Kéjes ​kötelékek 79 csillagozás

Shayla Black: Kéjes kötelékek

Nem tudta, mire vágyott… Morgan O’Malley egy szex-talkshow háziasszonyaként sok furcsa dolgot látott már, de még sosem találkozott olyan emberrel, mint Jack Cole, aki annyira alfa hím, amennyire egy férfi csak lehet. Morgan szerencséje, hogy a férfi épp kéznél van, amikor egy megszállott rajongó a nőre vadászik. … amíg nem könyörgött érte. Habár Jack testőr, Morgan mindent érez mellette, csak épp biztonságot nem, hisz Jack lassan felszínre hozza a nő legmélyebb vágyait. Mikor akarata bábjává teszi, nem az a legmeglepőbb, hogy Morgan megadja magát a férfinek, hanem az, hogy élvezi, amint teljesen Jack hatalmába kerül. Noha önként vesz részt a férfi játékaiban, és tudja, hogy Jack szándékai nem tiszták, azt nem is sejti, hogy azok mennyire személyesek…

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Tizennyolcas karika Ulpius-ház

Ulpius-ház, Budapest, 2014
418 oldal · ISBN: 9789633833933 · Fordította: Fencsik Tamás, Zsoldos Krisztina

Jack Cole · Morgan O’Malley

Zso89 P>!
Shayla Black: Kéjes kötelékek

Ezer éve olvastam már,de szinte minden eszembe jutott ahogy hozzá fogtam.
Úgy gondolom hogy két véglete van a történet viszonyulásához.
Valaki vagy nagyon szereti,vagy pedig szó szerint utálja.
Én természetesen az imádók táborát erősítem.❤❤❤
Volt egy-két olyan könyv amihez úgy éreztem fel kell nőni,számomra ez is egy ilyen volt.
Tömény erotika ez tény,de valahogy sokkal közelebb áll hozzám mint első olvasásra.
Sokkal több mindent látok benne,sokkal több érzelmet,sokkal többet az erotikánál.
Tetszett a részletes leírás a kapcsolat kialakulásáról (még ha ilyen rövid időm belül is) ahol a dominancia és az engedelmesség a mozgató rugó.
Szerettem azt a mély kapcsolatot amibe bele láthattam.
Nincs mit tenni egyszerűen imádtam.

Morgan szimpatikus volt.
Bár az elején elgondolkoztam hogy ő ténylegesen egy személy vagy valamiről lemaradtam?
Annyi ellentmondás volt a személyiségében,néha tényleg elképedtem de valahol meg is értettem.
Viszont amikor megtalálta önmagát akkor tényleg sugárzott a személyisége.
Imádom az ilyen témájú könyveket,de ez valahogy a szívem csücske lett.❤❤❤
Tetszett az is hogy volt benne azért egy másik szál is nem csak az erotika bár azzal sem lett volna semmi bajom,sőőőt…….

JackJackJack ❤❤❤
Azt kell mondjam hogy szó szerint beléd estem mint vak ló a gödörbe.
Bár a szívem másik csücskét Deke ❤❤❤ rabolta el,szép kis társaság mondhatom.
Azért jó módja volt Morgan-nak mit ne mondjak,nem voltam ám féltékeny kicsit sem,egyszer sem,áhhhhh dehogyis….
Jack tipikusan az a pasi aki már a nézésével a földbe döngöl pedig még hozzád sem nyúlt,bár ez Deke-re is teljesen igaz.
Na ha ezt a kettőt összeadjuk csupán már csak nyálcsorgatásra is megéri nem még hogy másra.
Bugyi nem marad szárazon az tuti,akarom mondani ne is vegyél fel mert felesleges.☺☺☺☺☺
Bevallom párszor félre raktam,az erotikus részek sokkal jobban „megviseltek” mint úgy általában.
Annyi érzelem és mèlység volt a kapcsolatukban spoiler
Nagyon nagyon szomorú vagyok hogy a következő részt már nem fordították le mert az Deke része lett volna.
Kíváncsi lettem volna nagyon az ő történetére.
Biztos hogy újraolvasós lesz.
Kedvencet avatt megint.❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

csillagka P>!
Shayla Black: Kéjes kötelékek

Egyenlőre nem tudom eldönteni Shayla tanult meg írni az évek folyamán, vagy a forditó végzett iszonyú pocsék munkát, de a sorozat későbbi része kimondottan olvashatónak bizonyult angolul ehhez a rettenethez képest.
Megint le kell szögeznek semmi bajom se BDSM-el, se a triós könyvekkel, sőt még azt is tudom tolerálni ha valakinek ezek a legtitkosabb vágyai, viszont az olvasási időből is látszik, egyszerűen elaludtam rajta, éppen úgy voltam mint Sylvia Day:Hozzád kötve remekművénél, csak itt még a pénisznek se kellett előkerülnie, elég volt a korbács és már durmoltam is. Rettenetes szenvedések árán letudtam, mivel abbahagyni nem akartam mert a későbbi rész tetszett, gyengéim a BDSM klubos könyvek és mindenképpen beakarok még pár részt vállalni angolul.
Tudom nem elegáns egy halottat rugdosni, de olvasás közben a Ulpius-házat átkoztam, megint, sokadszorra miért tette ezt sok sorozattal és miért nem kevesebbet adott ki, szívvel-lélekkel, fordítóval, esetleg több résszel… Nagyon sok kár okoztak, amit azt hiszem jó pár évig lehetetlen rendbe hozni, rengeteg blokkolt sorozat szárad a lelkükön.

meteoritastar>!
Shayla Black: Kéjes kötelékek

Ez a könyv a dupla „erotikus” cimkét is megérdemelné. A vége miatt hármat is ;)) ;))

Második olvasásra is lekötött és ismét megtudott nevettetni Jack és Deke szövegelései.
A krimi vonal nagyon a háttérben van ebben a történetben, de így is megkaptam a kívánt drámát miatta.
Ebben a könyvben előtérben Morgan és az Ő vágyai vannak, amik elől menekül. Vagyis csak próbál… Jack nem könnyiti meg a dolgát. Sőtt.
Erotika kedvelők ne hadják ki.

Nagyon érdekelne Deke története. Na az lenne ám az erotika….

Alexandra0924 P>!
Shayla Black: Kéjes kötelékek

Muszáj volt aludnom egyet a történetre, mert teljesen bezsongtam… Ooohhh mi volt itt!?!?
Vagy inkább mi nem volt xDxD

A női főszereplőnk Morgan elég kényes szituba találta magát. spoiler
Jack finoman szólva sem kegyelmez neki! xD Morgan kap egy igazi parancsolgatós, abszolúte domináns alfahímet, aki nem fogaja ed a_nemet_… pláne ha Morgan teste teljesen mást üzen neki.
Mondanom sem kell, hogy sűrűn kellett legyezhetnem magamat, mert itt nem volt olyan oldal ami ne kapott volna lángra… pokolian nagy kémia volt a két főszereplő között, és számomra az írónő teljesen elérte, hogy én is kapjak ebből bőven.
Arról már nem is beszélek, amikor kiderült Morgan legnagyobb álma és Jack ez összehozta neki…. ohh, b@asszus! Nem volt semmi!

Drága Zsófim! @Zso89
Tudod te mi kell nekem, hogy visszajöjjön a kedvem az olvasáshoz!
Köszönöm az ajánlásod, imáddtam ❤❤❤❤❤

FIGYELEM! A történet erősen erotikus, és nem kerüli a mocskos beszédet sem! Csak olyanokna ajánlom akik bírják az ilyet.

NightStar>!
Shayla Black: Kéjes kötelékek

Lehet, hogy én fásultam bele a hasonló sztorikba, vagy tényleg rossz volt, de nekem ez most nem igazán jött be… Talán még a három csillag is sok… Aki olvasott már az írónőtől az nem fog meglepődni a felálláson, szub-dom viszony, kicsi krimi szállal körítve. Ez talán még nem is verte volna ki a biztosítékot, de a szereplők… Morgan annyira, de annyira idegesített…. brrr… És komolyan szex-talkshow-t vezet? Ez egyáltalán nem illett bele a képbe. Mindeközben már attól elolvad, mint fagyi a napon, ha Jack ránéz. És akkor ott van Jack, aki pedig olyan semmilyen volt, a szokásos erős akaratú pasas, akit kicsit megpuhít a szeretett nő. Semmi extra. Semmi olyan, amit még ne írtak volna meg pár fokkal jobban.

Shayla Black: Kéjes kötelékek

Függetlenül attól, hogy ki mit gondol erről a könyvről, meg attól is, hogy sok mindenben hajaz sok más hasonló könyvre, nagyon is tetszett! Jók voltak a karakterek, Jack nem egy agyatlan macsó, hanem egy érző, intelligens és persze dögös pasi, Morgan meg egy szelídítésre vágyó vadmacska, és Deke, hát ő és a beszólásai, jó párszor nevetésre bírtak! Mindenkinek ajánlom, aki egy nem túl bonyolult, de erotikától túlfűtött kikapcsolódásra vágyik!! :)

Tamlilla>!
Shayla Black: Kéjes kötelékek

Az első 50 oldalon még kicsit óckodtam az egésztől, a színvonala kicsit gyenge, de valójában nagyon szórakoztató.
Ha nem figyelek a részletekre fogalmazhatok úgy is, hogy nagyon élvezetes olvasmányban volt részem.
Jack nekem az enyhén primitív stílusával nagyon bejött, Deke kíváncsivá tett, Morgan viszont nem volt szimpatikus.
Összefoglalva: tetszett.
Azt hiszem egyszer még újraolvasom és reménykedek egy következő részben.

agi89>!
Shayla Black: Kéjes kötelékek

Megőrülök ezektől a pasiktól. Jó értelembe. ;)

Nagyon szekszi történet ez kérem! Ki is derül a fülszövegből.
Aki nem szereti, nem értékeli a tömény perverzitásos-szexualitást az minek fog egyáltalán hozzá?????

Nagyon-nagyon tetszett. Üdítő a krimi szál, még ha elég kezdetleges is. (Egy olyan olvasónak legalábbis aki krimi-thriller regényeket falta éveken keresztül.)
Jack az első perctől kezdve elvarázsolt.
Mostmár aztán jöjjön már ide hozzám is egy nyaklánc „osztogató” fiatalember. Kell a csudának a gyűrű! Azt úgy se szeretem. De egy szép nyaklánc… *-*

Kedves @Chrissie neked különösképpen ajánlom figyelmedbe! ;)

Shayla Black: Kéjes kötelékek

Na akkor…nem volt ez olyan rossz könyv,mint ahogy azt a régebbi értékelésekből olvastam. Tetszett benne a krimi szál amit mondjuk bővebben is kifejthetett volna az írónő,de alapjában véve jó kis sztori volt ez. ;)
Egy nő aki többre,és másra vágyik,mint az átlag. Morgan mindig is tudta,hogy a mindennapiság számára sehol sem elég,eddig nem túl kielégítő „élete” után rátalált Jack-re a számára áhított életforma mesterére. S,hogy sikerült-e végre felfedeznie saját álmait?Megkapta-e azt amire már régóta vágyik? Ennél,sokkal de sokkal többet is,egy férfit aki szereti és elfogadja. A gyilkossági kísérlet,a kiderült titok és a bevallott érzések után mindketten rádöbbentek,hogy összetartoznak mert őket összeköti az a bizonyos „kéjes kötelék”. ;)

Deszy P>!
Shayla Black: Kéjes kötelékek

Összességében nem igazán tudom ajánlani a könyvet, semmi extra nincs benne, ami miatt megérné. Azt a néhány órát jobb szórakoztató könyvekkel is el lehet tölteni, még erotikusban akadnak ennél sokkal jobbak. Viszont legalább meggyőzött, hogy Shayla Black nem csak a Rabul ejtett szűzzel nyúlt mellé, hanem nála valószínűleg ez az általános.

A teljes értékelésemet itt találjátok:

_Enii_ P>!

A nyelvem gyorsabb, mint az ujjaim a billentyűzeten – többet gyakoroltam vele :-) A betűket néha elütöm.

_Enii_ P>!

Honnan tudhatnád valamiről, hogy nem neked való, ha még egyszer sem próbáltad?

_Enii_ P>!

De melyik a jobb? Ha kimondod, hogy elég merész voltál ahhoz, hogy kipróbálj valamit egyszer, vagy beismered, hogy ijedten elmenekültél, mielőtt egy kicsit játszottál volna a tűzzel?

_Enii_ P>!

„az életedről te döntesz, de a döntéseiddel együtt kell élned”

_Enii_ P>!

A szívünk nem azért van, hogy értelmet diktáljon.

_Enii_ P>!

A homokba dugod a fejed, és valami olyanra pazarlod az időd, ami nem is te vagy. Ahelyett, hogy felfedeznéd önmagad.

_Enii_ P>!

El kell fogadnod a saját vágyaidat ahhoz, hogy boldog lehess, és nem lenne szabad lejjebb adnod őket.

Szimirza P>!

Jack tudta, hogy Alyssa egyenesen a csavaros nyelvével tépné le a golyóiról a
bőrt, ha lenne bármi lövése róla, hogy Morgan nem az ügyfele, hanem csak egy
eszköz a személyes bosszújához.

Szimirza P>!

Belemászott a tangába. Tökéletesen állt neki, de kényelmetlen volt – ki vágyik arra, hogy egy zsinór feszüljön a fenekében?