Lábadozó ​álomherceg (Cornwalli történetek 22.) 4 csillagozás

Sarah Morgan: Lábadozó álomherceg

Tasha O’Hara új munkát keres, és bátyjához, a St. Piran Klinika sürgősségi osztályán dolgozó Joshhoz fordul segítségért. A klinikán épp nincs felvétel, ellenben Joshnak van egy dúsgazdag betege, aki házi ápolónőt keres, mert lovasbalesete után szeretne kiszabadulni már a kórházból. Az illető pedig nem más, mint a testvérpár gyerekkori barátja, Alessandro, San Savarre hercege és trónörököse, akibe Tasha kamaszkorában halálosan szerelmes volt…

Eredeti cím: Prince on the Children's Ward

Eredeti megjelenés éve: 2012

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Szívhang

Harlequin Magyarország, Budapest, 2013

baba03 P>!
Sarah Morgan: Lábadozó álomherceg

Kicsit másra vágytam a romantikus füzetek terén, ezért feltúrtam a régi könyveket és így esett a választásom erre a történetre. Igazából nem volt rossz, tetszett ahogyan Tasha megpróbálja kicsit meggyötörni Alessandro-t a múltbeli visszautasítás miatt. Persze minden visszafelé sül el, és bár szenvednek egy kicsit mindketten a végén minden rendeződik. Nekem kicsit túl gyorsan is, hiszen azért Alessandro herceg, mégis simán szembeszáll az anyjával es spoiler. Kicsit túl rózsaszín, de ennyi oldalon belefér.
Josh és Megan története felkeltette a figyelmemet, szeretném elolvasni az ő füzetüket is.

Cornwalli történetek sorozat · Összehasonlítás

Sharon Kendrick: Válj el, de nélkülem!
Sharon Kendrick: Érzéki angyal
Elizabeth Krueger – Nora Roberts – Anne Mather: Nem csalás, nem ámítás / Legyőzhetetlen hármas / Apa nélkül nem megy
Carole Mortimer: Bottal vagy bot nélkül
Carol Marinelli – Anne Mather – Jackie Braun – Allison Leigh: Kertek alatt / Megszakad a szív / Fel a kezekkel! / Melyiket szeressem?
Anne Mather – Barbara McMahon – Rebecca Winters – Gina Wilkins: Családi titkok / Szellő szárnyán / Szívem kikötője / Rendkívüli híradás
Amalie Berlin – Emily Forbes – Josie Metcalfe: Bilincsbe verve / Csupa szív nővérke / Termékeny szerelem
Cathy Williams – Michelle Douglas – Cara Colter: Viszontlátásra Toscanában! / Nyár a szigeten / Tökéletes pillanat
Barbara Cartland: A szerelem küldönce
Sandra Marton – Kathryn Ross – Marjorie Lewty: A meztelen valóság / Kalandnak indult / Kettős esküvő