Kegyetlenség (Kegyetlenül 1.) 6 csillagozás

Scott Bergstrom: Kegyetlenség

Apja eltűnése után Gwendolyn Bloom olyan útra lép, amire egyáltalán nem számított. Új személyazonosságot kap, és leereszkedik a kémek, orgyilkosok és vérbeli gengszterek világának legmélyebb bugyraiba, ahol végre megismeri a teljes igazságot.
Nincs választása: csak úgy mentheti meg az apját, ha a fogvatartóihoz hasonlóan ő is kegyetlenné válik.

Eredeti mű: Scott Bergstrom: The Cruelty

Eredeti megjelenés éve: 2014

Libri, Budapest, 2018
428 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633108574 · Fordította: Farkas Melinda

imros93
Scott Bergstrom: Kegyetlenség

Számomra teljesen kielégítő volt! Nem volt se több se kevesebb, mint vártam! A cselekmény pörgős és eseménydús, emiatt is hogy ilyen pörgős gyorsan végig is olvastam mert nem tudtam nagyon letenni. Gwen számomra egy nagyon szimpatikus főhős, bár szerintem a történet esszenciája a változatos helyszínek, kíváncsi leszek a folytatásra. :)

Barbár
Scott Bergstrom: Kegyetlenség

Ez a kalandregény egy ígéretes sorozat kezdő darabja. Akár a Krav Maga harcművészet reklámja is lehetne. A 17 éves Gwen e harcművészet alapjait elsajátítva félénk, visszahúzódó lányból magabiztos, tetterős nővé válik, aki nem fél meghúzni a ravaszt. Bizony megtörténik ez néhányszor, miközben eltűnt apja után kutat, de a puszta kézzel vívott küzdelemben is jól teljesít. Akció akció hátán, hihetetlennél hihetetlenebb kalandok. Nem minden az, aminek látszik, és kiderül, hogy egyes CIA-alkalmazottak még a világ legförtelmesebb bűnügyi ágazatában is aktív tevékenységet folytatnak.
Nagy ötletek nincsenek a történetben, és nem kell az asztal alá bújni ijedtünkben, de van benne elég izgalom, hogy érdeklődéssel, de gyorsan végigolvassuk.

colman
Scott Bergstrom: Kegyetlenség

A történet tulajdonképpen pörgős,cselekménydús, de nekem ez már túl mesés. A tények ismeretében túl hihetetlen.