Érzéki ​angyal 11 csillagozás

Sharon Kendrick: Érzéki angyal Sharon Kendrick: Érzéki angyal

Valamikor régen Niccolò da Conti megmagyarázhatatlanul vonzódott húga barátnőjéhez, a könnyelmű Alannah Collinshoz, aki annak idején aktmodellként tett szert kétes hírnévre, ám szerencsére már jó ideje nem látta a lányt. Kiderül azonban, hogy Michela a bátyja tudtán kívül mindvégig tartotta a kapcsolatot régi iskolatársával, és most őt kérte fel koszorúslánynak. A karácsony előtti esküvő és az érzéki Alannah felbukkanása alaposan felkavarja Niccolò életét, és összezavarja az érzéseit…

Eredeti cím: Christmas in Da Conti's Bed

Eredeti megjelenés éve: 2014

HarperCollins Magyarország, Budapest, 2017
96 oldal · ISBN: 9789634482277 · Fordította: Szabó Júlia
Harlequin Magyarország, Budapest, 2017
96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634482260 · Fordította: Szabó Júlia

christine>!
Sharon Kendrick: Érzéki angyal

Wao, ezt is nagyon kifogtam. Teljes mértékben levett a lábamról, nagyon valósághű volt az egész történet, a félreértésekkel és a párbeszédekkel együtt. Ennek a végét is elrontották egy csöppet, ettől függetlenül viszont abszolút élvezetes volt az egész, ezt is ajánlom.

Trice29 P>!
Sharon Kendrick: Érzéki angyal

Igazán üdítő olvasmány. Nagyon csíptem a szereplőket, valóságszagú volt a történet, működött a kémia. Minden adott egy romantikus novellához.

Dianka>!
Sharon Kendrick: Érzéki angyal

Meglepően egész jó kis történet volt. Bár a cselekménye nem nagy szám, de a karakterek nagyon tetszettek. Niccolò és Alannah nagyon erős jellem, és csak úgy izzott közöttük a levegő. Niccolò ízig-vérig alfahím, mindig minden az akarat szerint történik, nagyon szigorú, hű az elveihez bár néha nagyon szemellenzőn át nézi a „világot”. Alannah nem az könnyelmű kis nőcske, akinek a férfi hiszi, miden tettének nyomós oka volt, de a fiatalkori tettei nagyon kihatnak az életére és nem tudja lemosni magáról a szégyent.

Sarah Morgan – Kimberlex Lang – Kate Hewitt: Minden jó, ha a vége jó / Szex az exszel / Az elvarázsolt kastély
Rebecca Winters: Alpesi paradicsom
Carole Mortimer – Miranda Lee – Michelle Reid: A karácsonyi látogató / Felmelegített szerelem / Békából királyfi
Karen Rose Smith – Karen Templeton: Karácsonyi készülődés / Kedves Mikulás!
Marion Lennox: Karácsony a kastélyban
Anne Mather – Sara Craven – Emma Darcy: Feltámadt szerelem / A gyerekért mindent / Karácsonyi csoda
Sarah Morgan: Kis karácsony, nagy szerelem
Cathy Williams – Carole Mortimer – Rosemary Gibson: Apa karácsonyra / Hamvas liliom / Nem csak kötelesség
Debbie Macomber – Merline Lovelace – Anne Mather – Linda Turner: Ha eljő a karácsony / Fenyőillatú éj / Fehér karácsony / A karácsonyi gyermek
Sondra Stanford – Naomi Horton – Deloras Scott: Örökzöld remény / Álmaink szárnyán / Kártyán nyert boldogság