Ahol ​a szív dobban 39 csillagozás

Satoe Tone: Ahol a szív dobban

Ében, a fekete macskafiú valami különleges ajándékot szeretne adni Hajnának, a fehér cicalánynak: ki akarja fogni a tó tükrén csillogó, ragyogó fénypontokat. Ám az ajándéknak szánt gyönyörű fényekről végül kiderül, hogy megragadásukhoz nem épp ügyes macskamancsokra, sokkal inkább értő, szerető szívre van szükség. Satoe Tone Európában élő, japán származású szerző képeskönyve egyszerre egy gyönyörűen illusztrált, kedves, érzelemgazdag mese, illetve egy gondolkodásra, elmélyülésre késztető alkotás, mely a képzőművészet nyelvén szólítja meg – kortalan – közönségét, és egy érzékeny, személyes térbe vezeti őket.

Kisgombos, Biatorbágy, 2016
26 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786158056908 · Illusztrálta: Satoe Tone

ziara>!
Satoe Tone: Ahol a szív dobban

Megérkeztek ma a bemutatópéldányok a könyvtárba, és nem bírtam ki, hogy ne olvassam el. Olyan szépek a képei, a színvilága teljsen beletalál az enyémbe meg cicák vannak benne, ők is a gyengéim, és a történet is nagyon szép és megható. Olyan jó, hogy vannak ilyen könyvek!!!

meseanyu P>!
Satoe Tone: Ahol a szív dobban

Satoe Tone se az én szerzőm. Szerintem ennek a kötetének is rettentő gyenge a története. A képek szépek, és jó ötlet ez a szívekkel, de ennek ellenére szinte ugyanolyan minden oldal. Egyszer végiglapozni, rendben, kellemes volt, de megvenni 3000 forintért? Nagyon nem éri meg szerintem.

Jeffi P>!
Satoe Tone: Ahol a szív dobban

Aranyos kis történet, remek illusztrációval. Pár perc alatt elolvasható :)

Éva_Bátka P>!
Satoe Tone: Ahol a szív dobban

Ez a mese egy vékony selyemlepel ami olvasás közben lehull, betakar és körülölel. Olyan finomak benne a képek, a színek, a hangulat és maga a mese, hogy az egész kis könyvecskének valahogy lelke van…

dianna76 P>!
Satoe Tone: Ahol a szív dobban

Még a múltkor olvastam el a könyvesboltban, csak elfeledkeztem róla. így most, utólag kicsit nehéz értékelést írni. Sajnos öt csillaggal nem tudom jutalmazni, mert valami hatalmasabbat vártam. Másrészről pedig haragszom a rövidsége miatt. Tudom, nem a hosszúság teszi a szépséget. Mert ez a könyv szép volt. A történet, a mondanivaló, spoiler és az illusztráció egyaránt. Sőt, az illusztráció volt a legszebb. Már ezért is érdemes kézbe venni.

Kisgombos, Biatorbágy, 2016
26 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786158056908 · Illusztrálta: Satoe Tone
Trudiz>!
Satoe Tone: Ahol a szív dobban

Gyönyörűséges az illusztráció, jó ránézni és pihentetni rajta a szemünket. A szeretet, ami átjön a lapjaiból a történetben, az is kedves.

Jean P>!
Satoe Tone: Ahol a szív dobban

Gyönyörű könyv, a történet is nagyon kedves :) (17.01.06.)
Igazából annyira tetszett, hogy ma meg is vettem ajándékba a Férjemnek :) (17.01.07.)