Decadent (Wicked Lovers 2.) 2 csillagozás

Shayla Black: Decadent

The author of Wicked Ties wraps her steamy prose around the premise that two men are better than one.

Kimber Edgington is a virgin with a crush-on a pop star with a penchant for threesomes. Determined to prove that she's woman enough for singer Jesse McCall, Kimber turns to bodyguard Deke Trenton for sexual education…lessons that include his super-sexy friend Luc. Though she's saved herself for Jesse, Kimber soon learns that he's not the man adept at stoking her aching, endless need. That's Deke, and he can't resist when Kimber begs for more-and more.

Eredeti megjelenés éve: 2007

Berkley, New York, 2007

csillagka>!
Shayla Black: Decadent

Shayla Black is sokat fejlődött az évek folyamán, ez látható, nem csak a fordítás vitte félre az előző rész. „Their Virgin Concubine”-et nem hiszem, hogy felül tudja múlni, bár azt nem egyedül írta, de Lexi annyira messze áll tőlem (már a harmadik könyvét hagyom félbe pár oldal után) hogy jóindulatúan Blacknek adományozom az egyik kedvenc erotikus ponyvám elkészítésének babárjait.
Ennek a sorozatnak a második részben is maradt az első rész tematikájánál, egy pár +egy felesleges harmadik (bár Luc sokkal kedvelhetőbb és értelmesebb gyertyatartó mint Deke volt az előző részben) aki majd a következő rész főszereplője lesz. Egy hatalmas veszély (éppen egy házrobbantás) amely messze túlmutat azon a szinten ahol a szereplők kezelik, azért könyörgő az előző részben egy teljes utcai lövöldözés sorozata, vagy a most robbantás, és egy zsaru nem keresi fel a szerepelőket, nálunk már TEK rohamosztagosok halhatnák ki egy hétig az egész bandát, akkor is ha mind a két esetben áldozati pozícióról beszélünk. Az egész még most megtekerve egy nyálas bisex rocksztárral, akinél gennyesebb karaktert még elképzelni is nehéz. (Jimmy Ferris vagy Sed Lionheart páros lábbal rugdalná le a képzeletbeli színpadról) Kimber kicsit butácska, hatalmas szívű szűz, aki azért Luchoz sokkal jobban illik mint Dekehez. Az egész történtet egyébként kerekek, van értelme ami az előző részről nem volt elmondható, csak hát a körülmények kicsit elrugaszkodottak. Shayla stílusát nagyon szeretem angolul, könnyen tudom értelmezni, és abba a bizonyos klubba is szeretnék egyszer eljutni, tehát még kísérletezek majd a sorozattal.

Wicked Lovers sorozat · Összehasonlítás