Halálos ​csók 119 csillagozás

Sherrilyn Kenyon – Dianna Love – Susan Squires – J. R. Ward: Halálos csók

Hiszel ​a halál utáni szerelemben?

Angelia szülőföldjén harcok dúlnak, és a lány megesküszik, hogy legyőzi a farkasemberek klánját, de a vadászból vad lesz, és az utolsó esély Angelia számára, ha megbízik a farkasban, akit esküje értelmében meg akart ölni…

Claire Stroughton, a csinos, fiatal és dörzsölt ügyvédnő csak a munkájának él. Egy nap azonban ördögi csapdába csalják, és kábulatából magához térve egy varázslatosan szép és vérfagyasztóan hideg férfi karjaiban találja magát, aki halálos játszmába kezd a nővel…

Drew Carlowe visszatér családi birtokára, hogy felkutassa elhagyott szerelmét és bosszút álljon a lány apján, aki megkeserítette az életét. A szóbeszéd szerint a kastélyt kísértet szállta meg, és Drew hamarosan érzéki kalandba keveredik a gyönyörű jelenéssel, aki szintén bosszúra szomjazik…

Izgalom, borzongás, vérfarkasok, vámpírok, bosszú, szerelem, szenvedély, érzéki gyönyörök – négy lebilincselő történet négy világhírű szerzőtől, köztük… (tovább)

Ulpius-ház, Budapest, 2009
510 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632542720 · Fordította: Boris Eszter, Farkas Orsolya, Gazdag Diána, Lukács Lászlóné

Zarek · Vane Kattalakis · Savitar · Fury Kattalakis · Sasha · Nicolette Peltier

Sippancs P
Sherrilyn Kenyon – Dianna Love – Susan Squires – J. R. Ward: Halálos csók

Istenem, de nagyon jó volt visszatérni a pararománcok világába!

A hold árnyékában – 5/5
Kenyon. Ennél többet nem is kell hozzátenni.

A fiú története – 5/5
Megszakadt a szívem Michaelért.

Az éjszakán túl – 5/4
Valahogy kevés volt.

Éjféli búcsúcsók – 5/3
Sajnos még mindig nem vagyok boszorkánypárti.

fuszi P
Sherrilyn Kenyon – Dianna Love – Susan Squires – J. R. Ward: Halálos csók

Mint sokan mások előttem, én is a két „ismertebb” írónő miatt kezdtem bele a könyvbe, de egyáltalán nem bántam meg, hogy így tettem!
Azt eddig is tudtam, hogy Ward egy zseni és ezt a történetét is nagyon szerettem!
Kenyoné kicsit más lapra tartozik, mivel ő beleépítette a történetben az egyik fontos szereplőt (Fury-t) akivel a regényeiben is találkozhattunk. Emlékszem amikor azokat olvastam, még fura is volt, hogy ő miért nem kapott egy teljes könyvet, de így már legalább tudom mi történt vele.
A másik két szerzőt inkább csak átlagosnak mondanám, annyival nem adtak többet ehhez a könyvhöz, de azért olyan rossznak sem mondanám. Talán így lett kerek ez az egész :)

Elhaym

Új vélemény újraolvasás után:

Régi vélemény

Sherrylyn Kenyon: A hold árnyékában.
Macgregor könyveit szerettem, így nem hagyhattam ki ezt sem. A novella 116 oldalas, egy sorozat kb 23. története. Emiatt nagyon sok volt a szereplő, utalás az előző kötetekre. Háttérsztori érdekes, szereplők is. Káromkodás sajnos rengeteg volt benne. Az is zavart, hogy a sztori tele volt különféle állatemberekkel. 3,5 pont

J. R. Ward: A fiú története
Wardban most sem csalódtam. Szomorkásan izgalmas történet, 1 nap alatt ellehet olvasni. Megható, drámai, magával ragadó történet. 5 pont

Susan Squires: Az éjszakán túl
Eléggé lapos történet. Izgalom sem volt benne. Egyszer olvasható. 2,5 pont

Dianna Love: Éjféli búcsúcsók
Fantasy történet boszorkányokkal és varázslókkal. Jól indult, de a rövidsége miatt összecsapottnak éreztem és kidolgozatlannak. 3 pont

Kötet összpontszáma 3,5 pont

_nalla_
Sherrilyn Kenyon – Dianna Love – Susan Squires – J. R. Ward: Halálos csók

Az első novellát imádtam, az egyetlen problémám az volt, hogy olyan volt az egész, mintha a legfontosabb részeket kiszedték volna egy kész könyvből, és azt rakták ide elém. Ezért csak 4,5 csillagot kap.
A Ward-os novella… hát, jónak jó volt, de nem olvasnám el még egyszer, lehet kicsit sokat vártam. 3,5 csillag
A harmadik novella borzasztó, annyira unalmas, még fizikán is inkább figyeltem, nem pedig olvastam. 2 csillag
A negyedik még rosszabb, erre már szavakat se nagyon találok. 1 csillag
Átlagot számolva 2,75 jött ki, és mivel nincs ilyen, megkapja a 3csillagot, mert Kenyon-os novella nagyon tetszett.

eSsZ P
Sherrilyn Kenyon – Dianna Love – Susan Squires – J. R. Ward: Halálos csók

ward és kenyon szösszenetét olvastam… már nem először…. csak valahogy nem is emlékeztem…. szóval a csillagok nekik szólnak…
kenyon fury – történetét szerettem most is, már csak azért is, mert aaaaaaaa nagy kedvencem zarek feltűnt benne.. :)
ward pedig hozta a szokásos formáját.. de mint régebben, most sem értettem, h h akar ez majd bármiféle BdB-hez kapcsolódni… ha úgy van…. de jó volt, tetszett.

Fairy
Sherrilyn Kenyon – Dianna Love – Susan Squires – J. R. Ward: Halálos csók

Hát Kenyon-t olvastam újra.
Ez a novella nem igazán tetszett.
Fury-t szerettem de Angelia-t végig meg tudtam volna fojtani.
Ez az első eset hogy nem tudtam megbarátkozni a női főszereplővel,kicsit sajnáltam Fury-t,
hogy ilyen párt rakott mellé Kenyon.

barbikaunatkozik
Sherrilyn Kenyon – Dianna Love – Susan Squires – J. R. Ward: Halálos csók

Csak a két húzónév miatt olvastam el ezt a novelláskötetet. És tényleg az övék volt, ami tetszett.
Amikor megláttam, hogy a vérvadászok kapnak teret Sherri részében, kicsit eltántorodtam, mert nem vagyok oda annyira értük. De ugye, ha vérvadászok, akkor lesz ott nekem Savitar is, akit imádok, aki természetesen adta magát. Most már nagyon kíváncsi vagyok, mit kellett ahhoz tenni, hogy egy egész fajt…vagy még a végén itt is kiderül valami én úgy érzem. Egyébként a főszereplőkkel nem volt különösebb baj, csak amikor Ang egy kicsit (ez a hét szépítése) túlzásba viszi a rettegést bizonyos okok mitt. Jó, van benne értelem, hogy tart tőlük, de hogy már akkor is, amikor rá se néznek, már egy kicsit túlzás. Fury szerencsétlen meg nem győzte a lányt biztosítani, hogy ő nem csinált semmi olyat, amivel gyanusítják és persze a fajtája se olyan, mint amilyennek hiszik. Szóval mégiscsak volt gondom, Angeliával. Fury szerethető volt.
A J. R. Wardos történet is rendben volt. Az anyuka és az ő „kaja” szerző akciója…ne essék anyukáról szó. Szegény Mike-ot elzárta a világtól és még csak egy nevet se mondott neki, amibe belekapaszkodhatott volna. Szóval sajnáltam a fiút. Jó volt, hogy jött végre valaki, habár elég sajátságos módon, az életébe, aki tényleg szereti is és nem szörnyként kezeli. Mondjuk az is igaz, hogy a novella elején Claire fél tőle, de kis idő után ez is elmúlt. Aztán a jóasszony közbeszólt. A vége nagyon jó lett

melka123
Sherrilyn Kenyon – Dianna Love – Susan Squires – J. R. Ward: Halálos csók

Ward novelláját imádtam! Nagyon jól felépített érdekes sztori.
Két egymáshoz kényszerített „ember” küzdelme a változásért.
Ward Nagyasszonyunk nagyon tud, egyediek az ötletei…

eltim P
Sherrilyn Kenyon – Dianna Love – Susan Squires – J. R. Ward: Halálos csók

Ward története tetszett, ellenben Kenyoné nagyon lapos lett, pedig vártam már Fury szerelmét. A többiekre alig emlékszem, számomra nem alkottak maradandót.

abstractelf
Sherrilyn Kenyon – Dianna Love – Susan Squires – J. R. Ward: Halálos csók

Nem tudtam, mibe fogok, amikor ezt a novelláskötetet elkezdtem olvasni. Viszont a lakótársammal rengeteget tudtunk nevetni, amikor felolvastam neki belőle.
Sajnos másra nem igazán volt alkalmas.

Quiconque

Legközelebb, amikor próbállak megmenteni, asszony, ajánlom, hogy maradj megmentve.

121. oldal - S. Kenyon: A hold árnyékában

Kapcsolódó szócikkek: Fury Kattalakis
madann

– Szarul nézel ki.
– Ja, hát én sem randiznék veled, seggfej.

Kapcsolódó szócikkek: Fury Kattalakis · Vane Kattalakis
Francica

Claire jobban szerette őt ma, mint tegnap, de kevésbé, mint amennyire holnap fogja.

J.R. Ward - A fiú története

bbabri

– Ha Sasha veszélyben van, Astrid dühös. Ha Astrid dühös, kész vagyok megölni bárkit, aki feldühítette, míg újra boldog nem lesz. Szóval, hol van Fury?

Sherrilyn Kenyon – A hold árnyékában - 62 oldal

Kapcsolódó szócikkek: Astrid · Fury Kattalakis · Sasha · Zarek
Francica

Káosz és szerelem kéz a kézben jártak és milyen csodás volt így a világ.

J. R. Ward - A fiú története

Serafina

– Akkor megpróbálok nem piszkítani a padlóra, és a bútort sem kefélem meg… – Lepillantott Dev ezüstszegecses bakancsára. – Bár a lábad kérdéses lehet.

7. oldal, Sherrilyn Kenyon - A hold árnyékában

Kapcsolódó szócikkek: Dev Peltier · Fury Kattalakis
SunnySister

– Utálom, amikor ezt csinálod.
Claire az iroda másik végében ülő asszisztensére nézett. – Mit?
– Hogy úgy fogod meg a kávédat, hogy oda sem nézel. Mint egy hő követő rakéta.
– A kávém és én kivételesen szoros kapcsolatban vagyunk.

Ercsusz

Sasha előrelépett.
– Nem Fury tette. Védelmez valakit. Ismerem őt. Talán nem kedvelem az irháját, de tudom, hogy ártatlan. Ott voltam a Menedékben, amikor meglátta az oroszlánt, és nem tudott róla semmit.
– Így igaz – mondta Nicolette Peltier. – Én is láttam. Azt mondta, meg fogja találni a felelősöket, és tesz róla, hogy megfizessenek ezért.
Savitar megvakarta az állát.
– Érdekes, nemde? Mi mondanivalód van erről, Fury?
A szájkosár eltűnt.
– Be vannak lőve.
Savitar a fejét rázta.
– Valaki más, aki be van lőve?

Sherrilyn Kenyon - A hold árnyékában

Kapcsolódó szócikkek: Fury Kattalakis · Nicolette Peltier · Sasha · Savitar