Anya, ​hagyjál már! – Az élet legfontosabb kérdései kamasz lányoknak 1 csillagozás

Sharie Coombes: Anya, hagyjál már! – Az élet legfontosabb kérdései kamasz lányoknak

A tinédzserek számtalan váratlan és sokszor ijesztő dologgal szembesülnek a kamaszkor kezdetén. Stressz. Hormonok. Suli. Közösségi oldalak. Érzelmek…
Rengeteg új érzés, új helyzet, új probléma. Szerencsére ebben a könyvben mindennel foglalkozunk: a jó, a rossz és a ciki dolgokkal is. A lányok szakértői útmutatást kapnak ahhoz, hogyan igazodjanak el az őket érő testi-lelki változások között, és a szerző nem fél szóba hozni olyan témákat sem, amelyek gyakran tabunak számítanak, holott nagyon is fontos róluk beszélni.

Dr. Sharie Coombes gyermek-, kamasz- és családterapeuta, aki szívesen veti be az ideggyógyászat módszereit is annak érdekében, hogy segítsen az embereknek önmaguk jobb megismerésében. Sokat dolgozott fiatalokkal és családokkal brit iskolákban és a Nemzeti Egészségügyi Szolgálatnál. A brit Vöröskereszt pszichológuscsapatának tagja. Ő írta ezt a könyvet.

Álomgyár, Budapest, 2020
72 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786156145369 · Fordította: Nagy Boldizsár