Metamodern ​korszak 1 csillagozás

Shri Mataji Nirmala Devi: Metamodern korszak

A ​21. század a globalizáció révén új kihívásokat, problémákat hozott, ugyanakkor ez az időszak az emberiség továbbfejlődési lehetőségeinek új dimenzióit is megnyitotta mindannyiunk számára.
Az emberiség történetének talán legdrámaiabb, legellentmondásosabb és legkülönlegesebb korszakát éljük.
A Vízöntő korszak küszöbén kezdünk ráébredni azokra a fatális hibákra, melyek minket és életkörülményeinket tönkretéve, a végpusztulás szélére sodorták civilizációnkat.
A problémák démonokként tornyosulnak fölénk és árnyékolják be az egyén, a család és a nemzetek jövőjét. A vészharangokat sokan kongatják mondván, a 24. óra utolsó másodpercei vannak hátra.
A megoldást egyre többen és egyre elkeseredettebben keresik, de a részmegoldások csak pillanatokra csillapítják egyre lázasabban izzó Földgolyónk kínjait.
Shri Mataji Nirmala Devi, a Sahaja Jóga meditáció megalkotója nem csak a pusztító tendenciákra, a mögöttük húzódó okokra és azok egyszerű megoldásaira… (tovább)

Eredeti cím: Meta Modern Era

Eredeti megjelenés éve: 2008