Éjféli ​vad (Sötét Vadászok / Sötét Vágyak Vadásza 2.) 362 csillagozás

Sherrilyn Kenyon: Éjféli vad Sherrilyn Kenyon: Éjféli vad

Kyrian gyönyörű férfi, kidolgozott izmokkal, aranybarna bőrrel, áradó erotikával, jó humorral, intelligenciával, bátorsággal megáldva… érthető, hogy Amandát elbűvöli, aki nemrég csalódott a nagybetűs szerelemben. A szenvedély kölcsönös, de Kyrian szörnyű titkot rejteget a lány elől. A férfi ugyanis vámpír, egy rettegett Sötét Vadász, aki kétezer éve küzd az aljas démon Desideriusz ellen. Eljött a leszámolás ideje, és Amandával az oldalán talán Kyrian most le tudja győzni a démont, ha elég erős a szerelmük…

SHERRILYN KENYON szinte összes regénye vezette már a New York Times bestsellerlistáját. Az Álomszerető a Sötét vágyak vadásza sorozat nyitókötete, amelyből eddig 29 rész jelent meg külföldön, a műfaj rajongóinak nagy örömére.

„Kenyon a vámpírrománc királynője”
– Publisher’s Weekly

131 tag · 23 karc · Utolsó karc: 2019. május 2., 23:27 · Bővebben

Acheron · Kyrianosz · Talon · Iulianosz · Amanda Devereaux · Orákulum

christine
Sherrilyn Kenyon: Éjféli vad

Direkt elhúztam az olvasást, hogy minden rezdülését kiélvezhessem. Fantasztikus volt. Tökéletes folytatása az első résznek.
Kellemes, könnyed, szórakoztató, lágyan erotikus (nekem nem tűnt soknak), érzelmes, felkavaró és mélyreható. Annyi érzelem volt benne, hogy nêhány helyen meg kellett álljak, hogy egy kicsit lenyugtassam magam, hogy okéTinamindenrendbenvan. Imádtam. ♥

Nikyy18
Sherrilyn Kenyon: Éjféli vad

Ez sokkal jobb volt mint az első rész, pedig féltem,hogy nem fog tetszeni. Itt sokkal pörgősebbek voltak az események nem lehetett unatkozni rajta. A szereplőket hamar megkedveltem. Amanda és Kyrianosz szóváltásain sokat nevettem. Tetszett, hogy Amanda nem hagyta magát elnyomni és mert nem hisztizett feleslegesen.

Viktória_Erdei
Sherrilyn Kenyon: Éjféli vad

Az első rész is tetszett, de ez túlszárnyalta. Imádtam.
Jobban pörögtek az események, izgalmas volt. Amanda szimpatikus. Imádom a görög mitológiát, a görög pasikat. Iulianosz, most pedig Kyrianosz. Remélem a további kötetekben is azért feltűnnek.

Trice29 P

Ezek az ókori pasik :o)
Ez a rész talán még jobb volt, mint az előző, hogy miért? Mert beindult az élet. Sokkal több volt a történés, csak győzzük követni ♥
Amanda és Vadász is tökéletes páros, nagyon megszerettem őket is. Külön öröm, hogy egyre több érdekes szereplő kerül képbe. Gyorsan folytatós :o)

Lunèa_Charlotté
Sherrilyn Kenyon: Éjféli vad

Uhuhuhuh! *-* Kenyon hozta a formáját minden esetre… de valahogy az első rész nekem mintha jobban bejött volna. :P Igaz, ebben sokkal több volt az akció, cselekmény és volt bőségésen, meg az egész nagyon jó volt, de itt ott kicsit vontatott volt. :/
A szereplők naaagyon jól ki voltak dolgozva, Vadász meg… *-* Igaz, nem birom a szőke pasikat, de most az egyszer kivételt tehetnék ;). Mindamellett olyan jó volt kicsit találkozni az előző rész szereplőivel, akik már szép kis családot alakítottak ki. :')
Nem is tudom… ez a rész úgy tökéletes ahogy van és nagyon kíváncsi vagyok a következő áldozatra !!

catilde
Sherrilyn Kenyon: Éjféli vad

Hát most lettem bajban, mert az első rész is tetszett, de ez túlszárnyalta.
Kyrianosz ízig – vérig férfi maga vadságával, védelmezésével pedig teljesen elragadó. Itt jobban pörögnek az események, mint az első részben. Amanda nagyon szimpatikus, ahogy a kapcsolatuk Kyrianosz-szal kialakul a nagy felfordulás közepette nagyszerű.
Akinek nagyon érdekes volt még az Acheron, az ő történetét is szeretném megismerni.
Borító viszont szörnyű, de a történet kárpótol.
Be kell szereznem, gyorsan a folytatást. :)

meteoritastar
Sherrilyn Kenyon: Éjféli vad

Második olvasásra is nagyon tetszett.
Nagyon sokat mosolyogtam és nevettem.
Kyrian stílusa, mikor úgy igazán elemében, laza volt és élvezte a dolgokat ellenállhatatlan volt. Nem csodálom, hogy Amandát is hamar meghódította. Vagyis, hogy oda-vissza meghódították egymást.
Nagyon gondolkozok, hogy mit tudnék a könyv ellen felhozni, de nincs ilyen.
Az alap történet, a Vadászok története, a szereplők mind mind megvettek engem, elvarázsoltak és meghatottak. Kyrian tragédiája, amin keresztül ment, most is megrázott és olyan jó volt olvasni a boldog pillanatairól.
Az egyik nagyon fontos dolog, ami miatt ez a történet újraolvasós, hogy Acheron itt mutatkozott be minden rejtélyével együtt, vagyis csak picurka részével ;)) ;)) Mivel olvastam már a következő három részt is, így én már csak tudom, hogy Acheron és a titkai… huhhaa

Nickola
Sherrilyn Kenyon: Éjféli vad

Azt kell hogy mondjam, hogy ez a rész ezerszer jobb volt mint az előző! :D Azt hiszem elhamarkodtam mikor arra 5 csillagot adtam, de hát ugye nem tudhattam.
Imádtam benne a humort, az évődést, Amanda és Kyrianosz nagyon jó párost alkottak, de természetesen Kyrianosz kimagaslott hát nah. :P
Félek 5 csillagot adni, de ez a könyv még annál is többet érdemel, de már alig várom hogy kezem közé vegyem a következő részt. :)

kocybaba P
Sherrilyn Kenyon: Éjféli vad

Jó volt a megérzésem, hogy az első rész csak egy amolyan felvezetőkötet volt, mert ez szépen szintet ugrott. Sokkal jobban elnyerte a tetszésem. Csak úgy pörgött a történet, és végre beleástunk a Sötét vadászok új és érdekes világába, amely odaszögezett a lapokhoz a szarkasztikus Kyrianosszal az élén. A főhősnő, Amanda jól passzolt hozzá, és tetszett, hogy nem hisztizett, hanem lazán vette az akadályokat. A mellékszereplőket is mind kedveltem, Nick-et, Talon-t stb., de aki legjobban birizgálja a fantáziámat, az Acheron. Kár, hogy ahogy nézegettem, nem láttam, hogy lenne saját könyve, de ettől még talán majd nem kell mellőznöm, és remélhetőleg a többiek sem fognak csalódást okozni:)

Shad
Sherrilyn Kenyon: Éjféli vad

Az első rész után, ez sokkal jobban tetszett:) itt már voltak vadászatok, harcok, cselek, árulások, vér is folyt és a főhősnőnk is egy „tökös” csaj :)
Borító még mindig kiakaszt… az angol borítók közt is van rémes, de hát nálunk csak ilyen borítókkal lehet eladni a könyveket?:/
Az tuti fix, hogy ötször előbb vennék meg egy olyan borítóval, mint az angol kiadásnál a 3.(fehér) és 4.(villámos), mint ez … nem az úriembert szeretném leszólni, csak hát nah:P

Natsu

Egy tömeg közepén is érezheti magát magányosnak az ember.

Enoia

– Ó, istenem – mondta –, éppen megcsókoltam egy vámpírt!
– Ó, istenem, megcsókoltam egy embert!
Amanda összeszűkült szemmel figyelte. – Már megint gúnyolódsz?

Enoia

– Tehát mióta vagy tulajdonképpen vámpír? – kérdezte.
– Már mondtam – válaszolta a férfi. – Nem vagyok vámpír. Sötét Vadász vagyok.
– Mi a különbség?
Kyrianosz szigorú pillantást vetett rá. – A különbség az, hogy általában nem ölök embereket, de ha nem hagysz békén a kérdéseiddel, esetleg kivételt fogok tenni.
– Igazán mogorva éjszakai lény vagy.
– Én is szeretlek.

Sunshine

– Az élet ritkán olyan, amilyennek akarjuk.

Kripsz

A férfi elmosolyodott. – Az elmúlt kétezer évben mindig egyedül harcoltam, sosem mással.
– Hát, sosem vagy elég öreg ahhoz, hogy újat tanulj.
A férfi felhorkant. – Öreg kutyának nem tudsz új trükköt tanítani.
– Nincs olyan pillanat, mint a jelen.
– Az idő mindent megold.
– Segíts magadon, Isten is megsegít.
Fölnevetett. – Nem fogod hagyni, hogy én nyerjek, igaz?

A Vadász megborzongott:
– Utálom, ha holtakkal pajtizol a közelemben.
Talon szigorú pillantást vetett rá.
– Te voltál az az eszement, aki „Halott embereket látok” pólót küldött nekem?

RavenS

– Nem tudom, Ash, de szerintem te elég ügyes vagy ebben. Biztos, hogy nem akarsz te is Orákulum lenni?
– Képzeld el, Parancsnok, hogy a középső ujjam egészen fölfelé áll, és ebben a pillanatban az egész éppen feléd mutat. Most pedig engedj dolgozni. El kell kapnom néhány démont, móresre kell tanítanom néhány Sötét Vadászt, és el kell csábítanom fél tucat nőt. Később beszélünk.

Kapcsolódó szócikkek: Acheron · Orákulum
RavenS

– Ki kell mennem a mosdóba.
Vadász fölnevetett.
– Ez nem vicces – nézett rá a nő dühösen, amint a férfi visszahúzta a gyűrűt az ujjára. – Van ötleted, hogyan csináljuk anélkül, hogy nagyon kínos legyen?
– Van ötleted, hogyan csináljuk anélkül, hogy letartóztatnának, amiért a női mosdóban vagyok?
A nő mérgesen nézett rá. – Ha azt hiszed, hajlandó vagyok a férfi mosdóba menni, nagyon tévedsz.
– Akkor remélem, még kibírod egy kicsit.
– Nem megyek a férfi mosdóba!
Öt perccel később Amanda a férfi mosdóban ült, és némán átkozta a Vadászt.
– Igazán élvezed, hogy ilyen szemét vagy, igaz?
– Ezért élek

– Ez nem fair.
A férfi rápillantott.
– Kiscsillag, hol éltél ezelőtt, hogy mindenre ezt mondod?

Sötét Vadászok / Sötét Vágyak Vadásza sorozat · Összehasonlítás