Megkötve (A Donovan-dinasztia 1.) 77 csillagozás

Sierra Cartwright: Megkötve

Az ​érintésed felszabadít, a csókod megköt.

Három fivér, egy nagy hatalmú család. Connor Donovan mindössze 27 éves, amikor átveszi a cég irányítását. Lara Bertrand céltudatos nő, aki eléri, amit akar. A fiatal milliárdos erőt sugárzó grafitszürke szemei, és forró éjszakákat sejtető hangja azonban leveszi a lábáról. Lara tudja, a két család nemcsak üzleti vetélytárs, de generációkra visszamenőleg gyűlöli egymást. Mégis, hogy megmentse apja cégét a biztos csődtől, sorsdöntő lépésre szánja el magát, és felajánlkozik a Donovan-fiúnak.

A kíváncsiságod űz hozzám. Mitől félsz? Attól, amit most kérni fogsz tőlem.

Connor nem csak az üzleti életben, de az ágyban is domináns. Felelősséget vállal, a korlátlan hatalomért cserébe. Nem feleséget keres, nem is szerelmet, hanem játszótársat, de a játék néha véresen komolyra fordul…

Sierra Cartwright bestseller sorozatában mesterien vezeti olvasóit a hatalmi játszmák világába, ahol a test is üzlet, ha az érdek úgy… (tovább)

Eredeti mű: Sierra Cartwright: Bind

Libri, Budapest, 2016
374 oldal · ISBN: 9789634331179 · Fordította: Hoppán Eszter
Libri, Budapest, 2016
372 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633108536 · Fordította: Hoppán Eszter

Connor Donovan · Julien Bonds · Lara Bertrand

❤♡❤ Best book of the year 2016 ❤♡❤
❤♡❤♡❤ Absolute love ❤♡❤♡❤
Külcsín és belbecs tökéletes összhangja: gyönyörű borító, felejthetetlen történet.
Végre egy könyv amire a Bdsm címke nem csak tévedésből került fel.
Connor Donovan az a Férfi, aki szerintem az összes nő szívét rabul ejti majd ;)
Imádtam olvasni, bugyinedvesítően jó volt :)
Remekül bemutatja a Bdsm pszichológiáját IQ+EQ, Connor a domináns Férfi tökéletes megtestesítője.
Erotika rajongóknak és azoknak akiket érdekel a Bdsm csodás világa, jó szívvel ajánlom, mert ugyan nem kapnak teljes képet az egészről, de alapnak a d/s kapcsolatokról kitűnő, még akkor is ha nem minden domináns Férfi kőgazdag és nem mind irányít több milliárd dolláros nagyvállalatokat :) Valamint az uraknak is ajánlom, tessenek tanulni ;)
Rengeteg mindent írhatnék még, de felesleges, mert ezt olvasni kell!

„Azok a dolgok, amelyeket a férfi csinált vele, betöltötték az egész világát.”

Sippancs P
Sierra Cartwright: Megkötve

Egyet kell értenem az előttem értékelőkkel: ezt a történetet egyértelműen a karakterei viszik a hátán, nem pedig a cselekménye. A cselekménye ugyanis egy teljesen átlagos, mondhatni sablonsztori, gazdag és csodaszép szereplőkkel, sok-sok pénzzel, luxuslakásokkal és némi elcsépelt viszállyal, Connor és Lara viszont igenis megérnek egy misét! Mindegyikük szimpatikus, okos és erős jellem, értelmes gondolatokkal és viselkedéssel. Nem drámáznak, nem titkolóznak, nem hazudoznak feleslegesen, hanem az első pillanattól kezdve nyílt lapokkal játszanak egymással szemben. Imádtam a köztük lévő kémiát, a sok-sok bizsergetős pillanatot, azt, hogy ennyire jól működtek ők ketten, Connor domináns mivolta pedig… hmmm, határozottan tetszett.

Amivel viszont kevésbé voltam kibékülve, az a BDSM vonal – és ezért a fél csillag levonás. Összességében nem volt rossz, ahogy az írónő ezt a témát felvezette és beleszőtte a történetbe, inkább a részletekkel volt problémám. Azok a részek, ahol például Connor „továbbképzést” tartott Larának, és elmagyarázta, hogy egy ilyen kapcsolat mivel jár, mit kell tennie és miért, az nagyon tetszett. Ahogy az is, hogy ők ketten nem estek rögtön egymásnak, hanem apránként ismerték meg és fedezték fel egymást. Az viszont már kevésbé tetszett, hogy szinte minden erotikus jelenet spoiler köré épült. Mert persze, oké, spoiler, az kicsit unalmas volt…

Minden összevetve jó kis könyv volt ez, úgyhogy bátran merem ajánlani a műfaj szerelmeseinek.
Várom Cade történetét!

Trice29 P
Sierra Cartwright: Megkötve

Nagyon ígéretes sorozatnak nézünk elébe :o)))
Connor egyértelműen kedvenc pasi lett! Számomra egyértelműen a szereplők tették erőssé ezt a könyvet. A történet önmagában semmi rendkívüli. Szépen felépítette az írónő a történetet, nem voltak mélypontok, viszont volt jellemfejlődés, érdekes emberek, sok-sok érzelem és valóban forró erotika, így le sem bírtam rakni.
Határozottan folytatós!

Tamlilla
Sierra Cartwright: Megkötve

Nagyon jó volt, de kedvenc nem lesz. Izgalmas, pörgős, a vége kicsit elsietett, azonban nem éreztem azokat a szikrákat a két főszereplő között. Valami az író stílusában nem jön be nekem, pedig igazán tudtam volna szeretni.
Cade sztorija jobban izgatja a fantáziám, alig várom, hogy olvashassam, közben bízva abban, hogy jobban rá tudok hangolódni az írásmódra.

Evika82 P
Sierra Cartwright: Megkötve

Nekem tetszett ez a könyv. Annyira jó volt végre olyan BDSM könyvet olvasni, ahol a főszereplő férfi nem egy lelki nyomorék, amit a sanyarú múlt váltott ki belőle. Connor egyszerűen egy domináns férfi, aki szeret irányítani a kapcsolatában.
Nem elnyomó, hanem irányító társ. És végre nem azt olvastam, ahogy fél könyvön keresztül titkolózik, és hazudozik egymásnak a két főszereplő. Szóval jó volt na. Ennyi. :)

l_moni
Sierra Cartwright: Megkötve

Még az éjszaka kiolvastam, csak egyszerűen nem jutottam géphez.
Mit is írjak.
Tudom, hogy sokaknak nem tetszik, mert magától a BDSM-től is idegenkednek.
Nos én nem tartozom közéjük :)
Nekem tetszett.
Lara elszántsága, áldozatkészsége, határozottsága, talpraesettsége szimpatikus volt. Róla olvasva eleinte nehéz volt elképzelni alávetettként. De pont ez kellett neki, hisz így került egyensúlyba a lelki világa. Hisz olyan keményen kellett bizonyítania, csak magára számíthatott az apja mellett, így viszont volt akire támaszkodhatott, aki figyelt rá és gondját viselte ha kellett.
Connor :)
Hmmm, micsoda pasi. Tudja mit akar és miként akarja. A nő öröme az első, a sajátja másodlagos. Nem szolga, hanem társ számára az alávetett. Igazi dom.
Megvolt közöttük az összhang, a kémia is nagyon jól működött.
A fél csillag levonás a vége miatt van.
Miért kellett így összecsapni?
Tetszett, jó kis könyv! Kíváncsian várom a folytatást :)

genevieve P
Sierra Cartwright: Megkötve

Minden kapcsolatban apró áldozatokat kell hozniuk a feleknek, meg kell tenniük kis dolgokat, akár szolgálatokat, mert ez boldoggá teszi a másikat.

Megdöbbentő, de tetszett. Ez a nőszemély aztán nem semmi, nem hiszem hogy akár csak hasonló dolgot képes lennék tenni és itt most nem a Connorral való kapcsolatáról beszélek, hanem annak okáról Rengeteg bátorság szükséges ahhoz hogy egy ilyesfajta ajánlattal előrukkoljunk. szívesen megnéztem volna Connor arcát, mert erre aztán tutira nem számított
Érdekes volt ahogy Lara megismerte önmagát, illetve szexualitásának határait. C. Donovan pedig minden bizonnyal jó tanárnak bizonyult :P
De vajon ami hamis mikor lett valódi? A fő kérdés azonban az bevallják-e maguknak?

meteoritastar P
Sierra Cartwright: Megkötve

Ez a könyv meglepett. Nem erre számítottam. De ez jó féle meglepetés volt az már biztos :)):)) Nem gondoltam, hogy így fog alakulni a cselekmény….
Jó pár olyan könyvet olvastam már, ami a BDSM -mel fogllakozott vagy csak említve volt benne. De eddig itt tetszett a legjobban, ahogy be lett mutatva a BDSM világa és, hogy hogy lett egy lányból alávetett. Nem pillanatok alatt durr bele és kész. Hanem fokozatos volt, még ha nem is hosszú időt ölelt is fel a történet. Még is szépen belett mutatva, ahogy Lara elfogadta az érzéseit, vágyait és Connort. Igencsak forró volt a hangulat közöttük :)):))
A vége pedig, nálam telitalálat volt. spoiler
Egyedül, ami zavart, hogy hiányoltam valami kis fordulatot. Valamit, ami miatt izgulhattam volna kicsit. Még ha az sablonos dolog is lett volna.
De így is tetszett és nagyon érdekel a következő rész.

Laura_Bakos

Ez a csaj nem semmi.
Én tuti nem lettem volna elég bátor ahhoz, amit csinált.
A vége aranyos volt, de az eleje kissé unalmasan indult számomra, egészen addig, amíg történt az, ami miatt kezdetét vette a történet izgalmasabb része.
Az alaptörténet jó, kidolgozott, bár lehetne bőven még írni bele olyanokat, amiket kissé hiányoltam belőle.
Várom a folytatást.
Kíváncsi vagyok, abban vajon hogyan is alakul ki a történet.

Zeraphic P
Sierra Cartwright: Megkötve

Iszonyatosan sajnálom, hogy le kellett pontoznom, pedig egyik kedvenc könyv kategóriámba tartozik.
Annyira vártam már a Donovan-dinasztia részeit, de ez most csalódás volt.

Gépies.
Ez a szó jutott eszembe róla.
Gépies párbeszédek, darabos szexjelenetek, melyeket sokkal jobban meg lehetett volna írni, főleg ha már a BDSM-ről beszélünk. Nem is igazán élveztem utóbbit, nem volt rám hatással.
Részletekbe menő leírások, pl. leállította a kocsit, kiszállt, becsukta az ajtót….
És emellett nem igazán tudok visszaemlékezni semmi cselekményre.
Nem volt benne semmi sztori vagy legalább egy kis izgalom, esetleg krimiszál…áhh….
Semmi.

Csalódás részemről.
A borító viszont igényes.

Chrissie P

Egy kapcsolat jókora idő- és energiabefektetést követel és érdemel.

Chrissie P

– A fontos dolgokra és emberekre mindig szakítok időt.

Chrissie P

„Soha ne akkor keresgéld a töltényt vagy a fegyvert, amikor már lőnek rád”

Chrissie P

A lányról álmodott, látta őt az ágyában, meztelenül, karja a feje fölött, csuklója az ágytámlához kötözve, de nem selyemkendővel, hanem kötéllel. A kenderrostok apró nyomokat hagynak, amelyeket órákig élvezhet. A lány szeme lehunyva, a háta ívben megfeszül, a lába széttárva, úgy várja az érintését, az uralmát…

Chrissie P

– Csak annak lehet segíteni, aki hagyja, hogy segíts neki…

Chrissie P

Ez a nő nemcsak izzóan szexi, de okos is. Ész és szépség – mindig is értékelte ezt a kombinációt.

Chrissie P

– Te csak a rakétasebességet ismered?
– Megtanultam, hogy nincs mindig annyi időnk, mint hinnénk.

Chrissie P

– Legtöbbször az történik, hogy megismersz valakit, és mindvégig próbálod kitalálni, hogy megvan-e a kémia, stimmelnek-e az értékek, hogy ugyanazt várjátok-e a jövőtől. És ha minden jól megy, úgy döntesz, hogy együtt fogtok élni, vagy összeházasodtok.

A Donovan-dinasztia sorozat · Összehasonlítás