Az ​éjszaka titkai 31 csillagozás

Sidney Sheldon: Az éjszaka titkai Sidney Sheldon: Az éjszaka titkai Sidney Sheldon: Az éjszaka titkai Sidney Sheldon: Az éjszaka titkai

„És rátört a sötétség” – ez volt az utolsó mondata a történet első részének, s most itt a lenyűgözően izgalmas folytatás, amely önmagában is nagyszerű olvasmány. Főhőse Konsztantisz Demirisz görög mágnás, a világ egyik leggazdagabb embere, aki grandiózus bosszútervét akarja végrehajtani volt szeretője és annak csábítója ellen, illetve mindenki ellen, aki az ügyben bármilyen szerepet játszott. Az utolsó áldozat egy mit sem sejtő fiatal nő, Catherine Alexander, aki mindvégig jótevőjének hiszi Demiriszt: nem tudja, hogy a bérgyilkos figyeli minden lépését, s csak a kedvező alkalomra vár…

I.P.C., Budapest, 2002
318 oldal · ISBN: 9637930698 · Fordította: Csillag Zsuzsa
I.P.C., Budapest, 2002
puhatáblás · ISBN: 9636351422
I.P.C., Budapest, 1999
382 oldal · puhatáblás · ISBN: 9636351422 · Fordította: Csillag Zsuzsa

cicus61 P>!
Sidney Sheldon: Az éjszaka titkai

A történet első része sem tetszett, de gondoltam, hátha. Hát nagyon nem. Nem igazán jönnek be a bosszúállós történeteket, ez megint bebizonyosodott. Pedig szeretem az író könyveit, de nyilván itt is van olyan, ami nem tetszik. A szereplők nagyon nem szimpatikusak. Demirisz azt hiszi, hogy pénzért bármit megkaphat, hát nagyon nem! Miért nem lehet elfogadni, ha vége van valaminek? Miért kell bosszút állni ilyen hülyeség miatt? Szegény Catherine semmit nem ártott a görögnek, csak ugye ő azt hiszi, tud valamit. Nagyon megbántam, hogy elolvastam.

robinson P>!
Sidney Sheldon: Az éjszaka titkai

Nagyon jó, izgalmas történet. Semmi üresjárat, jó kikapcsolódás, remek krimifolytatás. A szereplők is emberiek, szerethetőek. A pénz ami mozgatja a szálakat és a bosszú.

kitti0313>!
Sidney Sheldon: Az éjszaka titkai

Az könyv elején az volt az érzésem, hogy kár volt folytatni a történetet, az utolsó harmada viszont volt annyira érdekes, hogy nem bántam meg, hogy végül mégsem hagytam félbe.