A ​vakmerő (Tracy Whitney 3.) 4 csillagozás

Sidney Sheldon – Tilly Bagshawe: A vakmerő

Tracy Whitney, a korábbi világhírű szélhámos visszavonultan él fiával vidéki házában, amikor egy napon a CIA és az MI6 újra felbukkan az életében – de ezúttal segítséget kérnek tőle. A 99-es csoport nevű, békés, rendszerkritikus szervezet váratlanul brutális gyilkosságra ragadtatja magát, és a rejtélyes nő, Althea, akit a háttérben sejtenek,Tracyt említi. Ő azonban visszautasítja az együttműködést, ami tragikus következménnyel jár.

Amikor beleveti magát a nyomozásba, útjaik újra meg újra keresztezik egymást Jeff Stevensével: mint régen, amikor egy pár voltak, újra együtt kell dolgoznia gyermeke apjával. A titkosszolgálatokban és a katonaságban egyikük sem bízik, inkább maguk kerítenék kézre a terrorszervezet által elrabolt újságírót, aki a kiszabadítására érkezők elől egyszerűen elmenekült.
Tracy és Jeff ismét alámerül az alvilágba, ám most a jófiúk oldalán állva kutatják a bűn nyomát – és már nincs vesztenivalójuk.

Eredeti cím: Sidney Sheldon's Reckless

Eredeti megjelenés éve: 2015

I.P.C., Budapest, 2016
528 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789636355739 · Fordította: Sinka Erika

Lucky_Saint
Sidney Sheldon – Tilly Bagshawe: A vakmerő

Tilly Bagshawe próbálkozik , próbálkozik de nem mindig sikerül sheldon szintjét megütni.
Egy délután alatt kiolvastam a könyvet, de egy úgy érzem egy kicsit túl sok vér folyt benne. Meg lehetett volna írni jobban is.

_Anett_
Sidney Sheldon – Tilly Bagshawe: A vakmerő

Nekem nagyon tetszett ez a könyv :) Fordulatos cselekményével, az események hátterében álló részletek fokozatos adagolásával engem végig lekötött a könyv. Csak ajánlani tudom.