Értékelések 119

Zso89 P>!

Cselekményleírást tartalmazó szöveg

WTF???
Miért hogyan és hogy hogy nem olvastam még ezt a könyvet?????
S.ggbe rugás jár érte saját magamnak.☺

Olvastam már az írónőtől és az is kedvencem lett.
A százalékot látva csak pislogtam.
Valószínű fordítva vagyok bekötve mert én imádtam.
Tudom hogy nem valósághű és kicsit (nagyon) elrugaszkodik a valóságtól de egyszerűen nem tudtam letenni.
Az erotika kedvenc műfajom a poliamoria úgyszintén a kedvencek közé tartozik.
Viszont elolvasva már értem a százalékot valakinek vagy tetszik vagy nem,köztes állapot nincs.
Először kicsit összezavart ez a sok pasi de hamar belerázódtam ki kicsoda.
Sőt az sem zavart hogy nem váltott szemszögben íródott.

Hannah tényleg egy naiv leányzó de annál makacsabb.
Ettől függetlenül szimpatikus volt.
Tetszett hogy próbált szembe szállni ezzel a három alfahímmel de sokáig nem tartott ki amin nem is csodálkozom.☺

Dex,Gavin,Slade ❤❤❤
Igazából külön külön nem is tudnék róluk beszélni,és nem is akarok.
Jöttek,láttak,d.gtak…..☺☺☺
Fülszöveg olvasás előtt csak édes hármasra számítottam,bár sokáig azt hittem ez nem fog változni.
De szerencsére tűkön ülve megkaptam a az édes négyet.☺
Enélkül nem is lett volna az igazi.
Hát a lányos részeimet inkább hagyjuk…☺
Határtalan erotika egy kis krimivel fűszerezve,tökéletes párosítás.
Új kedvencet avattam.
Biztos újraolvasós lesz.❤❤❤

Annemary>!
Shayla Black – Lexi Blake: A rabul ejtett szűz

Az első szó, ami ennyi idő után is eszembe jut erről a könyvről: borzalmas! Alig vártam, hogy vége legyen. Nem vagyok az erotikus könyvek ellen, elfogadom, hogy sokan másképp gondolják a szexet, de el sem hiszem, hogy tényleg létezik ilyen, hogy 3 testvér(!) és egy szűz „lány”…..
Ráadásul semmi értelmes és értelmetlen történet sincs ebben a könyvben!
Ez nem nekem íródott…

zuna19>!
Shayla Black – Lexi Blake: A rabul ejtett szűz

Nagyon ritka, hogy egyszerre több könyvbe kezdek bele. Inkább darálni szoktam és nem félretenni.
Délután elindítottam egy elég szomorkás történetet. Kedvem nem igazán volt hozzá és elkezdtem nézegetni egy kicsit a polcomat. A figyelmemet rögtön az ulpiuszos sor keltette fel.
A rabul ejtett szűz már vagy 4 éve megvan. Eddig fogalmam sincs minek nem kezdtem neki, most kedvet kaptam hozzá és így rögtön neki is kezdtem.
Nem egy szokványos sztori, kicsit brutál, de mivel ettől sokkal rosszabbat is olvastam már, ezért ki vagyok én, hogy ezt kritizáljam?
Az biztos, hogy nekem most fogyasztható volt, ízlésficam ide vagy oda.. A karakterek kedvelhetőek. Alig tudtam letenni, mert olvastatta magát. A könyv nem túl hosszú, de a végén egy csomó felesleges beharangozó volt. De tudjuk az ulpius már csak ilyen „volt”. A mostani kiadók is átvették ezt a rossz szokást.