Veszélyesen ​élni 3 csillagozás

Sharon Kendrick: Veszélyesen élni

Mardivino kicsiny szigetének legifjabb hercege, Nico kedveli a gyors autókat, a repülést és a legkülönbözőbb veszélyes sportokat. Egy alkalommal kiment a tengerből egy gyönyörű angol lányt, s anélkül hogy felfedné kilétét, hevesen udvarolni kezd neki. Ella előtt persze nem maradhat sokáig rejtve, ki is az a férfi, aki elrabolja a szívét, azt azonban nem érti, miért utasítja el Nico olyan elszántan az élet és a szerelem tiszteletét…

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia

Harlequin Magyarország, Budapest, 2008
94 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635378586 · Fordította: Csató Gabriella

Libbe>!
Sharon Kendrick: Veszélyesen élni

Megvolt minden, ami kell. Tisztára a régi magyar filmek, mint a Meseautó sémája. Kellemes, de másnap már nem nagyon tudom, mit is olvastam avgy hogy mi volt ebben a könyvben és nem egy másik Sharon Kendrick könyvben.

Elizabeth Krueger – Nora Roberts – Anne Mather: Nem csalás, nem ámítás / Legyőzhetetlen hármas / Apa nélkül nem megy
Carole Mortimer: A tiltott gyümölcs íze
Carol Marinelli – Anne Mather – Jackie Braun – Allison Leigh: Kertek alatt / Megszakad a szív / Fel a kezekkel! / Melyiket szeressem?
Anne Mather – Barbara McMahon – Rebecca Winters – Gina Wilkins: Családi titkok / Szellő szárnyán / Szívem kikötője / Rendkívüli híradás
Cathy Williams – Michelle Douglas – Cara Colter: Viszontlátásra Toscanában! / Nyár a szigeten / Tökéletes pillanat
Sarah Morgan: Papás-mamás komolyan
Barbara Cartland: A szerelem küldönce
Sandra Marton – Kathryn Ross – Marjorie Lewty: A meztelen valóság / Kalandnak indult / Kettős esküvő
Sally Wentworth – Anne Mather – Anne Hampson: Egyezzünk meg! / Az erősebb szenvedély / Aphrodité oltalmában
Tara Pammi – Kate Hewitt – Cathy Williams: Hozzád mennék feleségül / A korona javáért / Az argentínai küldetés