Az ​alvilág árnyékában (Az alvilág árnyékában 1.) 14 csillagozás

Sarah Shadow: Az alvilág árnyékában

Hangár Kristóf, az ukrán-magyar kábítószer-kereskedelem egykori dílere, néhány hónap letöltendő börtönbüntetés után felhagyott alvilági életével. Már több, mint húsz éve lezárta a szervezett bűnözéshez köthető kapcsolatait, és Budapest egyik legkapósabb építészeként jeleskedik az országban. Egy dupla véletlensorozat folytán megismerkedik a velencei lakosú, gyönyörű, óvónőként dolgozó Sallai Szonjával, aki azonnal megbabonázza a férfit.
Mielőtt még a tündérmese elkezdődne, az alvilág mélyről feltörő haragja keresztülhúzza a békés jövő reményébe vetett hitet. A maffia nem felejt. Ha egyszer megmart a kígyó, az izzó méreg örökre ott dolgozik benned. Van, amiből nem kell egy újabb adag, mert sosem fogy el.
Amikor a félelem begyűrűzik a mindennapokba, a pengeélen táncoló nyugalom illúzióját felváltja a gyötrő bizonytalanság, és a kétség. Mindkettőjüknek van takargatnivalója. De vajon ki hazudik nagyobbat?
„Ezen a sakkpályán csak gyalog vagy a fekete királyok birodalmában.”

Gyémántfelhő, Budapest, 2022

Sarah Shadow: Az alvilág árnyékában

Másodszori olvasásra még inkább fordulatos, izgalmas regénynek gondolom. Mostanra már igyekeztem nem a kolléganőm hangját, mimikáját belegondolni egy-egy párbeszédbe és így az előzőnél is jobban tetszett. Jöhet a folytatás olvasása!

Valószínűleg elfogult leszek, hisz az írónőt személyesen ismerem! Vannak a könyvben kedvenc mondatok, örök igazságok, nagyon jó zenék és egy romantikus szerelmi szál is. A könyv közepe felé izgultam a szereplőkért, hogy mi sül ki a kettejük kapcsolatából! off Könnyen olvasható, egyszerű és szép regény!

Sarah Shadow: Az alvilág árnyékában

Elsőkönyves Íróként maffia-krimit írni, szerintem igen nagy off. Nekem tetszett, igen, voltak off, de csavaros volt, fenntartotta az érdeklődést. Szonja, aki kisvárosi Tanítónő, spoiler, és Kristóf szerelmi szála is jól passzolt a cselekménybe. A családi kapcsolatok leírása is különleges volt!

Ildiee>!
Sarah Shadow: Az alvilág árnyékában

Mostanában megszerettem a maffia könyveket, ezért vettem meg tavaly a könyvet. Az külön tetszett, hogy Magyarországon játszódik a történet. A cselekmény izgalmas, ezért sikerült gyorsan elolvasnom. Kristóf és Szonja karaktere is tetszett, főleg Szonja. A végén van egy nagy csattanó, na az nekem kicsit sok volt.
Ami nem tetszett az a nyelvezete. Tudom, h elsőkönyves írónőről van szó, de furcsa mondatokat adott a szereplők szájába.

Zsanett>!
Sarah Shadow: Az alvilág árnyékában

Szeretem a maffiás, krimis kis romantikával megfűszerezett könyveket. Nem is volt rossz ez a történet. Nekem hiányzott a keményebb hangvétel ehhez a témához. Úgy kb.: a felétől lett egy kicsit érdekesebb számomra. A szereplőket elég jól megismerhettem, részletesen bemutatásra került a múltjuk. Amúgy Szonja és Kristóf háttere és kapcsolata egészen különleges. Némi elütés van a könyvben ami azért annyira nem zavaró. Sajnálom, de a folytatást nem hiszem, hogy fogom olvasni.

Moncsi22>!
Sarah Shadow: Az alvilág árnyékában

A Könyvhéten szereztem be ezt a regényt. Úgy vettem meg, hogy láttam a neten, de nem volt tervben, és hát a borító nagyon vonzott. Meglátni és beleszeretni, de meg kell vallanom, hogy nem csalódtam a választásomban, mert egy izgalmas regényt kaptam.
Sarah Shadow írónő neve még sokatok előtt ismeretlen lehet, de ha egy izgalmas maffiás romantikus krimi regényt szeretnétek olvasni, szívből ajánlom Az alvilág árnyékában című regényt.
Érdekessége, hogy négy szemszögből íródott. Így négy különböző világba is betekintést nyerhetünk, de mégis a négy világ találkozik egy pontban.
Egy volt drogcsempész, egy olasz maffiafőnök lánya, egy rendőr és egy ukrán maffia egyik embere. Ők négyen a fő karakterek a történetben.
De kezdjem is el a véleményezést.
A történet maga összetett, mégis sok mindent rejt magában. Ha az ember figyelmesen olvas a sorok közt, nem sok minden kerüli el majd később a figyelmét. Hiszen itt minden információ aranyat ér. Így értheted meg csak a regény lényegét és mondanivalóját.
Bővebben itt:

Tamás_könyv_Blogger>!
Sarah Shadow: Az alvilág árnyékában

Ó, te jó ég! Ez a könyv egyszerűen tökéletes! Nagyon szerettem. De tényleg nagyon!Az idei év egyik kedvence eddig.Nem szoktam könyvet az első pár fejezet alapján kedvenccé avatni de itt ez történt. Ez valami csoda volt Ez a könyv szuperfinom és szexi. Ahogy izzik a levegő Kristóf és Szonja között, az lemászik a lapokról! Mindent megkapsz tőle amit egy könyv adhat! Elgondolkodtató megindító vicces és érzelmes Szent egek! Micsoda zseniális könyv! Telitalálat! Odaragadt a kezemhez. Képtelen voltam letenni Ez a könyv egyszerűen zseniális Annyira jó hogy el sem tudom mondani lenyűgöző Izgalmas teljesen levett a lábamról

Az első könyv amit az írónőtől olvasok elsősorban borítókep fogott meg elképesztően gyönyörű a történet pedig az első oldaltól az utolsóig beszippantot nem tudtam unatkozni az írónő fenntartja az olvasó figyelmet mindkét szereplő szinpatikus egyből meg kedveled őket érzelmi hullámvasút a javából. Imádtam minden egyes pillanatát Imádtam nagyon szerettem olvasni ezt az izgalmas, cselekményben és érzelmekben gazdag történetet Szépen felépített sztori csak úgy pörögtek a lapok a kezem alatt fordulatos pörgős nyilván jó értelemben összességében egy nagyon jó könyv IMÁDTAM szeretettel ajánlom figyelmedbe ha még nem olvastad mindenképpen érdemes el olvasni 5 csillag ⭐⭐⭐⭐⭐

Az írónő egy lépéssel mindig az olvasó előtt jár, amitől a Soha már egy olyan könyv lett, amiben könnyű elmerülni, rágódni rajta és ízlelgetni Sarah Shadow új csúcsokat hódított meg ezzel a kötettel. Ez talánaz eddigi legjobb könyve Az olvasó az izgalomtól remegve várja mi jót tartogat a következő oldal TÖKÉLETES! TESSÉK ELOLVASNI!

Köszönöm szépen recenziós példányt ♥

ZsKeller>!
Sarah Shadow: Az alvilág árnyékában

Sarah Shadow (magyar szerző) első könyve újraolvasva jobban tetszett. Igy nyomban folytatom az olvasást a második résszel. Kristóf és Szonja találkozása nem mindennapi, ahogy az „előző” életük sem. A maffia nem felejt és véget vet a kettőjük közt kialakult vonzalomnak. A romantkusan indult történetbe beleszól az alvilág.
Kíváncsian várom a történet folytatását.

Kri_Anikó P>!

Az igazi veszély mindig oson és soha nem vágtat.

Bookaholic77 >!

A szeretet és a bűn édes szeretők, és ez így is marad, amíg világ a világ.

Kri_Anikó P>!

A jazz veszélyes üzem, mert az ütemes erotika előbb képes leoldani rólad az összes ruhát, mint egy mindenkori örömökre vadászó férfi.

Kri_Anikó P>!

Hogy mi az, ami összeköt két érző lényt? A szeretet és a tisztelet. Talán ez a két dolog a legfontosabb ismérve a teljes életnek. Ahol szeretet van, oda mindig hazamész.

Kri_Anikó P>!

A doktor úr pillanatok alatt a segítségemre sietett.
– Mi történt Kristóf, ki ez a lány?
– Szonjának hívják és közlekedési balesetet szenvedett a kétkerekű paripájával. Meg tudnád nézni, hogy nincs e valami komolyabb sérülése?

Bookaholic77 >!

Az élet egy könyv, és az enyémben vannak üres fejezetek is. S bár hiába teszel meg mindent, hogy kitöröld a tintát, az egykori leütések mindvégig ott maradnak.

Kri_Anikó P>!

Az elmédbe égetett bűn, mely kezd felemészteni. Egy rágcsáló, ami a bőröd alatt van, és rendíthetetlenül kapar, hogy egyszer végre kiszabadulhasson. Ugye, ha majd megtudod, ki vagyok, akkor is szeretni fogsz?

Az alvilág árnyékában sorozat · Összehasonlítás