Us (Him 2.) 88 csillagozás

Sarina Bowen – Elle Kennedy: Us Sarina Bowen – Elle Kennedy: Us Sarina Bowen – Elle Kennedy: Us

Can ​your favorite hockey players finish their first season together undefeated?

Five months in, NHL forward Ryan Wesley is having a record-breaking rookie season. He's living his dream of playing pro hockey and coming home every night to the man he loves–Jamie Canning, his longtime best friend turned boyfriend. There's just one problem: the most important relationship of his life is one he needs to keep hidden, or else face a media storm that will eclipse his success on the ice.

Jamie loves Wes. He really, truly does. But hiding sucks. It's not the life Jamie envisioned for himself, and the strain of keeping their secret is taking its toll. It doesn't help that his new job isn't going as smoothly as he'd hoped, but he knows he can power through it as long as he has Wes. At least apartment 10B is their retreat, where they can always be themselves.

Or can they? When Wes's nosiest teammate moves in upstairs, the threads of their carefully woven lie begin to… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2016

322 oldal · puhatáblás · ISBN: 9781942444138
324 oldal · ASIN: B01C4LE5EO

Ryan Wesley · Jamie Canning · Blake Riley · Jess Canning · Matt Eriksson · Cindy Canning · Coach Harvey

Tim Hortons

pveronika>!
Sarina Bowen – Elle Kennedy: Us

Nincs mit tenni, ezek a srácok teljesen elrabolták a szívemet. Ez a rész is nagyon jó volt, és bár ahogy ilyenkor sejteni lehet, nem volt minden egyszerű és sima a közös útjukon, de a könyvben szereplő konfliktus jól átgondolt volt, és nem volt mondvacsinált vagy idegesítő, ahogy sajnos sok más folytatásnál elő szokott fordulni. Már kicsit sajnálom, hogy egy éjszaka alatt kiolvastam ezt a könyvet, mert nagyon fog hiányozni ez a páros.

Naiva P>!
Sarina Bowen – Elle Kennedy: Us

„I’d sell my soul to the devil before I let anything happen to this guy. He’s my entire life."

Nagyon rövid idő alatt megszerettem a Wesmie párost és most úgy érzem, nagyon sokáig hiányozni fognak. Annyira megszerettem ezt a két srácot, hogy szinte a magaménak érzem őket. Kár, hogy el kell engednem őket, de majd újra vissza fogok térni hozzájuk.
Ez a rész kicsit szomorúbb hangvételű volt. Amikor jönnek a szürke hétköznapok, és azok kikezdenek minden fajta kapcsolatot. Sokkal több kihívással kellett szembenézniük. Így utólag úgy látom, hogy jót tett a kapcsolatuknak, mert az csak erősödött.
Kissé úgy tűnt, mintha Jamie karaktere a Him-hez képest megváltozott volna, de valahol érthető okokból. Ami a legjobban tetszett, hogy a könyv nem csak a srácok kapcsolatáról szólt, hanem a hétköznapi életükről is.
Muszáj megemlíteni, Wes csapattársát, illetve szomszédját, Blake-et. Sokszor ellopta a show-t. Amilyen kotnyeles és dühítő volt az elején, annyira meg tudta magát szerettetni a történet végére. Nem hittem volna. Azt hiszem, hamarosan elkezdem a WAGs c. sorozatot. (Már csak Blake miatt is.) Közben abban bízom, hogy abban is fognak szerepelni a srácok.

DarknessAngel>!
Sarina Bowen – Elle Kennedy: Us

Wes és Jamie még mindig iszonyat cuki páros ^-^ Ebben a részben kicsit több nehézség előtt állnak, de nincs olyan, amit ne tudnának megoldani együtt. A kicsit lehangoló, szomorkás részek ellenére is nagyon tetszett a könyv. Szerencsére megin volt min nevetni, szóval ez kiegyensúlyozta a sztorit.
Blake, az új szereplő, először nagyon nem volt szimpi, és roh@dtul ment az agyamra, de később már igen megszerettem. A sok hülye kommentje nálam is betalált :D muszáj lesz elolvasni az ő könyvét is Jamie családjának külön örültem. Egyszerűen imádok ilyen boldog nagy családokról olvasni.
Egy szó, mint száz, ez a rész is teljesen levett a lábamról. Igazán nagyszerű történetet kreált a két írónő.

Szilvi00 P>!
Sarina Bowen – Elle Kennedy: Us

A könyv minden másodpercét őszintén, szívből és mérhetetlenül szerettem! Nem bírtam 2020-ig várni a magyar megjelenésre, az első rész újrahallgatása után, egyszerűen szükségem volt Wes és Jamie társaságára. Nem ismerek a két sráchoz foghatót. Szenvedélyesek és imádnivalók! Az első résztől eltérően, kicsit feszültebbnek és borúsabbnak éreztem a könyv hangulatát. Komolyan próbára tette a srácok kapcsolatát a bujkálás, munkahelyi problémák, anyagi és egészségügyi gondok. Pont, mint a való életben. Hány és hány alkalommal akadt el a szavam? Milliószor. Biztos én vagyok fura, de már attól is sírhatnékom támadt, ahogy csapattársai West fogadták az öltözőben a spoilerután. Blake karaktere a „de idegesítő” kategóriából indult, a végére elérte a „de bírom ezt a pasit” szintet. Nem kis faladatot vállalt az írópáros. Egy tökéletes első részt kellett folytatni. Szerintem sikerrel jártak! Csillagos ötös!
Bízom benne, hogy következő közös, M/M regényük is ehhez fogható élményt fog nyújtani!

loveQhuay>!
Sarina Bowen – Elle Kennedy: Us

Hiába próbáltam lassan olvasni, hogy ne legyen olyan hamar vége, de nem volt mit tenni, miközben meg annyira akartam tudni mi lesz ennek a két lökött történetének a vége♥

Wes és Jamie hiába szeretik egymást mindennél jobban, nekik is vannak nehézségek az életükben amikkel meg kell küzdeni. Ebben már nem volt annyi meztelenkedés mint az első részben, de nem is ez volt a lényeg. Annyiszor mosolyogtam olvasás közben, és olyan jó kedvem volt végig amíg olvastam ezt a sorozatot, hogy legszívesebben már most újrakezdeném!

Kaptunk új szereplőket, de azok közül is Blake a legfontosabb. Ez a csávó! Te jó isten! Haláli! És jól fogalmazta meg Wes, lehetetlen Blake-et utálni, mert úgy csinálja a dolgait, hogy csak szeretni lehet ezt az állatot :D Megint kaptunk olyan helyzeteket, hogy csak na! De a legjobb továbbra is az, hogy annyira valóságosnak tűnik, hogy úgy érzem bármikor megölelhetném West és Jamiet. Hogy bármikor szembe jöhetnének velem az utcán ha éppen Montrealban laknék…. És épp ezért fáj is a szívem, mert legszívesebben csak magamhoz ölelném ezt a két hokist, vagy éppenséggel beköltöznék hozzájuk örökre, és takarítanék meg főznék rájuk. Na jó, leginkább főznék. És ölelgetném őket. Meg egyebek :D

Tartom az előző részhez írt gondolatom: Maga a tökély ez a sorozat!
És muszáj lesz, hogy a polcomon legyen papír formátumban is! Kedvenc!

Így éreztem magam végig míg olvastam, plusz egyes részeknél ennek a reakciónak a sokszorosát :D https://68.media.tumblr.com/aafd78626f2935bf02e166bbe83…

Olvassátok! És Blake a kövi jeeeee, már csak két hét

Értékelés magyarul: link
Ezen kívül több hozzáfűznivalóm nincs, ugyanez a véleményem maradt :)

324 oldal · ASIN: B01C4LE5EO
Enikő_Darai_Enii>!
Sarina Bowen – Elle Kennedy: Us

Az Us ezúttal a Wesmie páros sivár hétköznapjaiba vezetett be minket, ahol is a mindennapi élet adta gondokkal kellett kedvenc hokisainknak megküzdenie. Az összeegyeztethetetlen versenybeosztás, Blake, a zűrös szomszéd, Wes titkolózása a csapattársai előtt arról, hogy ki is ő valójában és kihez vonzódik, mind-mind feszültséget gerjesztett. Nem csoda hát, hogy szegény Jamie itta meg ennek a levét és merült mély depresszió jellegű szomorúságba, haragba.
Nem mondom, mind a ketten volt hogy hibáztak, nem megfelelően kezelték a helyzeteker, de nehéz volt feldolgozniuk a velük történteket (figyelem középpontjába kerülni, stb…), ám a végére csak sikerült mindent megoldaniuk, hiszen a szerelmük most is bebizonyította, hogy erősebb, mint bármi más. Ezért mindig visszatérnek egymáshoz, bármi is történjen.
Viszont amikor nagy volt a boldogság, akkor én is csak úgy olvadoztam, elmerültem a boldogságukban, hiszen Wes és Jamie is rettentő aranyos volt!♡ A szexi részekről pedig khm… hát még a fülem is égett rendesen.
Nagy kedvenc lett, abban pedig biztos vagyok, hogy nemsokára újraolvasom Blake könyvét is!♥️

_Eriii>!
Sarina Bowen – Elle Kennedy: Us

Arra már rájöttem, hogy e két írónő eszméletlenül jók együtt. Annyira jó volt újból olvasnom két kedvenc szereplőmről. Úgy szeretem West és Jamiet. Szerintem az egyik legjobb MM könyv amit olvastam. Forró és tüzes. Ebben a részben a mindennapok nehézségeit mutatja be. Úgy sajnáltam egy egy jelenetben a szereplőket. West sokszor egy kicsit jobban. Ááá örök kedvenc ez a páros.

anemona P>!
Sarina Bowen – Elle Kennedy: Us

Azzal a vallomással kell kezdenem, hogy eléggé arrogáns voltam, ugyanis az első rész alapján én előre eldöntöttem, hogy ez a könyv miről fog szólni. Úgy gondoltam, hogy előre borítékolni tudom, hogy mi várható (értsd rózsaszín cukormáz), és hogy ugyan cuki lesz, de kizárt, hogy bármiben is eltérjen a szokásos 12 egy tucat kortárs romantikától.
Tévedtem.
Szuper jó volt. Tudtam, hogy sokan szeretik, és hogy ez nem lehet véletlen, és bár bizonyos szintig tényleg arról szólt, mint amire számítottam, akkor is rendesen meglepett a valószerűségével, a hétköznapiságával. Annyira emberi dolgokról volt szó, és ez nagyon megérintett. Őszintén nem hittem, hogy ennyire a szívemhez nőnek ezek a fiúk.
Persze most még van egy kis novella hátra, amit el is kezdek olvasni perceken belül, de már most oda vagyok, hogy mi lesz, ha végzek azzal is. Szívesen szedem majd elő máskor is ezeket a könyveket/hangoskönyveket.

SzRéka P>!
Sarina Bowen – Elle Kennedy: Us

Aww, na itt aztán volt minden – hullámvölgyek, drámázás, aggódás, és az egész tele volt érzelemmel. Nem egyszer könnyes szemmel, máskor nagy mosollyal az arcomon olvastam a srácok életéről, Blake esetében pedig voltam a plafonon is, aztán sírva nevettem rajta. A többi hokis srácot szintén szerettem, főleg a vége miatt, viszont Blake annyira különleges helyet foglalt el, annyira támogató volt, hogy nem lehetett nem szeretni őt ezért. És jaj nekem, mi lesz vele és Jess-szel? *-*
Wes és Jamie kapcsolata nem volt zökkenőmentes, kicsit félni is kezdtem pár alkalommal, azonban ez a két srác nem véletlenül annyi olvasó kedvence – még ha kell is hozzá idő, képesek magukba nézni, átgondolni a dolgokat, őszintének lenni magukhoz és egymáshoz, kommunikálni, illetve harcolni a másikért. Ahogy napról napra többet szenvednek, majd lassan helyrehozzák a dolgokat és szembenéznek a hibáikkal, az nagyon elgondolkodtató volt. Közben felnőttek, felnőttes feladatok oldanak meg, és olyan akadályokba ütköznek, amik boldogtalanná teszik őket. Hitelesen mutatta be a szerzőpáros ezt a szakaszt, hiszen egy hetero párkapcsolatban is vannak buktatók, hát még két fiatal meleg kapcsolatában, akiken nem kevés nyomás is van. A szomorúbb pillanatokat sem utáltam, mert így lett kerek a könyv – mégis a kedvenceim azok voltak, amikor a srácok felszabadultak és boldogok lehettek. ♥
A Canning klán, wow, megint elkápráztatott. Imádtam az üzeneteiket és a telefonhívásaikat. Megszerettem őket és természetesen Jamiéket, úgyhogy most kicsit nehezen engedem el őket. Szerencsére vár még az Epic. :)

FeketeAlex I>!

“We shoot at each other", I point out. “And get paid well for it." It's a weird job, really.

loveQhuay>!

You can take the boy out of California, but you can't take the California out of the boy.

FeketeAlex I>!

My parents said six kids was enough animals in the house.

FeketeAlex I>!

That old Nirvana song suddenly comes to mind, and I try to remember the lyrics… Here we are now, entertain us.

Kapcsolódó szócikkek: Nirvana: Smells Like Teen Spirit
FeketeAlex I>!

I'm not sure how long I sleep for, bu eventually I register the sounds of dogs barking. There's a high-pitched Chihuahua and she sounds very pissed off. The Rottweiler she's barking at… maybe he thinks the Chihuahua is in heat? He sounds kinda happy. Do Chihuahuas and Rottweilers breed? Are their offspring called Rottuas?
“Chiweilers," I mumble.

Him sorozat · Összehasonlítás