Tánc ​a fényben 8 csillagozás

Shirley MacLaine: Tánc a fényben

Könyveimet ​valamiféle térképnek látom, amely megörökíti, hol jártam és hová tartok. A Tánc a fényben című könyvemet valamennyi énem összegezésének tekintem. Azokat az ígéreteket váltottam be és teljesítettem ki benne, amelyeket a Találd meg önmagadban tettem magamnak.A mindig őszinte, vitára ösztönző és érzékeny Shirley ebben a könyvében titkokat feltáró, magával ragadó személyes utazásra viszi az olvasót. Shirley MacLaine 1984-ben elnyerte a legjobb színésznőnek járó Oscar-díjat, sikert sikerre halmozott a Broadwayn, és megjelent bestsellerré vált könyve, a Találd meg önmagad. Ekkor érkezett el az ötvenedik születésnapja. Ebben a rendkívüli időpontban és rendkívül évben készen állt arra, hogy folytassa a negyvenes éveiben elkezdett spirituális utazást.A Tánc a fényben című könyvében bepillantást enged legbensőbb világába, feltárja azokat a múlt- és jelenbeli életeket, amelyek hatással voltak saját életére, új megvilágításban láttatja szerelmeit, veszteségeit, gyermekkorát,… (tovább)

Eredeti cím: Dancing in the Light

Édesvíz, Budapest, 2003
412 oldal · ISBN: 963528733X · Fordította: Módos Magdolna

Renáta_Farkas_2
Shirley MacLaine: Tánc a fényben

Shirley bepillantast enged az eletebe, amellett h sikeres szineszno, es szerelmes egy ismert politikusba, nem felejtkezik meg onmagarol,az erzeseirol, az eleterol, a multrol es a jovorol. Ebbol a konyvebol is arad valami, ami hatalmas, pozitiv, es megfoghatatlan.

Bugika76

Az emberi megértés folyamata mérhetetlenül felgyorsulna, ha mindannyian bizonyosan tudnánk, hogy bármit -jót vagy rosszat- követünk el egymás ellen, azt idővel mi magunk is megtapasztaljuk.

Bugika76

A külső béke a belső békéből ered. A belső béke pedig annak megértéséből fakad, hogy mindannyian együtt vagyunk Isten.

Chöpp

A demokrácia a közösségen belül az egyén tiszteletét és az emberi intelligencia bonyolultsága iránti empátiát jelenti.