Ördögi ​tánc (Sötét Vadászok / Sötét Vágyak Vadásza 4.) 336 csillagozás

Sherrilyn Kenyon: Ördögi tánc

Zarek kétségkívül a legmagányosabb Sötét Vadász. Évszázadok óta Alaszkában él száműzetésben. Mielőtt vámpírrá változott, római rabszolgaként elképzelhetetlen kínokon kellett keresztülmennie. Minthogy veszélybe sodorta a testvériséget, most társai az életére törnek.
Astrid az igazság szűzi nimfája. Ő kapja feladatul, hogy ítélkezzen Zarek felett. A vizsgálat során számos eddig nem sejtett titok is a felszínre kerül, és a gyönyörű Astrid nemcsak a jobb sorsra érdemes embert, de a forróvérű szeretőt is megtalálja a Vadászban…
Sherrilyn Kenyon szinte összes regénye vezette már a New York Times bestsellerlistáját. A Sötét vágyak vadásza sorozatból eddig 29 rész jelent meg külföldön, a műfaj rajongóinak nagy örömére.

Eredeti mű: Sherrilyn Kenyon: Dance with the Devil

132 tag · 23 karc · Utolsó karc: 2019. május 2., 23:27 · Bővebben

Acheron · Simi · Zarek · Artemisz · Astrid · Sasha

Xoxoribizli
Sherrilyn Kenyon: Ördögi tánc

Nem ez lesz a kedvenc részem a sorozatból, ez már teljesen biztos.
Sajnálom, sajnálom, sajnálom! ☹
Sajnálom, hogy nem tudok több csillagot adni erre. ☹
Sajnálom, hogy lehúzom ezt a könyvet. ☹
Sajnálom Zareket. ☹
Sajnálom, hogy sajnálom Zareket. ☹

A legnagyobb probléma pont ezzel volt, egyszerűen nem éreztem mást egész végig csak szánalmat és sajnálatot. Emiatt pedig Zareket nem igazán tudtam férfiként kezelni, inkább volt olyan, mint egy gyámoltalan gyerek, ehhez meg nem igazán ment a nagypofájú vadász imázs.

Astrid meg… hát több száz vagy ezer éves bírónő létére eléggé… Nem is tudom milyen, teljes mértékben semmitmondó, semmilyen karakter volt. Nekem egy életunt, kiöregedett, kiégett nő jött le belőle, aki azért még vissza akarna pattanni a nyeregbe, de nem nagyon megy neki. Gyakorlatilag egy több ezer éves Medveczky Ilonát kaptunk, szóval Astridként nekem néha bevillant a függönyruhás Ilona, így ez a maradék lelkesedésemet is teljesen legyilkolta.

Szánom-bánom, erre most csak 3 pontot tudok adni. *Komoly arccal feltartja a ⓷-as táblát*

christine
Sherrilyn Kenyon: Ördögi tánc

Egyre jobban kezdem imádni ezt a sorozatot.
Annak ellenére, hogy viszonylag rég olvastam a harmadik részt, egész könnyen vissza tudtam szokni a sötét vadászok életébe.
Astrid szimpatikus nő volt, teljesen bele tudtam képzelni magamat a helyzetébe, imádtam a gondolkodásmódjáté
Kenyon egy szadista némber – már bocsánat a kifejezésért. Zarek múltja nem csak fájdalmas és sokkoló, hanem kegyetlen is. Remélem, az írónő kiélte a szadista hajlamait rajta, mert nem hiszem, hogy gyenge, fekete lelkem képes lenne még több sérült Vadászt ellátni és megszeretni.
Zareket imádom, mondhatni az eddigi kedvenc férfi karakterem a sorozatból.
Ettől függetlenül, remélem, nem én vagyok az egyetlen, aki azt mondja: Simi és Sasha a két „beszt” karakter ebben a részben. Hangosan, visítva röhögtem minden egyes alkalomkor, amikor megszólaltak. Haláli ez a két teremtés, remélem, nem ez volt az első és utolsó alkalom, hogy találkozok velük.

Nikyy18
Sherrilyn Kenyon: Ördögi tánc

Az eddigi részek is tetszettek de ez valami hihetetlen jó volt. Zareket egyből a szívembe zártam és nagyon sajnáltam őt azért ami gyerekkorában történt vele. Érdekes de egyben aranyos párt alkottak Astriddal. És hát Simi nagyon kis cuki volt :)

Viktória_Erdei
Sherrilyn Kenyon: Ördögi tánc

Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.

Astrid ezt teljesen bebizonyította. Astrid szerethető karakter. Alig vártam, hogy Zarek rájöjjön, hogy belül jó ember és csak szeretni lehet, ezt Astrid a szívével látta. Sasha-n állandóan röhögtem, az a szöveg, amiket mondott. :D
Másik kedvencem Simi. Már a neve is tetszik. Akinek a történetére kíváncsi vagyok még, az Acheron. Remélem egyszer eljutunk Acheron-ig.

Trice29 P
Sherrilyn Kenyon: Ördögi tánc

Ez a rész nagyon eltalált. Zarek egyértelműen elbűvölt. Számomra felfoghatatlan, hogyan lehet épp ésszel ennyi fájdalmat feldolgozni. Ash ♥♥♥, azt hiszem kezdek rajongóvá válni. Nagyon kerek egész lett ez a rész, minden percét élveztem.

catilde
Sherrilyn Kenyon: Ördögi tánc

Zarekket már hamarabb megismerhettük már előző részekben és nagyon vártam az ő részét is. Számomra nagyon hasonlít Zsadis-ra így tudtam, hogy nagyon jó rész lesz. Nem csalódtam.
Zarek teljesen kiközösített Sötét vadász. Astrid aki jön és nem mindennapi körülmények között végre meglátja benne a jót, a különlegeset és hogy utána mennyire küzd érte.Nagyon jók együtt.
A végén sikerült megint az írónőnek teljesen megdöbbentenie. Ash-ből is kaptam egy adagot. Kedvenc rész lett.

Lunèa_Charlotté
Sherrilyn Kenyon: Ördögi tánc

Juj! Juj! Juj! Zarek! *-* Juj! Juj!…
Már az előző részben is a szívembe zártam az első pillanattól, hogy megemlítették, ebben a részben szó szerint faltam az oldalakat!
És Astrid… eleinte fura volt, olyan érdekes kis történetet alkottak. Kicsit ki lehetett találni a történéseket attól még nagyon élveztem. Tetszett az az Alaszkai terem, hogy egy hóvihar által egy házikóba voltak bezárva… Mindig is gyengéim voltak ezek a részek. Ne is beszéljünk arról, hogy ezt megszórják egy vámpírral és nem akármilyennel, hanem Zarekkel. Kész a tökéletes kombináció!
A karakterek viselkedése néhol nagyon gyerekesnek tűnt, pláne az isteneké… C'est la vie!
És persze harcból is akadt bőven, amit olyan hamar lezavartak! Kicsit ütlegelhették volna még egymást!
A vége… Wow! Érdekes, minden esetre nagyon megdöbbentem! Azért csak megtudott lepni, de nagyooon! *-*
Juj! Vishous… azt hiszem valaki mégiscsak nagyon de nagyon megközelítette szívemben elfoglalt helyedet. :)))))

Shad
Sherrilyn Kenyon: Ördögi tánc

Hát Zarek, drága Zarek :) azon gondolkoztam, hogy néha valahogy Zsadist jutott eszembe róla, de mégsem:) Alapvetően a könyv 80%-ban kettesben voltak Astriddal , így inkább romantikus kategóriába sorolnám a könyvet, az utolsó harc sem volt olyan hatalmas ez a könyv inkább a belső küzdelmekről szólt. Egy biztos én tuti nem bírtam volna ki egy ilyen gyerek kort. Nem csoda hogy olyan lett amilyen és hát Simi ♥♥♥ az a kis csaj egyszerűen imádni valóan édes:)

melka123
Sherrilyn Kenyon: Ördögi tánc

Az első rész után ez a legjobb a sorozatból… Nagyon tetszett Zarek története, bár engem nagyon emlékeztetett bizonyos pontokon Zsadist történetére a Fekete Tőr Testvériségből… De ettől eltekintve ötös!

gladyna

– Nem nagyon értesz hozzá, hogyan nyugtass meg valakit, igaz?
– Ha nem vetted volna észre, hercegnő, a szociális képességeim a béka segge alatt vannak. Örülhetsz, hogy szobatiszta vagyok!

Reika

– Nimfa vagyok.
– Remélem, csak rosszul ejtetted a szó végét, hercegnő.
– Tessék? – Beletelt egy másodpercbe, mire felfogta, mire gondol a másik. Amikor rájött, az arca tűzbe borult. – Nem NIMFOMÁN, hanem NIMFA!

cstimi

– Felkelt? – kérdezte az ismeretlen nő meglepett hangon. – Öltözik?
– Nem – válaszolta ingerülten. – Éppen a szőnyegére pisálok. Maga szerint mit csinálhatok vajon?
– Vak vagyok. Csak annyit tudok, amennyit maga mondott, hogy levizeli a szőnyegemet. Az egyébként nagyon szép darab, tehát csak abban reménykedhetem, hogy ugrat.

cstimi

– Itt van- mondta a szokott durva ellenséges modorában. Megfogta a nő kezét, és belehelyezte a csészét.
– Ez mi?- kérdezte amaz.
– Arzén és hányás.
Astrid arca elfintorodott a gondolatra.
– Valóban? Nagyon halkan sikerült felöklendezni. Ki gondolta volna? Köszönöm. Még sosem ittam hányást ezelőtt. Biztos vagyok benne, hogy különlegesen finom.

Vivien_

– Ne menj – sírta Atty – Astrid, kérlek mond, hogy nem dőlsz be ennek a süket dumának.
– Ő egy férfi, kicsi lány – szólt közbe, Lacy –, ha mozog a szája, hazudik.

Azura

Simi felnézett, széles vigyora megmutatta ördögi tépőfogát. Megnyalta az ajkát, mintha valami finom falatot ízlelne.
– Szívesen megsütném az Olümposzi isteneket. Ők nagyon fincsik. Egy szép napon megeszem a vörös hajú istennőt is.
– Nem kedveli Artemiszt – magyarázta Astrid. Ez Zareknek is feltűnt.
– Simi utálja őt, de AKRI azt mondja: „Nem, Simi, nem ölheted meg Artemiszt. Viselkedj, Simi, ne nyiss rá tüzet, ne kopaszd meg, Simi." Nem, nem, nem. Csak ezt hallom.
Jelentőségteljes pillantást vetett rájuk.
– Nem szeretem ezt a szót: „nem". Olyan gonoszul hangzik. Simi hajlik rá, hogy bárkit megsüssön, aki elég buta ahhoz, hogy kimondja a szót. De nem AKRIT. Ő mondhat nekem nemet; csak nem szeretem, ha megteszi.

Kapcsolódó szócikkek: Artemisz · Astrid · Simi · Zarek
Kiera

Meghalni könnyű. Az élet nehéz.

Kapcsolódó szócikkek: Zarek
krisztin1 P

– Valóban nem tehetsz róla, igaz?
Zarek teljesen összezavarodott a nő reakciójától.
– Miről?
– Hogy egy seggfej vagy – felelte Astrid, és a hangja elcsuklott a nevetéstől.

gladyna

– A múlt meghalt, Z. A holnap olyanná válik, amilyenné a mai döntéseiddel teszed.

krisztin1 P

A bizalom csak egy olyan fegyver, amely arra jó, hogy embereket öljenek vele.

Sötét Vadászok / Sötét Vágyak Vadásza sorozat · Összehasonlítás