Cathy ​könyve 44 csillagozás

Sean Stewart – Jordan Weisman: Cathy könyve

„Ha a neved nem Emma, akkor tedd le a könyvet, és senkinek sem esik bántódása! Emma – tudom, hogy őrülten hangzik az egész. Te (és anya) azon gondolkoztok, hová tűnhettem, és mikor jövök vissza. Ezért hagyom itt a bizonyítékokat – arra az esetre, ha történne valami, és nem kerülök elő. Nézzetek végig mindent a könyvemben. Hívjátok fel a számokat. Nézzétek meg a weblapokat. De ne beszéljetek róla senkinek, hacsak nem akartok ti is belekeveredni. Szóval ne aggódjatok. Nem lesz semmi bajom (remélhetőleg). Hé, talán egészen új életet fogok kezdeni. Az biztos, hogy a réginek már vége. Hívjatok, puszi, Cathy ”

Eredeti megjelenés éve: 2006

Egmont-Hungary, Budapest, 2007
144 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789636286880 · Fordította: Barta Tamás · Illusztrálta: Cathy Brigg

abstractelf>!
Sean Stewart – Jordan Weisman: Cathy könyve

Ez nagyon izgalmas kis könyvecske volt, és ebben főként a könyvhöz tartozó kis extra bizonyítékok játszanak szerepet.

KillerCat>!
Sean Stewart – Jordan Weisman: Cathy könyve

Maga a könyv semmi extrát nem tartalmaz,de szerettem a vele járó kacatkákat.

Mahagóni_Láng>!
Sean Stewart – Jordan Weisman: Cathy könyve

Nagyon nagyon jó a történet.Engem lenyűgözött!Az elején még nem is sejtettem a végkifejletet.Tetszik ,hogy rejtélyes,van benne romantika,akció és szerintem nagyon jól fel lett építve a történet.Wow!Van második része is?:o:)Biztosan el fogom olvasani később.

fzsuzsi111>!
Sean Stewart – Jordan Weisman: Cathy könyve

Tinikorom egyik meghatározó könyve, amit iszonyú menőnek gondoltam a sok bizonyítékkal és rajzokkal, firkákkal! Kalandos volt újraolvasni, bár nem volt akkora élmény, mint 10 éve :D

Zalkodi_Erna >!
Sean Stewart – Jordan Weisman: Cathy könyve

Tiniként nagyon tetszett. Izgalmas, kutatós, nem egyből a végét tudós. A sok „bizonyíték” pedig még érdekesebbé teszi. Krimi fiataloknak. Ötletes könyv.

Gilgalang>!
Sean Stewart – Jordan Weisman: Cathy könyve

Naplószerű történetvezetés, egy 17 éves lánnyal főszerepben. Sablonosnak és unalmasnak tűnik? Pedig humoros, izgalmas, bár kicsit túl misztikusra sikeredett a végén. De könnyű szórakozás.

martinovickij>!
Sean Stewart – Jordan Weisman: Cathy könyve

Első olvasott könyveim között szerepel ez a könyv. Biztos vagyok benne, hogy most már nem 5 csillagot adnék neki, de akkor nagyon tetszett, hogy minket is be akartak vonni a nyomozásba, és csatolták a bizonyítékokat egy borítékban a könyvhöz, soha nem láttam azelőtt ilyet, és azóta se. 13-14 éveseknek tökéletes olvasmány. Kár, hogy nem jelent meg a folytatása. Nagyon szép rajzok találhatóak, és a naplóra emlékeztető írásmód is magával ragadt.

Tigi_Giti>!
Sean Stewart – Jordan Weisman: Cathy könyve

Nem volt rossz, de eléggé sablonos, néhol erőltetett, valami hiányzik belőle – ezt abból gondolom, hogy a sok kacat, amit adtak hozzá, ezerszer jobb, mint a regény.

duracell>!

Emma mondta egyszer, hogy a sütőpor egy szerelmes vegyész ajándéka volt a feleségének, aki allergiás volt az élesztőre.

duracell>!

Az egész őrület közepén, mikor bármelyik pillanatban véget érhetett volna az életem, azon kaptam magam, hogy a zakójára nézek és megjegyzem magamban:
– Hm, jó a szabása.

Melia>!

Cathy, úgy világítasz, mint egy gyertya a sötétben.
Nehéz elengedni valakit, aki ilyet mond neked, akár egyszer is.