Karácsonyi ​mesekönyvem 7 csillagozás

Sibylle Jung – Harald Scheel: Karácsonyi mesekönyvem Sibylle Jung – Harald Scheel: Karácsonyi mesekönyvem

Ebben a mesekönyvben kedves, vidám karácsonyi történeteket találsz emberekről és állatokról. De kipróbálhatod a süteményrecepteket és a barkácsolási ötleteket is, melyek változatossá teszik az ünnepi készülődést.

100 oldal · ISBN: 2800662999 · Fordította: Bakó Krisztina · Illusztrálta: Carlos Busquets

Mimiti
Sibylle Jung – Harald Scheel: Karácsonyi mesekönyvem

Nagyon kedves történetek bájos illusztrációkkal. Gyerekként is és most is imádtam őket, a Benedek apó karácsonya és a Karácsony az állatokkal különösen tetszettek.
A sütős-barkácsolós dolgok is beleillenek, bár én soha nem próbáltam őket.
Leendő porontyaimnak megőrzős könyv. :)

Hóvirág72
Sibylle Jung – Harald Scheel: Karácsonyi mesekönyvem

A könyv olvasásakor előjöttek az emlékek, mikor a gyerekek kicsik voltak, és nekik olvastam. Ugyanúgy elbűvölt most is, mint anno. Gyönyörű mesék és képek, kell ennél több egy karácsonyi mesekönyvhöz? Kedvenc mesémből (-ről) egy karcot is írtam, annyira elvarázsolt:

Leah P
Sibylle Jung – Harald Scheel: Karácsonyi mesekönyvem

Ó hát én ezt hányszor olvastam el kisebb koromban :) már kívülről tudom az összes történetet. :) A kedvencem a karácsony az állatokkal és a Benedek apó karácsonya meg persze a karácsonyi sütemények. (ehhez van külön élményem is : volt hogy én miattam sült oda az aznapi kaja XD)
Olyan jó néha elővenni és csak nézegetni a rajzokat *w* gyönyörű illusztrációk :)

Ditke22
Sibylle Jung – Harald Scheel: Karácsonyi mesekönyvem

Nagyon kedves kis mesekönyv törpékkel, tündérekkel, állatokkal és emberekkel. Ki-ki választhat milyen karácsonyban szeretne hinni… A Mikulást segítő manókban, a törpékben, akik maguk is levelet írnak a télapónak, a kis Jézus születését ünneplőkben, vagy egyszerűen csak a szeretetben, a közös örömben, a jóságban. Gyönyörű illusztrációkkal díszített könyv, tökéletes karácsonyi hangulattal.