Das ​Deutschmobil Lehrbuch 1 3 csillagozás

Deutsch als Fremdsprache für Kinder
Sigrid Xanthos-Kretzschmer – Jutta Douvitsas-Gamst – Eleftherios Xanthos: Das Deutschmobil Lehrbuch 1 Sigrid Xanthos-Kretzschmer – Jutta Douvitsas-Gamst – Eleftherios Xanthos: Das Deutschmobil Lehrbuch 1

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

Pannon Klett, Budapest, 1996

Traclon>!

Annakidején alsó általánosban ebből tanultuk a németet. Nagyon szerettem, a könyvet is (a hozzá tartozó munkafüzettel és kazettával, mely utóbbi egyedül a tanárnőnek volt meg eredetiben, ő másolta át az osztályban mindenkinek, aki vitt be hozzá kazettát), ahogyan a németet, mint tantárgyat is, ami gyakorlatilag az első pillanattól fogva a kedvencemmé lett.
Remekül szerkesztett, kedves, vicces, játékos, igazán gyerekeknek való, ugyanakkor tényleg hatékonyan tanítja meg az alapokat (söt, annál talán kicsivel többet is).
Azt hiszem, ennek a könyvnek is van szerepe abban, hogy ma a németet, mint első idegennyelvet, magabiztos társalgási szinten beszélem, és gyakorlatilag 9 éve ezzel keresem a kenyerem. :)

Lahara IP>!

Ebből tanultunk németül. Tyű! Hogy én mindent elfelejtettem, az is biztos!

Maros Judit: Unterwegs – Német II. – Tankönyv
Hilke Dreyer – Richard Schmitt: Lehr- und Übungsbuch der deutschen Grammatik – aktuell
Hartmut Aufderstraße – Heiko Bock – Mechthild Gerdes – Jutta Müller – Helmut Müller: Themen neu 1 – Kursbuch
Feld-Knapp Ilona – Gyergyádesz Zsuzsanna – Mester Ildikó – Szabó Éva: Entdeckungen
Kocsány Piroska – Liksay Mária: Pass auf! 1 Neu
Tóth Tímea – Lázár Györgyné – Andreas Kentsch: Kekse 1 Lehrbuch
Anne Buscha – Szilvia Szita: Spektrum Deutsch B1+
Rita Maria Niemann: Studio d A2 – Deutsch als Fremdsprache
Klaudy Kinga – Salánki Ágnes: Német-magyar fordítástechnika
Daniela Niebisch – Monika Reimann – Franz Specht: Schritte international 1: A1/1