Találd ​meg önmagad 27 csillagozás

Shirley MacLaine: Találd meg önmagad Shirley MacLaine: Találd meg önmagad Shirley MacLaine: Találd meg önmagad

"Ki ​bölcsen bírja a realizmus, spiritualizmus
és intellektualizmus hármas arányát…
Ki nemcsak a mi Glóbuszunkban hisz – napjával s holdjával –, de más
glóbuszokban is, saját napjaikkal és holdjaikkal,
Ki házat építvén magának – nem egy napra, de minden időkre,
fajokra, korokra, századokra, emberöltőkre lát,
A múltra, a jövőre, melyek akár a tér,
elválaszthatatlan egybeforrtak."
Walt Whitman: Kozmosz

Shirley MacLaine ezzel a kötettel mutatkozott be a magyar közönségnek. A történet helyszínei New York, Hollywood, Stockholm, Hawaii, Peru. A világszerte népszerű színész- és táncosnő a negyvenes évei elején járt, amikor hosszú utazása során híres látnokokkal találkozott, s ezzel „különleges” események sora vette kezdetét.

Az újdonsült ismeretségek életre szóló élményekkel gazdagítják. Megtapasztalja a testen kívüli élményt, döbbenetes tényeket tud meg saját és mások előző életeiről. Az út során a hitetlenkedésétől… (tovább)

Eredeti cím: Dance While You Can

Eredeti megjelenés éve: 1991

A következő kiadói sorozatban jelent meg: New age – Új kor Édesvíz

Édesvíz, Budapest, 2019
Édesvíz, Budapest, 2019
Édesvíz, Budapest, 2007

kultúrmacska >!
Shirley MacLaine: Találd meg önmagad

Ha te is keresed önmagadra és a világ működésére a válaszokat, és ennek az útnak az elején jársz, akkor Shirley nagyszerű vezetőd lehet. Nyitott, de néha szkeptikus is. Sokszor tett fel olyan kérdéseket – magának vagy másoknak – amik bennem is megfogalmazódtak már. Néha hajmeresztőnek tűnő dolgokról is olyan könnyedséggel ír, hogy öröm volt olvasni, és szinte semmit nem éreztem abszurdnak.

Dzsenszy>!
Shirley MacLaine: Találd meg önmagad

Nekem nagyon tetszett. Én is rögtön Peruba akartam menni.. :)

Renáta_Farkas_2>!
Shirley MacLaine: Találd meg önmagad

Talaljuk meg onmagunkat, es csak hagyjuk porogni az esemenyeket…Shirley tapasztalatabol erot meritettem, a leirott szavai hihetetlen erot adtak, es energiat.Mindenkinek csak ajanlani tudom.

szmelus P>!

Azt mondta, az életben nincsennek véletlenek, és mind mélységesen fontosak vagyunk egymás számára, ha kitárjuk szívünket és érzéseinket, s nem félünk a következményektől.

szmelus P>!

Az élet nem velünk történik, hanem általunk.

Kapcsolódó szócikkek: élet
szmelus P>!

Az élet minden napján vigyázni kell testünkre, máskülönben egy reggel arra ébred az ember, hogy a teste nem engedelmeskedik.

szmelus P>!

– A kettő mindig együtt jár. Az élet e két elem égése. Próbáld meg legyűrni a negatívumot a pozitívval, és sokkal boldogabb leszel.

Kapcsolódó szócikkek: élet
szmelus P>!

– Élni szeretnék, – mondta, – hogy sok-sok embernek írhassak… arról, mennyi öröm van parányi dolgokban.

szmelus P>!

A jógától nő az önbecsülésed, mert rátalálsz tőle önmagadra. Legbelül békesség van benned. Tanulj meg befelé élni. Örömed lesz benne.

szmelus P>!

…az ember akkor tesz meg fontos kis lépéseket, amikor lelkileg elkészült rá.

szmelus P>!

Amikor az ember sikeresnek, elfoglaltnak, felelősségteljesnek és kreatívnak érzi magát, akkor nem nagyon veszi észre, hogy a lénye legmélyén hiányzik valami.

szmelus P>!

Nyilván azért álltam készen arra, amit megtapasztaltam, mert éppen eljött az ideje.