Sugar ​Daddy (Sugar Bowl 1.) 8 csillagozás

Sawyer Bennett: Sugar Daddy Sawyer Bennett: Sugar Daddy

Seduction ​has never been so sweet! The New York Times bestselling author of the Cold Fury series—Alex, Garrett, Zack, and Ryker—returns with the first novel in a hot new trilogy.

“Sawyer Bennett never fails to deliver heroes I fall hard for and heroines I adore,” raves Violet Duke. Now the bestselling author of the Cold Fury series proves that vengeance is sweet—but seduction is to die for.

Sela Halstead lost her innocence in a way that no sixteen-year-old should ever have to endure. She’s spent years trying to forget that night even while wondering about the identities of the monsters who brutalized her—until a telltale tattoo flashes across Sela’s TV screen. The incriminating ink belongs to Jonathon Townsend, the millionaire founder of The Sugar Bowl, a website that matches rich older men with impressionable young women. Obsessed with revenge, Sela infiltrates Townsend’s world, only to come face-to-face with a tantalizing complication: Beckett North, his… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2016

Tantor Media, Old Saybrook, Connecticut, USA, 2016
ASIN: B01I5PN39Q · Felolvasta: Lucy Rivers, Christian Fox
Loveswept, 2016
Loveswept, 2016

Beckett North · Sela Halstead

Sawyer Bennett: Sugar Daddy

Nem először olvasok Sawyer Bennett-től. Ez azonban egészen más típusú olvasmány volt, de ha tudtam volna, hogy ez ennyire izgalmas, már hamarabb elkezdtem volna. Az biztos, hogy a borító nagyon megtévesztő. Első ránézésre azt hinnénk, mert cuki-rózsaszín-hercegnős az egész borító, de senkit ne tévesszen meg! Egyáltalán nem egy édes, rózsaszín történet, hanem sötét és felkavaró. Igaz, közben a felszínen ott van a vágy, az erotika és a szerelem pillanatai, de mindez kevés, mert miközben olvasod, érzed, hogy mélyen ott lapul valami. Valami olyasmi, amiről érzed, hogy be fog következni, mint egyfajta közelgő végzet, ami mindent felül fog múlni.
Intenzív és nagyon izgalmas olvasmány volt. Sela nagyon kitartó, erős hősnő. Beck-et is imádtam. Az ő karakterével mondhatni csodát művelt a szerző. Ügyesen ki lett dolgozva a karaktere, mégis titokzatos maradt. Noha nem értettem minden tettükkel egyet, az indítékokat meg tudtam érteni. Nagyjából ez minden, ami cselekményleírás nélkül leírható, mert minden más, amit írnék, erős spoiler lenne. Mindenesetre az egész cselekmény, a thriller szál és a bosszú nagyon jól ki lett dolgozva.

Szilvi00 P>!
Sawyer Bennett: Sugar Daddy

Ha akarnék, sem tudnék belekötni ebbe a könyve. Amivel engem le lehet nyűgözni, az mind megvolt benne. Értsd: remek karakterek, érdekes cselekmény, feszültség, erotika, mély és intenzív érzelmek. A borító egy könnyed és csajos történetet sugallt, a tartalom viszont felkavaró és átütő volt. Nem kellett sok idő, az első 20 perc után padlót fogtam. Sela (már a nevét is imádtam!) hamar belopta magát a szívembe. Bosszúvágyát tökéletesen megértettem. Jobb férfi főhőst pedig, mint Beck, nehéz lenne kitalálni. Meglehet, még sosem élt párkapcsolatban és a szerelmet hírből sem ismerte, de amikor Sela kedvéért legyűrte a torkán az utált málnatortát, tudtam, hogy neki befellegzett. ♥ Még JT (az a patkány, hogy rohadna meg a pokolban!) iránt mutatott engedékenysége miatt sem tudtam haragudni rá. Lehet, hogy a romantikus szál kicsit gyors volt, de engem most ez sem zavart. Ahogy Sela kezdett egyre jobban kötődni Beck-hez, választania kellett: vagy kitart a bosszúvágya mellett, vagy megpróbál felejteni, és nem él vissza a férfi bizalmával.
Hoppá! Talán mégis van egy hibája! Mert függővéges!
Kíváncsian várom a következő részt!

Tantor Media, Old Saybrook, Connecticut, USA, 2016
ASIN: B01I5PN39Q · Felolvasta: Lucy Rivers, Christian Fox
csillagka P>!
Sawyer Bennett: Sugar Daddy

Sugar Daddy jelenség a véleményem szerint a legősibb mesterség egyik formája, mindegy milyen címkéket aggatnak a gyerekre, akkor se fordult még annyit a világ, hogy legyen bármilyen idős vagy agyalágyult, de egy férfi egy szép nőtől ne várná el szexuális ellenszolgáltatás a pénzéért. (persze álmodozni mindig lehet)
Második könyvem amely már címében is hordozza az édes tartalmat Jade West-féle értelmezés sem klasszikus daddy kapcsolat, ez a könyv pedig még inkább messze hajózik a gondatlan egyetemista évektől és a támogató apóka képtől.
Sela egy iszony bátor és erős lány, a bosszú pedig hidegen tálalva még édesebb lehet. (legalábbis ezt szokták mondani)
Sawyertől az első könyvem, ennyiből is látom nagyon tud írni, egy éjszaka után is, csak kapkodom a fejem, próbálom kitisztíttatni a gondolataimat, mert megemészteni való van bőven a könyvben pl. mi a fontosabb a szerelem vagy a bosszú.
Nagyon jó, nagyon egyedi, nem mellesleg végre egy szuper borítóval ellátva érkezett.

felícia97>!
Sawyer Bennett: Sugar Daddy

Ó a magasságos leborult mindenit neki! Hát hogy lehet így befejezni egy könyvet?Eskü hangosan felkiáltottam hogy mi a f*sz,és lapoztam tovább az olvasót mint egy eszelős,mondván hogy ilyen nincs.És,de van…Sejtettem persze hogy függővégesen ér véget az első rész is a sorozatból,de mégis arcul csapott a dolog.Mivel pedig egy ideig nem lesz időm folytatni kénytelen voltam rögtön beleolvasni a második részbe hogy legalább egy kicsit megnyugtassam a háborgó lelkem ami részben sikerült,most viszont imádkozok hogy az erőm ne hagyjon el és ne olvassam végig,mert akkor pár vizsgán megbukok a héten…Sawyer Bennett-től idén olvastam először,és az első könyvével sikerült annyira megnyernie hogy érdekeljen mit tartogat még a tarsolyában,így találtam rá a Sugar Bowl szériára.A fülszöveg egyből felkeltette a figyelmem és tudtam amint lehetőségem lesz nekem ezt a történetet olvasnom kell.Az írónő egyébként nagyon tud valamit,mert lazán mondhatnám hogy semmi extra nincs a történeteiben amit mondjuk más íróknál nem találhatunk meg,de valahogy olyan húzóerő és lendület van a stílusában,és abban ahogy átadja a sztorit az olvasóinak,hogy lehetetlenség hogy ne szippantson magába a könyv minden hibája ellenére.Néhol tömör és nyers a történet,és számomra néha már kicsit sok az erotika(mondjuk az Uncivilized-hoz képest ez még szerényebb volt :D)bár azt meg kell hagyni hogy akárcsak az előbb említett könyvnél a szexualitás itt is komoly és meghatározó részét képezi a dolgoknak,ezért ezt nem volt nehéz elfogadni,különösen hogy ahogy már az előbb is említettem ebben a könyvben visszafogottabban és jóval komolyabb kontextusban lett mindez kidolgozva.A Sugar Daddy Sela Halstead keserű és megrázó története,akinek 16 éves korában olyasmit kell átélnie amit senkinek sem lenne szabad.Az élete örökre megváltozik azon az estén mikor brutális módon megerőszakolják,és soha többé nem tud úgy nézni a férfiakra és az intimitásra mint azelőtt.Az élet azonban megy tovább,egészen addig amíg a sors évekkel később váratlan lehetőséget nyújt Sela számára a bosszúhoz.Egy nap a TV-ben egy különleges ismertetőjegy alapján felismerni véli erőszakolóját a gazdag és kiváltságos Jonathon Townsend személyében,aki egy híres társkereső a Sugar Bowl egyik vezetője ami fiatal nők és idősebb gazdag férfiak ismerkedését hívatott segíteni. Attól a perctől kezdve Sela-t egyedül a bosszú élteti,hogy megfizethessen azoknak akik tönkretették annyi évvel ezelőtt.Ennek a legegyszerűbb módja pedig ha testközelbe játssza magát a férfihoz,egy a társkereső által szervezett ismerkedő esten,ahol viszont tervével ellentétben Jonathon barátjának és üzlettársának,a jóképű és karizmatikus Beckett North-nak a figyelmét sikerül magára vonnia.Sela rájön hogy talán Beck-el is közelebb juthat a céljához, de mi van akkor ha a férfi más mint akinek hitte?Mi van akkor ha akarata ellenére az érzelmei is harcba szállnak az eszével és a bosszúvágyával szemben?Ha csak egy szóval jellemezhetném az egész történetet azt mondanám hogy intenzív.Méghozzá rendkívüli módon.Nehéz volt letenni vagy másra koncentrálni olvasás mellett és bár igaz hogy a könyv közepe egy kicsit leült történések szempontjából,de végig meg volt az a gyomorideg bennem,hogy mi fog történni,mikor derül ki valami és annak milyen vége lesz,ami miatt végig izgultam.Aki extrém történéseket vár az csalódni fog mert a könyv lassan építkezik és a belső lelki folyamatokra fókuszál:a sérelmekre,gyötrő emlékekre és mellette az újonnan kialakuló romantikus érzelmekre,aminek a kimenetele egyáltalán nem biztos,ha egyszer kiderül az igazság.A könyv mozgatórugója egyértelműen a hősnőnk Sela,akivel nagyon is együtt lehet érezni.A történet nagy része alatt szimpatizáltam vele,és megértettem az indítékait is,mert egy ilyen csapást sosem lehet elfelejteni.Aztán ott van még Beck is aki rendkívül szerethető és gondoskodó a maga titokzatos módján,de néha azt éreztem hogy túlságosan befolyásolható ha a barátjáról van szó,és tartok tőle hogy ez a kettősség Sela és JT közötti érzelmei miatt megnehezíti még a dolgokat.Sela és Beck kapcsolata több mint törékeny,és bár meg vannak a szép és felemelő pillanataik ahogy fokozatosan elkezdenek nyitni egymás felé, de lehet érezni hogy ez még nagyon nem a vége és hogy ennél sokkal több minden lapul a háttérben.Ezek után nem meglepő hogy minden vágyam hogy legyen időm folytatni és megtudjam hogy végződik ez a felkavaró történet.

Cheril>!

I’m exploring something deeper with one woman.
This woman to be exact.

Kapcsolódó szócikkek: Beckett North
Cheril>!

” You’re too sweet to me.”

“You make it easy.”

Kapcsolódó szócikkek: Beckett North · Sela Halstead

New home.
New bed.
New sex life.
Sex every night, usually multiple times.
Orgasm after orgasm […]

Naiva P>!

Of course sex occurs. People have sex. It makes the world go round.

Cheril>!

Even if I get caught and spend the rest of my life in prison, it will be better than living with myself having not done anything at all.
Watch out, Mr. Townsend. Your time is almost up.

Kapcsolódó szócikkek: Sela Halstead
Naiva P>!

Innocent and fresh. Two words that should never be used to describe the dark and damaged woman I've become.

Sugar Bowl sorozat · Összehasonlítás