Junjou ​Romantica 2. (Junjou Romantica 2.) 21 csillagozás

Shungiku Nakamura: Junjou Romantica 2.

Misaki and Usagi have been living together for over a month now, but when a beautiful editor named Aikawa enters the picture, will Misaki question his love for Usagi? Later, things get rocky in Hiroki and Nowaki's relationship when Nowaki contemplates leaving to study abroad! Will anything give these couples a happy ending?

Blu Manga, 2007

Lilla_Miko>!
Shungiku Nakamura: Junjou Romantica 2.

Nem éreztem olyan jónak, mint az elsőt, de lepontozni sem akartam. Az Egoist páros nem a kedvencem. Igazából azt sem értem, hogy miért nem lehetett a párosokról külön sorozatot indítani, így mindenki megkapta volna a maga rajongótáborát. A Misakis rész ugyanolyan színvonalú, mint az elején. Igazából, kb. 12 év után, már látok benne hibákat, és néha csak nézek, hogy miért is voltam oda anno a sorozatért, de mégis ott van bennem az, hogy szeretem őket. Bár kíváncsi leszek, mi lesz, ha megnézem újra az animét. Mert Misaki hangja mindent vitt akkor, és lehet, hogy ez a szeretet ragadt rám a mangánál. A rajzolást még mindig szoknom kell. Nowakiékat nem tudom teljesen megszeretni, de azért próbálkozom.

Andilány>!
Shungiku Nakamura: Junjou Romantica 2.

Ugyanúgy imádtam, mint az első részt. Itt Hiroki és Nowaki kapcsolatából kapunk többet és ilyenkor kicsit hiányolom is a többieket, de jó volt róluk is többet olvasni.

Tori0925 P>!
Shungiku Nakamura: Junjou Romantica 2.

A Junjou Egoist részeket annyira nem szeretem, így sokat vesztett a kötet a csillagokból.
Misaki viszont nagyon édes.

csüpek P>!

…are there any limits to the emotion called 'love'?

Junjou Romantica sorozat · Összehasonlítás