Ez ​a srác (HIM 1.) 23 csillagozás

Sarina Bowen – Elle Kennedy: Ez a srác

Ők ​ketten nem egy csapatban játszanak. Vagy mégis?

Jamie Canning sosem jött rá, miért veszítette el a legjobb barátját. Négy évvel ezelőtt a tetovált, nagyszájú, szabályszegő szobatársa minden magyarázat nélkül kizárta őt az életéből. Végülis mi rossz van abban, ha tizennyolc éves korukban a nyári hokitábor utolsó éjszakáján furán alakultak köztük a dolgok? Csak egy kis részeg hülyülés volt. Senki sem halt meg.

Ryan Wesley már nagyon megbánta, hogy annak idején belerángatta a nagyon is heteró barátját egy fogadásba, ami próbára tette a barátságukat. Most, hogy a z egyetemi csapataik egymás ellen játszanak a nemzeti bajnokságon, végre lesz alkalma bocsánatot kérni. De elég egy pillantást vetnie a srácra, akiért időtlen idők óta odavan, és a fájdalom erősebb, mint valaha.

Jamie régóta vár válaszokra, de ehelyett egy újabb kérdést kell megfejtenie: vajon egy együtt töltött éjszaka tönkretehet egy barátságot? És ha nem, mi a helyzet hat, együtt töltött héttel?… (tovább)

Eredeti mű: Sarina Bowen – Elle Kennedy: Him

Eredeti megjelenés éve: 2015

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Rubin pöttyös könyvek

Könyvmolyképző, Szeged, 2018
352 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634575542 · Fordította: Barthó Eszter

Jamie Canning · Ryan Wesley

Tóth_Orsolya_3 P
Sarina Bowen – Elle Kennedy: Ez a srác

„Mert az otthon ott van, ahol ő.”

Mennyit nevettem! Nagyon jók voltak együtt. Az utolsó fejezetek pedig teljesen meghatottak. *-*
Nagyon várom, hogy olvashassak még róluk. ;)

Tibi_Sorok_Között_Könyves_Blog
Sarina Bowen – Elle Kennedy: Ez a srác

2018 legnagyobb kedvence lett ez a szexi, romantikus, humoros és a végletekig szerethető könyv. Úgy érzem, a két írónő nagyon jól összerakta a szálakat, nem volt sehol unalmas, a karakterek lelki fejlődése végig jól tetten érhető, ráadásul az erotikus részek is szépen lettek megírva. A hokis téma plusz jó színezetet adott a kötetnek.

Bővebben a blogomon :)
▶️ http://sorok-kozott.hu/2018/11/konyvkritika-elle-kenned…

B_Vivien_Kitti P
Sarina Bowen – Elle Kennedy: Ez a srác

Ez a könyv azontúl, hogy mennyire forró és szexi, nagyon sok dologra tapint rá khmm ;)
Többekközött Érinti a homofóbiát, az emberek megvetését és undorát a melegek felé.
Szó esik az önmagunk megismeréséről egy huszonkét éves srácon keresztül.
Könnyű volt a helyemet Jamieébe képzelni, mert nagyon szimpatikus srác. Nagyon szerencsés, hogy ilyen családja van, mint amilyen. A gondolataim elkalandoztak egy-egy szünet alatt, hogy ha én a lányokat szeretném akkor mi lenne… valószínűleg úgy akarnék rájönni a dolgokra, ahogy Jamie is tette és ez a 21.századi megoldás igazán hihető volt.
Valószínűleg ugyanolyan gondolataim és kétségeim lennének, ami miatt szintén emberközeli volt számomra a történet.
Az egész könyv úgy volt jó, ahogy van. Nem csak azért mert könnyű elképzelni az ilyen események sorát önmagunkkal is, hanem mert borzasztóan valósághű volt.
Két fiatal férfi szerelme, ami a mai napokban is sajnos megütközést, undort, megvetést vált ki az emberekből; ami annyira forró és szenvedélyes, hogy én magam is csak pirulva olvastam; amiben itt vannak a kétségek és a félelem.
Többször szorult össze a torkom West miatt, aki önmagát már felvállaló melegként megélt ezt-azt. Aki kétségek között örlődött és félt igazán szeretni a sok: Mivan ha… Mi lesz ha,…. miatt.
Nagyon szép, romantikus, ugyanakkor vicces és nem túl nyálas, giccses történetet kaptunk.
Vannak merészebb viccek benne, annál is részletesebb erotikus jelenetek és az biztos, hogy nem sztereotíp meleg párt kaptunk, akik rózsaszín ruciban, műszempillával nyávognak egymással.
Ez egy igazi, ízig vérig férfi párról szóló történet, akik tudják, hogy mitől döglik a légy! *-* vagy én olvasás közben :D
Nagyon-nagyon jó könyv!!

eSsZ P
Sarina Bowen – Elle Kennedy: Ez a srác

akik ismernek, azoknak nem titok, hogy imádom a jó lmbt könyveket…
ezt sem előszőr olvasom már, hiszen egyik kedvencem… szeretem őket és remélem, hogy jön majd a folytatás is.. Jamie és Wes kihagyhatalan… olvassátok :)

az eredetihez írt értékelésem…

ohhh nagyapám szent lila pöttyösmamusza :D
ez valami nagyon édes volt. tényleg. nem tudok más szót rá, csak azt hogy édes, vagy aranyos, vagy cukker… de mivel csak jégkorongosok….. maradjunk az édesnél.. :D

amúgy meg totál teljesen megvett magának a két srác, még az sem zavart, hogy nyúlfaroknyit sem értek ehhez a sporthoz… és bizony utána kellett néznem… mert nem szeretek tökre tudatlan lenni… de nem is ez volt a lényeg.. ha nem ők ketten… és én totálisan imádom őket.. lehet könyvet szinte végig mosolyogva olvasni? lehet… :D
garantált a kikapcsolódás a lazítás és a totális nem alvás még a végére nem érsz… :)
jahhhjj… szent hoki üti … hol a következő rész?! nem bírom ki márciusig…

azt hiszem új kedvencet avattam :)
még az sem zavart, hogy itt-ott mintha túl hamar történtek volna meg a dolgok… de ugye ha valami jól van megírva és szerethetővé teszik se perc alatt… abba nem lehet belekötni :)

AniTiger MP
Sarina Bowen – Elle Kennedy: Ez a srác

Azt gondolom, hogy sok mindent elmond a könyvről az, hogy kevesebb, mint egy nap alatt elolvastam! Egyszerűen nem bírtam abbahagyni, imádtam olvasni a fiúk barátságáról és szerelméről. Szerintem ez egy nagyon jól megírt és kitalált romantikus LMBT+ regény lett, és nagyon kíváncsi vagyok a duológia befejezésére is! (Bár hozzá kell tennem, hogy teljes egészet alkot önmagában is.) Tetszett az is, hogy mindkét fiú nézőpontját megismerhettük (jelen idejű E/1), mert így még jobban befészkelhették magukat a szívembe. ♡♡♡

Amondó vagyok, hogy ha valaki egy dögös LMBT+ NA regényt keres, akkor ugorjon neki ennek!

Bővebben a blogon…

Könyvmolyképző, Szeged, 2018
352 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634575542 · Fordította: Barthó Eszter
Sarina Bowen – Elle Kennedy: Ez a srác

Nagyon féltem ettől a könyvtől. Amikor kinyitottam a csomagot és megláttam, hogy ez van benne, teljesen ledöbbentem. Valami véletlen folytán rendeltem meg, de jókat mondtak róla, gondoltam belevágok.
Az LMBTQ-tól, mint főszáltól általában rettegek, jobban szeretem, ha a kapcsolatokra épít, egy olyan szerelmet boncolgat, ahol nem minden az identitás sötét bugyráról és a következményekről szól.
És ezt itt megkaptam. Oh, nagyon imádtam!
A fiúk belopták magukat a szívembe.
Wes és Jamie kapcsolata szépen bontakozik ki, nyomon követhettem, miként alakul egy gyerekkori barátság forró románccá. Erotikában sem volt hiány, ellenben drámában igen, és ezzel tökéletes lett számomra az egyensúly.
Wes már fiatalon megtapasztalt néhány árnyoldalt, Jamienek meg kell harcolnia a saját érzéseivel, gondolataival, mégis a humor és a szerelem kerül előtérbe, és ez így nagyon jól működött.
Jamie szülei és testvérei elképesztőek, mindenkinek ilyen családot kívánok.

Emyna_Ryuu P
Sarina Bowen – Elle Kennedy: Ez a srác

Ez az a könyv, amit elkezdtem olvasni és éjszakába nyúlóan olvatam. Csak még egy fejezet volt nálam. Nem tudtam letenni. De megérte fennmaradni. Örülök, hogy végre egy olyan LMBT regényt olvashattam, amiben nem a kínszenvedés, és komor vég volt a szereplők sorsa. Érdekes volt végignézni a főhőseink lelki vívódását, önmaguk felfedezését. Imádtam. Ha lehetne 5+ csillagot adnék rá.

bbedyy
Sarina Bowen – Elle Kennedy: Ez a srác

Kellemes kikapcsolódás. A srácok nagyon ott vannak, édesek és viccesek.

ap358 P

– Még mindig szörfözöl hétvégente? – kérdezi.
– Ha csak tehetem. És te? – húzom fel a szemöldökömet. – Még mindig letologatod a gatyád idegenek előtt minden ok nélkül?
A csapattársai hangos röhögésben törnek ki.
– Apám, ez már régebben is ilyen volt? – kérdezi valaki.
Wes szája félmosolyra húzódik.
– Sosem tagadtam meg a világtól az istenadta férfiasságom látványát.

Kapcsolódó szócikkek: Jamie Canning · Ryan Wesley
ap358 P

Nézzünk egyenesen szembe a problémákkal ahelyett, hogy bezárkóznánk a másik előtt.

ap358 P

Vannak hetek, amikor valahogy minden összejön.

ap358 P

Már a tábor első napján valamiféle áhítattal néztem rá, legalábbis addig, amíg rá nem jöttem, milyen nagyképű seggfej.

Kapcsolódó szócikkek: Jamie Canning
ap358 P

Ha visszamehetnék az időben, és felpofozhatnám az agyatlan tizennyolc éves énemet, gondolkodás nélkül megtenném.

ap358 P

A vágy nem más, mint kémia, és a biokémia-órámon azt tanultam, hogy minden az elektromosságon alapul. Mindannyian nagy, töltött atomokkal teli zsákok vagyunk, amik időről időre egymásnak ütköznek. Úgy tűnik, az én elektronjaim ma este rendesen rövidzárlatosak lettek. Bumm! Részecskeütközés.

Kapcsolódó szócikkek: Jamie Canning
ap358 P

Ha olyan emberek vesznek körül, akik szeretnek, akkor ők lesznek a családod.

ap358 P

A kávézóban elég hosszú a sor, de tudom, hogy még így is időben odaérek a pályára.

ap358 P

Persze, apa! A szexualitásom csak átmeneti állapot. A lényem, az egész személyiségem csak átmeneti állapot.