Apukát ​karácsonyra / Csúcsformában / Mákvirág kisasszony 1 csillagozás

Sarah Morgan – Anne Herries – Fiona McArthur: Apukát karácsonyra / Csúcsformában / Mákvirág kisasszony

Sarah ​Morgan: Apukát karácsonyra
Bridget mindent elkövet, hogy teljesítse kislánya karácsonyi kívánságát: apukával szeretné meglepni. A gyors megoldásra azonban semmi remény, mivel gyermekkori szerelme, Jack Rothwell doktor csak jó cimborájának tekinti, s nem látja meg benne a nőt. Amikor azonban Bridget elhatározza, hogy a nagy cél érdekében közelebbi kapcsolatra lép egyik rokonszenves kollégájával, Daviddel, Jack egyszerre különösen kezd viselkedni. Mintha bizony féltékeny lenne…

Anne Herries: Csúcsformában
Véletlen vagy talán a sors keze? Philip, az elhivatott orvos megdöbben, amikor először találkozik a kisvárosi kórház új nővérével. Hiszen Megan nem más, mint fiatalkori szerelme, akit több mint tíz éve nem látott. Bár az első pillanattól kezdve hihetetlenül vonzódnak egymáshoz, a férfi eleinte mégsem mer közeledni hozzá. Egy játékos sportversenyen aztán végképp elbűvöli a lány, s nemsokára szenvedélyes kapcsolat alakul ki közöttük. Csakhogy Megan… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Szívhang különszám

Harlequin Magyarország, Budapest, 2008
288 oldal · ISBN: 9789635378869 · Fordította: Somló Katalin, Halász Kriszta, Csősz Róbert

odish>!

– Soha. – A férfi felnevetett. – Én legyőzhetetlen vagyok.
Bridget az ég felé fordította a tekintetét.
– És nagyon szerény. – Hirtelen megállt, mire a férfi kérdő pillantást vetett rá.
– Mi a baj?
– Az öntudatod elállja előttem az utat.

Kate Hardy – Marion Lennox: Fáj még, de kezelhető / Engedd be a napfényt!
Carole Mortimer – Miranda Lee – Michelle Reid: A karácsonyi látogató / Felmelegített szerelem / Békából királyfi
Carole Mortimer – Miranda Lee – Sharon Kendrick: Született csábító
Carole Mortimer – Emma Darcy – Margaret Mayo: Ki itt a főnök? / Borúra derű / Az üzletrontó
Day Leclaire – Miranda Lee – Catherine George: Az olajbáró / Gyámom a párom / Tévedések végjátéka
Melanie Milburne – Cathy Williams: Boldog születésnapot, Ivy! / A milliomos kertész
Carole Mortimer – Penny Jordan – Emma Darcy: A szerelem erejével
Cathy Williams – Miranda Lee – Debbie Macomber: Szerelmünk lapjai
Barbara Hannay – Ryanne Corey – Diana Hamilton: Fronthatás / Hírbe hozva / Zöld szemű szörnyeteg
Anne Mather – Sara Craven – Emma Darcy: Feltámadt szerelem / A gyerekért mindent / Karácsonyi csoda