A ​digitális fotós könyv 4. 7 csillagozás

Scott Kelby: A digitális fotós könyv 4.

Scott Kelby, a nagysikerű A Digitális Fotós könyv első három kötetének (mely a világ legnagyobb példányszámban eladott digitális fotózásról szóló könyve lett) szerzője visszatért egy olyan új könyvvel, amely pont ott folytatja, ahol a harmadik kötetet abbahagyta. Ugyanabban a lényegre törő, szakzsargont mellőző stílusban ad azonnal alkalmazható tippeket, ami miatt az olvasónak „Aha, szóval így csinálják!” érzése támad. Ez nem egy elméleti könyv, nincs tele zavarba ejtő szakkifejezésekkel és részletes leírásokkal. Ez a könyv arról szól, hogy mikor és melyik gombot kell megnyomni, melyik beállítást kell használni. A könyv közel 200 féltve őrzött fotós-trükkel segít lényegesen jobb, élesebb, színesebb és profibb képeket készíteni.

Eredeti cím: The Digital Photography Book, Volume 4

Perfact-Pro, Budapest, 2012
216 oldal · ISBN: 9639929265 · Fordította: Kerekes Andrea

koppy>!
Scott Kelby: A digitális fotós könyv 4.

Scott Kelby könyvei a világon a legjobb útmutatók, amit egy fotós a kezébe kaphat. Érthető és közvetlen stílusa miatt nemcsak könnyen érthető, de kifejezetten szórakoztató is. Lehet az ember ekzdő, vagy akár profi fotós, Kelby mindenkinek jó tanácsokkal szolgál. Egyetlen negatívuma a sorozatnak, hogy gyakran ismétli magát. Talán jobb lett volna, ha 1-1 témában ír 1-1 könyvet, nem mixelve. De ez csak az én véleményem.