Gyermekgyógyászati ​képes atlasz 1 csillagozás

Sharon Taylor – Andrew Raffles: Gyermekgyógyászati képes atlasz

A kötet több mint 700 képet tartalmaz, melyekhez rövid, tömör magyarázó szövegek és klinikai adatok tartoznak. A könyvet elsősorban gyermekgyógyászoknak, háziorvosoknak és belgyógyászoknak ajánljuk.

dianna76 P>!
Sharon Taylor – Andrew Raffles: Gyermekgyógyászati képes atlasz

Emlékeim szerint ezt a fotókkal teli könyvet (vagy albumot) tanulmányaim befejezése után szereztem be, mint utolsó, féláras példányt a Medicina könyvesboltból. Annyira örülök, hogy nem hezitáltam rajta, hogy megvegyem-e. Gyermekeket gyógyítóként-ápolóként ez egy kincs! Sokat forgattam azóta, és újra leemelem a polcról, ha szükséges. Aminek külön örülök, hogy nagy segítség volt egy orvoskollégámnak a szakvizsgájára való felkészülésben, mert e könyv segítségével vizuálisan tudta rögzíteni a fejében a gyermekbetegségeket, állapotokat, tüneteket.

Merksz Miklós (szerk.): Gyermekurológia
Peter Jones: Hemofíliával élni
Péter Ferenc – Blatniczky László – Halász Zita – Muzsnai Ágota: Endokrin betegségek a gyermekkorban
Edward Martin: Mama, valami fáj!
Lukács József – Nádrai Andor (szerk.): Csecsemőgondozónők és gyermekápolónők tankönyve 4.
Paul Carson: Ha a gyerek asztmás
Paul Carson: Ha a gyerek allergiás
Krets Sándor: Beteg a gyerek…
Bittera István – Kadocsa Edit: Szénanáthás a gyermekem
Cseh Áron – Krivácsy Péter – Szabó Attila (szerk.): Mit tegyek, ha beteg a gyermekem?