Junjou ​Romantica 1. (Junjou Romantica 1.) 27 csillagozás

Shungiku Nakamura: Junjou Romantica 1.

Misaki, struggling to pass his college entrance exams, is in need of a tutor to help pump up his failing grades. Unfortunately, his only option is the cool and sexy Akihiko Usami. Usami happens to be a famous boys' love novelist, which doesn't exactly float Misaki's boat, especially since his main characters are „Akihiko” and „Takahiro,” the name of Misaki's older brother and Usami's childhood friend. Understandably, Misaki is pretty disgusted by the thought of someone using his older brother as his personal fantasy-material, but then after some tender loving from Usami, Misaki is also pretty confused. He may even be developing feelings for the older man… And when Takahiro introduces them to his lovely (female) fiancée, so begins the bumpy relationship of this odd couple, filled with comedy and pure romance.

Blu Manga, 2007

Heni_s_BookBar>!

Nagyon tetszett, imádnivaló! *-*
Pár évvel ezelőtt nem gondoltam volna, hogy yaoi mangákat fogok olvasni, de teljesen odáig vagyok érte. :) Aranyos, romantikus és szenvedélyes. A szereplőket is nagyon szeretem, a történetet is…
Olvassátok! :)

Andilány>!
Shungiku Nakamura: Junjou Romantica 1.

Ez így is annyira jó. Már láttam az animét, de sok mindent elfelejtettem belőle, így gondoltam most elolvasom a mangát. Imádom az összes párost, jó róluk olvasni, a kapcsolataik kezdete pedig mindig érdekes. Jöhet a többi rész.

lilice>!
Shungiku Nakamura: Junjou Romantica 1.

Áááá, ez a sorozat haláli!
Először az animét fedeztem fel és daráltam le együltőhelyben, aztán gyors rávetődtem a mangára is. Imádom. Mindhárom párost.
Usagi a félelmetes higgadtságával és kizökkenthetetlenségével az egyik legjobb manga/anime karakter EVÖR! Misaki meg bármit csinál, azon szakadni lehet a nevetéstől. Nagyon jók együtt.
Az Egoist párosból Hiroki akkora mafla néha, lehetetlen nem szeretni, Nowaki pedig a csüngő szerelmével és az állandó hiro-sanozásával annyira cukker.
A Terrorist szál, vagyis Miyagi és Shinobu csak az ötödik részben tűnnek majd fel, már előre várom!

csüpek>!
Shungiku Nakamura: Junjou Romantica 1.

Tényleg soha nem gondoltam volna, de teljesen rákattantam… :D

kriszmanesz P>!
Shungiku Nakamura: Junjou Romantica 1.

ez egyike azon mangáknak, ahol előbb láttam az animesorozatot, így kíváncsian vártam, hogy milyen az „eredeti” mű. nem csalódtam. sensei rajzolási stílusa meglehetősen egyedi, nagy, szögeletes néha nem túl arányos kezek, arcok, testek… és egyszerűen imándom az SD (super-deformed) fejeket. halálosak! főleg Misaki és Hiro-san, aki amúgy a kedvenc karakterem… talán mert annyira büszke, és annyira nem tudja kifejezni az érzéseit Nowaki felé, hogy állandóan beég :D
az animesorozat kedvencem, és azt hiszem a manga is csatlakozott hozzá :3

Tori0925 P>!
Shungiku Nakamura: Junjou Romantica 1.

Nem is tudom, hányszor olvastam a mangát és láttam az animét. Mégis, még mindig vigyorgok, mint a vadalma, ha eszembe jutnak a kedvenc részeim.
Usagi-san és Misaki egy örök kedvenc párosom. Vicces látni, hogy 2002-ben milyen volt Nakamura-sensei stílusa és hogy változik az évek során.
Novaki és Hiroki itt még tetszenek.
Vigyort fel! Suzuki-san helyettest magamhoz ölelni, és indulhat az utazás.

Polyák_Margit P>!
Shungiku Nakamura: Junjou Romantica 1.

Imádom a szexista Akihikót. Képes egy fiatak fiú fejét elcsavarni olyan laza könnyedséggel, ami már-már szemtelenség.

bbedyy>!
Shungiku Nakamura: Junjou Romantica 1.

Sose hittem volna, hogy egyszer egy Yaoi mű rajongója leszek, de ez annyira megtetszett, hogy még az animét is megnéztem belőle :)
Misaki és Usami annyira ÁÁÁ egyszerűen imádom!

Blair92 >!
Shungiku Nakamura: Junjou Romantica 1.

Annyira édes és cukormázas és szívbemarkoló. Mindegyik párocskának megvan az a bája, amiért szeretni lehet őket. A rajzolás ugyan még kicsit elnagyolt és aránytalan, de a pikánsabb jelenetek mindenért kárpótolják az embert. ;)

Baly>!

Usagi-san: MISAKI! WE'RE GOING OVERSEAS. I WANT TO GO TO AN ONSEN! WE'RE GOING ON A DATE!
Misaki: WHAT ABOUT YOUR JOB?
Usagi-san: Can't do it.
Misaki: DON'T BE SO PROUD OF IT!
Usagi-san: I'm doing my job properly. It's the work's fault for not being done.
Misaki: THAT DOESN'T EVEN MAKE SENCE!

Junjou Romantica sorozat · Összehasonlítás