavárással kapcsolatban.
A(z) Pocakosnapló (3D-s UH-fotókkal) (Könyv) szerzője Simó Tímea.

New Age Média, Budapest, 2008
New Age Média, Budapest, 2006

Marcsi P>!

Szerintem nagyon hasznos.
Biztos, hogy érdekes és megmosolyogtató lesz visszaolvasni pár év múlva, hogy milyen is volt a babavárós időszak.
Minden hónapban lehet feljegyzéseket készíteni, az aktuális vizsgálatokról, súlyunkról, érzéseinkről, félelmeinkről. Be lehet írni az aktuális UH mérési adatait, ami pl. nagyon hasznos, ha második babát is szeretne az ember, hisz így majd össze lehet hasonlítani a mérési eredményeket. Bele lehet ragasztani a kismama és a baba UH képeit is hónapról hónapra, a végén pedig az első hetekről is lehet bele írni. A hátoldalán van egy nagyon hasznos felsorolás miket érdemes mindenképpen beszerezni mire megérkezik a baba, plusz, hogy mivel érdemes a kórházba menni, mind a kismamának, mind a babának.

estyty>!

Simó Tímea: Pocakosnapló A babavárás megismerése és megörökítése

Nagyon hasznos volt a pocakos időszakomban! És azóta is nagyon sokszor olvasgatom vissza…:)))

Nickykee>!

Simó Tímea: Pocakosnapló A babavárás megismerése és megörökítése

Gyönyörű kiadvány, tele hasznos infókkal, szép színes képekkel, követi a magzat fejlődését, naplózni lehet mindent a terhesség legelejétől a baba hazaviteléig. Nagyon örülök, hogy megvettem, szép emlék lesz! :-)

pandikornis>!

Simó Tímea: Pocakosnapló A babavárás megismerése és megörökítése

Sok érdekes és hasznos dolgot tartalmaz a könyv. Szépek benne az ultrahang képek, amikén hétről hétre lehet követni a baba változásait. Voltak benne számomra különösen erdekes részek, amik további utánajárást és olvasást igényelnek :) alapnak ajánlom a könyvet