Ahol ​a szív dobban 22 csillagozás

Satoe Tone: Ahol a szív dobban

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

Kisgombos Könyvek, Biatorbágy, 2016
26 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786158056908 · Illusztrálta: Satoe Tone

ziara P
Satoe Tone: Ahol a szív dobban

Megérkeztek ma a bemutatópéldányok a könyvtárba, és nem bírtam ki, hogy ne olvassam el. Olyan szépek a képei, a színvilága teljsen beletalál az enyémbe meg cicák vannak benne, ők is a gyengéim, és a történet is nagyon szép és megható. Olyan jó, hogy vannak ilyen könyvek!!!

meseanyu MP
Satoe Tone: Ahol a szív dobban

Satoe Tone se az én szerzőm. Szerintem ennek a kötetének is rettentő gyenge a története. A képek szépek, és jó ötlet ez a szívekkel, de ennek ellenére szinte ugyanolyan minden oldal. Egyszer végiglapozni, rendben, kellemes volt, de megvenni 3000 forintért? Nagyon nem éri meg szerintem.

Jeffi SP
Satoe Tone: Ahol a szív dobban

Aranyos kis történet, remek illusztrációval. Pár perc alatt elolvasható :)

dianna76 P
Satoe Tone: Ahol a szív dobban

Még a múltkor olvastam el a könyvesboltban, csak elfeledkeztem róla. így most, utólag kicsit nehéz értékelést írni. Sajnos öt csillaggal nem tudom jutalmazni, mert valami hatalmasabbat vártam. Másrészről pedig haragszom a rövidsége miatt. Tudom, nem a hosszúság teszi a szépséget. Mert ez a könyv szép volt. A történet, a mondanivaló, spoiler és az illusztráció egyaránt. Sőt, az illusztráció volt a legszebb. Már ezért is érdemes kézbe venni.

Kisgombos Könyvek, Biatorbágy, 2016
26 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786158056908 · Illusztrálta: Satoe Tone
Jean P
Satoe Tone: Ahol a szív dobban

Gyönyörű könyv, a történet is nagyon kedves :) (17.01.06.)
Igazából annyira tetszett, hogy ma meg is vettem ajándékba a Férjemnek :) (17.01.07.)

Ligeia P
Satoe Tone: Ahol a szív dobban

Szerintem gyönyörűek az illusztrációk benne, nagyon tetszik a stílusa. A történet is nagyon aranyos, bár nyílván nem én vagyok a célközönség (csak sajnos nagyon rövid kb 5 perc alatt kiolvastam ma a könyvesboltban). :)

Zsálya
Satoe Tone: Ahol a szív dobban

Falatka mesekönyv, aminek egyértelműen a vizualitása az erőssége. A képeket órákig lehet nézegetni, áthatja az embert különleges hangulatuk. A történet üzenete kedves, de talán inkább ajándékkönyvnek gondolnám, mint kisgyermeknek való mesekönyvnek. Nagyon tetszett, ahogy a piros szín és a szívecske-motívum összekapcsolja a cselekmény egyes állomásait. :)