Tóvidéki ​ünnep / Mint a forgószél (Futótűz-sziget 6.) 4 csillagozás

Sarah Morgan – Alison Roberts: Tóvidéki ünnep / Mint a forgószél

Sarah Morgan: Tóvidéki ünnep A végét járja az ápolónő Christy és az orvos Alessandro házassága. Nagy szerelemnek indult, aztán az asszony hamar teherbe esett, s a két szülés után egyre inkább úgy érezte, férje elhanyagolja. Végül nem bírta tovább, Londonba költözött a gyerekekkel. Akik most kikönyörgik, hogy karácsonykor legyen újra együtt a család a régi otthonukban, a festői angol tóvidéken. Christy titkon reménykedik, hogy helyrehozhatják a kapcsolatukat, de Alessandro fagyosan fogadja… Alison Roberts: Mint a forgószél Hogy támogatni tudja imádott családját, és kielégítse kalandvágyát, Lia Roselli, a szép mentőtiszt elvállal egy jól fizető helyettesítést a Futótűz-szigeten – az év legveszélyesebb szakában, amikor trópusi ciklon söpör végig a vidéken. Hosszú idő óta ő az első nő, aki felkelti Samnek, a helyi kórház jóképű orvosának érdeklődését. De Sam kiábrándult, gyanakvó ember…

HarperCollins Magyarország, Budapest, 2018
176 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634485421 · Fordította: Gaáli István
HarperCollins Magyarország, Budapest, 2018

Paulina_Sándorné P>!
Sarah Morgan – Alison Roberts: Tóvidéki ünnep / Mint a forgószél

Tóvidéki ünnep
Szíven ütött a történet. Annyira át tudtam érezni Christy és Alessandro házasságát, kapcsolatát. Milyen makacsak is vagyunk. Nem mondjuk meg, hogy mit szeretnénk, de ha nem teszi meg, akkor megharagszunk. Imádtam Bent és Katy-t. Tetszett, ahogy segítettek a szüleiknek helyrehozni a házasságukat spoiler A keresztapa megoldása sem volt rossz.
Mint a forgószél
Félelmetes lehet olyan körülmények között segíteni embereken. Csodálom Liát a bátorsága miatt, és az erő miatt, ami benne van. Nehéz helyzetben van, de még így is mindig ad. Sam szimpatikus volt. Tetszett, ahogy egymásra találtak.
Egészében véve tetszett a füzet, de a kezét tudnám eltörni, annak, aki ellenőrizte a helyesírást – ezért a levonás.

Sharon Kendrick: Érzéki angyal
Carole Mortimer – Miranda Lee – Michelle Reid: A karácsonyi látogató / Felmelegített szerelem / Békából királyfi
Cathy Williams – Kathryn Springer: Gyertyagyújtás idején / Hármas ikrek
Anne Mather – Sara Craven – Emma Darcy: Feltámadt szerelem / A gyerekért mindent / Karácsonyi csoda
Debbie Macomber – Merline Lovelace – Anne Mather – Linda Turner: Ha eljő a karácsony / Fenyőillatú éj / Fehér karácsony / A karácsonyi gyermek
Cathy Williams – Carole Mortimer – Rosemary Gibson: Apa karácsonyra / Hamvas liliom / Nem csak kötelesség
Fiona Harper: Tigris vagy medúza?
Carole Mortimer – Caitlin Crews – Cara Colter: Házhoz szállított karácsony / Sorsfordító éjszaka / Behavazott karácsony
Nalini Singh – Cathleen Galitz – Laura Wright: Ezeregy éjszaka / Régi-új érzés / Házas/társak
Hazel Gaynor – Heather Webb: Az utolsó karácsony Párizsban