Észlelések 1

Emerson>!
Shayla Black – Lexi Blake: A rabul ejtett szűz

Shayla Black – Lexi Blake: A rabul ejtett szűz

10000 m magasan (majd lent Eindhovenben), 2015-07-03
Az egész úgy kezdődött, hogy szerettem volna lefényképezni Malackámat, úgy mint a lenti képen, csak vakuval… igen ám, de fotós alanyom megijedt a felvillanó fénytől és katapultált a kezemből . Sikerült olyan ívben repülnie, hogy pont a mögöttem lévő utas szandálos lábán landolt. Először alulról közelítettem meg a problémát (de nem értem el) – gyanús lett, hogyhogy nem érzékeli az áldozat, hogy egy egész malac esett a lábára?!? No, úgy, hogy történetesen aludt. Ekkor már konkrétan fulladoztam a röhögéstől, hogy vajon hogy ébresszem fel, hogy legyen olyan szíves a plüss malacomat szolgáltassa vissza. Hát önbecsülésemről lemondva felálltam (görnyedtem) a székemről, ezzel az ébresztő meg is volt, mert bemozdult az egész széksor (éljenek a fapados járatok). Majd széles (alias infantilis) vigyorral a képemen visszakértem kalandvágyó kabalámat. Na de az észlelés: amikor leszállt a gép és a siserehad megindult az ajtó felé én még mélyen belesüppedtem a székembe, nehogy újra szembesülnöm kelljen a mögöttem ülővel. Ekkor útitársam riasztott, hogy „könyv! könyv!” (tudja, hogy észlelő vadász vagyok), szóval megint felvettem a „kérem vissza a Malackámat” pozíciót, ettől észleltem kicsit meg is riadt, hogy most nincs is nála a játékom, mit bámulom már megint. Gyorsan vissza is ültem. Annyit viszont sikerült memorizálnom, hogy fekete borító, valami szűz, meg Ulpius. Itthon összeraktam a mozaikot és tadaam. Mondhatni eddigi pályafutásom legkalandosabb és legmegalázóbb észlelése volt :-)