Bárány ​altató – számolós könyv 11 csillagozás

Satoshi Kitamura: Bárány altató – számolós könyv

Ha TE nem tudsz elaludni, bárányokat számolsz. De mi van, ha Gyapjas, a bárány nem tud elaludni? Ő nekivág a mezőnek és megkerget EGY lepkét, megnézeget KÉT katicabogarat, beszélget HÁROM bagollyal.
Ebben a könyvben minden oldalon neked kell kitalálnod, mit is számolj meg, hogy a végére TE is úgy elálmosodj, mint Gyapjas.
Jó éjszakát!

Pagony, Budapest, 2006
48 oldal · ISBN: 9789639727083 · Fordította: Demény Eszter · Illusztrálta: Satoshi Kitamura

Lahara IP>!
Satoshi Kitamura: Bárány altató – számolós könyv

Nagyon kicsi, de számolni már tudó gyerekeknek. Az illusztráción kívül nem sok érdeme van, és semleges fejű a birka. Se nem álmos, se már érzelem nem látható. Ráadásul, ha nekem mondjuk öt éves koromban került volna kezembe ez a könyv, akkor aztszűrtem volna le, hogyha este nem vagy álmos, nem baj, szaladgálj egy kicsit a mezőn, rajzolj, főzz meg egyél, hátha álmos leszel. Ez annyira nem túl jó tanulság.

lenne P>!
Satoshi Kitamura: Bárány altató – számolós könyv

Nem nagyon szeretem ezt a mesekönyvet, mert kicsit félelmetesnek találom. Barátnőmék viszont teljesen odavannak érte, ezért kaptuk meg.

Szodalit>!
Satoshi Kitamura: Bárány altató – számolós könyv

Nagyon aranyos! Az egyik kedvenc kis könyvecském. (Na jó, inkább a családom könyvecskéje.)