Válj ​el, de nélkülem! 23 csillagozás

Sharon Kendrick: Válj el, de nélkülem! Sharon Kendrick: Válj el, de nélkülem!

Gyűlöl veszíteni Xenon Kanellis, a görög mágnás – és ritkán is szokott. Most azonban vesztésre áll: felesége, Lexi két évvel ezelőtt elhagyta, a saját lábára állva már új életet is kezdett, és ragaszkodik a váláshoz. Xenon azonban eltökélte, hogy nem engedi el, és céljai eléréséhez még attól sem riad vissza, hogy megzsarolja Lexit…

Eredeti cím: The Greek’s Marriage Bargain

Eredeti megjelenés éve: 2013

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Romana

Harlequin Magyarország, Budapest, 2016
96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634073413 · Fordította: Herczog Gábor
Harlequin Magyarország, Budapest, 2016
96 oldal · ISBN: 9789634073420 · Fordította: Herczog Gábor

Lexi Kanellis · Xenon Kanellis

Sharon Kendrick: Válj el, de nélkülem!

Maximálisan elégedett vagyok, ezzel a füzettel.
Minden tetszett benne.
Olvastam már korábban hasonló sztorikat, de ez valami más volt. Minden kis részlet tetszett. A karakterek és a történet is egyaránt kedvelhető volt számomra.
A felépítése is tetszett.
Újraolvasós! *.*

christine>!
Sharon Kendrick: Válj el, de nélkülem!

Eléggé egyedi a füzet, ebből a megközelítésből már nagyon rég olvastam. Kellemes, könnyed, szórakoztató, tökéletes kikapcsolódás vasárnap reggelre. :)

Trice29 P>!
Sharon Kendrick: Válj el, de nélkülem!

Ez a történet vitathatatlanul jó volt. Kerek egész, nem éreztem a fékezett habzás szindrómát, mint a romantikus füzeteknél szokás. Meglepett ♥

sarahangel P>!
Sharon Kendrick: Válj el, de nélkülem!

A jobb fajta Harlequin-füzetek közül való, kellemes kikapcsolódást nyújtó történet, sok érzelemmel, mely komolyabb témát is érint. Tetszett, hogy Xenon képes volt harcolni a feleségéért; bár hogy miért pont 2 év után, de valószínű ennyi idő kellett neki, hogy feldolgozza a mindkettőjük számára fájdalmas múltat. Lexi önállóságra való törekvése is tetszett, hogy képes volt egyedül is folytatni az életét, még ha hiányzott is nagyon a férje.
Mindkét szereplő kedvelhető volt számomra; igaz, elég makacsul ragaszkodott mindenki a saját igazához, de erre is megvolt az okuk. Összességében egy kedves, aranyos történet a második esélyről, megfelelő kémiával, és szívszorító pillanatokkal. Ajánlom a műfaj kedvelőinek.

Karinaa7 P>!
Sharon Kendrick: Válj el, de nélkülem!

Már a címe, a borítója és a fülszövege is megfogott. Sikerült megint egy nagyon jó füzetet találnom. A szereplőkkel kivételesen semmi bajom nem volt, de néha nagyon kiakasztottak. Szerintem nemsokára újra fogom olvasni ezt a füzetet, mert nekem tényleg nagyon tetszett. :D

Eva_Pussova>!
Sharon Kendrick: Válj el, de nélkülem!

Tetszett. Jó a történet. Pár hasonlót már olvastam, és tudom , hogy mindegyiknél elfog egy fura érzés. Hogy aztán a legalap téma, a nem lehet gyerek, és ezért elhidegültek egymástól az oka, nem tudom, vagy hogy az elején a férfiak olyan ézéketlenek, lehet. De ha nem így lenne , nem lenne történet.

Moncsi22>!
Sharon Kendrick: Válj el, de nélkülem!

Ez egy édes kis történet volt. Aki olvassa zsepit is készítsen

repe993 P>!
Sharon Kendrick: Válj el, de nélkülem!

Most is megkönnyeztem a sztorit, hiszen egy olyan alapra épül, amit én is – túl jól – ismerek. Át tudtam érezni a helyzetet, hiszen ezek a leggyakoribb reakciók ilyenkor. Mégis örömmel tölt el, hogy képesek voltak feldolgozni az eseményeket.

zuna19>!

– Te szörnyeteg – sóhajtotta.
– Hívj, ahogy akarsz, ha attól jobban érzed magad – nyögte Xenon.

zuna19>!

– Csak azért akarsz engem, mert nem kaphatsz meg.
– Nem, Lexi. Azért akarlak, mert akarlak.

zuna19>!

Az első vetélést nehéz volt feldolgozni, a másodikat már lehetetlen.

Kapcsolódó szócikkek: Lexi Kanellis
zuna19>!

– Az orvosok azt mondták, a tudomány sok mindenre képes, de a genetikai hajlamot egyelőre nem tudja megváltoztatni. Az én genetikai állományomban pedig valami megakadályozza, hogy kihordjak egy gyereket. Úgyszólván „hibás áru” vagyok. Nem ajándékozhatlak meg örökössel.
– Dehogy vagy hibás áru – suttogta Xenon. – Tökéletes vagy. Kívül belül.

Sippancs P>!

Nem jó a szegénység, de megvannak az előnyei. Éhessé tesz, és az éhség nagy hajtóerő.

2. fejezet

Kapcsolódó szócikkek: éhség · szegénység
Sippancs P>!

– A túlélés pedig nem a legcsábítóbb módja az életnek.

12. fejezet

Karinaa7 P>!

– Az vagyok, ami. – Xenon megrántotta széles vállát. – Görög. A génjeimbe van kódolva a macsóság. Azt hittem, neked ez tetszik. Nem azt mondtad egyszer, hogy vonzónak találod a fölényességemet?

Kapcsolódó szócikkek: Xenon Kanellis
zuna19>!

– Nem hinném, hogy a tisztelet jele, ha valaki megfosztja a másikat az önállóságától, és nem hagyja, hogy kibontakoztassa a tehetségét. Ez inkább uralkodni vágyás. Ideje lenne szembenézned a valósággal. El kéne fogadnod, hogy neked nem való a házasság. Vagy hagyomány tisztelő feleséget kéne választanod, ő majd hagyja magát irányítani.

Kapcsolódó szócikkek: Lexi Kanellis
sarahangel P>!

Senki nem tehet a származásáról; meg egyébként is, csak az számít, hogy önerejéből mit ér el az ember. Hogy milyenné fejlődik a személyisége.

1. fejezet