Minden ​jó, ha a vége jó / Szex az exszel / Az elvarázsolt kastély 5 csillagozás

Sarah Morgan – Kimberlex Lang – Kate Hewitt: Minden jó, ha a vége jó / Szex az exszel / Az elvarázsolt kastély

Júlia ​különszám 60. kötet
Sarah Morgan: Minden jó, ha vége jó
Nehéz karácsonyi hangulatba kerülni, amikor valaki elveszíti a lakását és az állását is. Ám Evie hisz abban, hogy végül jóra fordulnak a dolgok, és erről igyekszik meggyőzni a gazdag, jóképű, de cinikus és rideg szállodatulajdonost, Riót is…

Kimberly Lang: Szex az exszel
Veszélybe kerül a becsvágyó párterapeuta, Megan karrierje, mivel volt férje mindent megtesz, hogy rádióműsorában lebeszélje az embereket a házasságról. Az asszony, hogy szabaduljon a média figyelmétől, elvállalja, hogy élő adásban tesz pontot közös történetük végére. Ám ezzel még jobban felkelti az emberek érdeklődését, ráadásul hamarosan Devin ágyában találja magát…

Kate Hewitt: Az elvarázsolt kastély
Elly otthagyja londoni lakását és barátait, s leköltözik a szüleitől megörökölt, isten háta mögötti, omladozó kastélyba. Pénze nincs a felújításra, ezért nagyon megörül, amikor Lorenzo de Luca kibéreli a… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia különszám

Harlequin Magyarország, Tatabánya, 2013
272 oldal · ISBN: 9789635386796 · Fordította: Halász Kriszta, Gaáli István, Bosnyák Edit

Szelén>!

Három karácsonyi történet egyben. Szerelem, erotika, banális történetek egybefűzve.
Továbbra sem az én műfajom…

Eva_Pussova>!

Sarah Morgan regényt olvastam el. Jó volt. Szeretem a karácsonyi témájú regényeket. Kikapcsolt , rövid volt, jól végződött. Néha ilyen is kell.

Sharon Kendrick: Érzéki angyal
Debbie Macomber – Merline Lovelace – Anne Mather – Linda Turner: Ha eljő a karácsony / Fenyőillatú éj / Fehér karácsony / A karácsonyi gyermek
Darlene Gardner – Kristin Gabriel – Carly Phillips: Kulcskérdés / A farkas és Piroska / Viharos szilveszteréj
Hazel Gaynor – Heather Webb: Az utolsó karácsony Párizsban
Penelope Ward: Neighbor Dearest – A legkedvesebb szomszéd
J. D. Robb: Halálos ünnep
Lisa Kleypas: Rafe karácsonya
Lisa Kleypas: Érzéketlen aranyifjú
Lucy Score: Karácsonyra állni fog!
Anne McAllister: A karácsonyi baba