Nem ​nősülök! 15 csillagozás

Sarah Morgan: Nem nősülök! Sarah Morgan: Nem nősülök!

Argentínába érkezik Faith, a frissen végzett állatorvos, ugyanis a dúsgazdag Raul Vásquez állást ajánlott neki a birtokán, ahol lovakat tenyészt. A férfi szemet vet a csinos, öntudatos lányra, és hamarosan szenvedélyes viszony bontakozik ki közöttük. Raul két dologhoz azonban ragaszkodik: nem nősül meg, és gyereket sem akar soha. Nem csoda hát, hogy magánkívül van felháborodásában, amikor Faith közli vele, várandós…

Eredeti megjelenés éve: 2008

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Romana

Harlequin Magyarország, Budapest, 2015
94 oldal · ISBN: 9789634076933 · Fordította: Czárán Judit
Harlequin Magyarország, Tatabánya, 2011
94 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635383399 · Fordította: Czárán Judit

Sarah Morgan: Nem nősülök!

Elég gáz, hogy a szabim alatt 5 mesekönyv és 2 füzetecske volt csak előttem. Valahogy ez a meleg is kikészít és kedvem se volt most belekezdeni egy hosszabb könyvbe. Pedig van egy pár, ami már nagyon kacsintgat felém.
Tetszett a történet, de a közepe egy kicsit uncsi volt. A címe miatt választottam ezt a füzetet és az érdekes fülszövege miatt. Pont nekem valónak tűnt. És igazam lett. Maga a történet nagyon szerethető volt.
A karakterek hol tetszettek, hol nem, de a végére természetes, hogy már imádtam őket. Igaz a közepén ez a sok beszélgetés, ami megfelelt volna terápiának is, azért untatott.
Összességében örülök, hogy erre esett a választásom.

christine>!
Sarah Morgan: Nem nősülök!

Hullámvasút volt ez a füzet, egyszerre utálom és szeretem, fogalmam sincs, melyik érzés dominál jobban.
Rault az elején és a végén imádtam, a közepén szívesen megdobigáltam volna valamivel… Valami keménnyel.
Azt hiszem, maga a füzet jó/jobb lett volna, ha Faith nem akarta volna annyira rákényszeríteni Raulra a beszélgetést, és ha Raul őszinte lett volna.
Kár érte.
A vége mindent vitt. Számítottam rá, sőt végig sejtettem, de akkor is. :)

Zsuzsanna_Makai>!
Sarah Morgan: Nem nősülök!

Unalmas volt. A fél csillag plusz az utolsó fejezeté. A fülszöveg persze félrevezető, mert az utolsó mondat kivételével az első fejezetről szól. Az utolsó mondat pedig csak visszamenő következtetés. Jó, hogy tényszerűek legyünk, magánkívül volt felháborodásában, de erről a lyánynak egy szót sem szólt…
Egyébként több sebből vérzik.

Csoszi>!
Sarah Morgan: Nem nősülök!

Hú, egy igazi dél-amerikai szappanoperát olvashattam. Elég ígéretes volt a kezdet, de valahogy a közepe felé ellaposodott a történet. Rengeteg vita, veszekedés, szex. Faith állandóan beszélgetni akart Raullal. Amikor meg beszélgettek, nem tetszett neki, hogy a férje nem mondott el dolgokat, hallgatott az érzelmeiről. Amikor kiderült, hogy Raul miért ellenzi annyira a házasságot, meg a gyerekeket, helyükre kerültek a dolgokat, de addigra már nagyon untam a kettejük között zajló minidrámát és huzavonát. A szereplőket az elején kedveltem, aztán már nem.

Harlequin Magyarország, Tatabánya, 2011
94 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635383399 · Fordította: Czárán Judit
Laura_Bakos P>!
Sarah Morgan: Nem nősülök!

Érdekes egy történet volt ez is.
Minden jó, ha jó a vége.

natika15>!
Sarah Morgan: Nem nősülök!

Öntudatos nő, öntudatos férfi. Hmmmmm……., ez aztán szuper, talán a legjobb párosítás :)

Komolyan, soha, de soha nem gondoltam volna, hogy én Romana-t olvasok. Bevallom, azt sem tartottam teljesen épeszűnek aki egyáltalán kezébe vesz egy ilyet. Na, a sors fintora, hogy nagy olvasói válságom közepette a kezembe vettem, elolvastam. De nemhogy csak elolvastam, de élveztem, sőt imádtam az egészet :) Azt hiszem mos megyek, és kutakodok a következő után, mert egyszerűen tényleg nagyon nagyon jó, nem gondoltam volna. :) :) :))))))))))
*most virul a fejem, mert végre van, amit szívesen olvasok, pedig tömérdek rég áhított könyv vár rám*

repe993 P>!
Sarah Morgan: Nem nősülök!

Grrrr! Pedig olyan jól indult! Nem a szokásos megláttam, meghódítottam, boldogan éltek jellegű történet, mert a meghódítottam és a boldogan éltek (ez utóbbi csak átmenetileg) kimaradt belőle. A történet fonalát az első találkozás után 10 hónappal vesszük fel újra, amikor Raul és Faith immát házassága nem is hullámvölgyön, hanem egy -szakadékon van túl! Az elmúlt időszak történései a késre menő vitáikból sejlik fel, és a helyzetet tovább fokozza, hogy a válságra tipikus ffi és női válaszokat adnak, amitől tovább mélyül az, és ez egy nagyon jó történetet adott, egészen az utolsó 20 oldalig. spoiler végképp megölte a bulit. Egészen addig 5+ *-ot akartam adni, de így kénytelen vagyok revidiálni a nézeteimet.

Ginyw>!
Sarah Morgan: Nem nősülök!

Az egyik kedvenc azok közül amiket mostanában olvastam :D
Raul kicsit undok, de a végén persze kiderül miért :D
Vége Happy mint minden harlequinnak, ajánlom mindenkinek.

zuna19>!

– Úgy nem lehet beszélgetni, hogy közben csókolózunk!
– Miért, mondtam én, hogy lehet?

zuna19>!

– A tettek néha többet mondanak minden szónál.

zuna19>!

– Sosem fogom megszokni, hogy az emberek itt este tizenegykor vacsoráznak.

zuna19>!

– Nem kell szabadkoznod, amiért a jelenlétemben egy falat sem megy le a torkodon. Bóknak tekintem.
– Te aztán nem mész a szomszédba egy kis önbizalomért…
– Te viszont rettentő idegesnek tűnsz, amit nem is értek. Angliában talán nincsenek férfiak?
Olyanok mint te, nincsenek

zuna19>!

– Hogyhogy ilyen jól beszél angolul? – érdeklődött Faith.
– Ez attól van, hogy időnként szoktam beszélgetni is a nőkkel, mielőtt a vállamra kapom őket.

zuna19>!

– Nem vagyok most olyan hangulatban, hogy ezt az argentin macsó szöveget hallgassam.
– Argentin macsó szöveg? – vonta össze gúnyosan a szemöldökét a férfi.
– Tudja maga jól, mire gondolok! – Faith próbálta leporolni a lovaglónadrágját. – Erre a dobjuk-át-a-nőt-a-vállunkon stílusra.
– Nem pontosan értem magát, de arra azért szeretném felhívni a figyelmét, carino, hogy ez Dél-Amerika. Itt még tudják a férfiak, mit jelent férfinak lenni.
– Magam is észrevettem. Amióta leszálltam a repülőgépről, folyamatosan az az érzésem, hogy egy tesztoszteron-tengerben úszom.
– Hát akkor, isten hozta Argentínában!

zuna19>!

– Az összes argentin férfi, akivel eddig találkoztam, meg van győződve róla, hogy a nő helye a…
Nem akarta befejezni a mondatot, mert egyrészt észrevette, hogy a férfi kaján mosollyal nézi, másrészt meg tartott tőle, hogy ezzel a témával túlságosan veszélyes vizekre evezne.
– Igen, szóval mi, argentin férfiak meg vagyunk győződve róla, hogy a nő helye…
– …a konyhában van. – fejezte be a mondatot kelletlenül Faith.
– A konyhában? Hát, ezek szerint magának még nem sok argentin férfival akadt dolga.
– És őszintén megmondom, ezen a jövőben sem kívánok változtatni – válaszolta negédes mosollyal Faith.

zuna19>!

Faith csalódott és dühös volt. Talán mégsem kellett volna bíznia abban, hogy Dél-Amerikában nőként karriert csinálhat. Hiszen szemlátomást még azért is keményen meg kell küzdenie, hogy egyáltalán komolyan vegyék.