Értékelések 158

B_Nadett>!
Sarah J. Maas: Föld és vér háza

Kicsit döcögős volt számomra az eleje, de szerencsére kitartottam, mert az utolsó kb 300 oldal tényleg nagyon izgalmas volt. Várom a következő részt nagyon.

papramona>!
Sarah J. Maas: Föld és vér háza

Nagyon összetett a történet, komplex, sokrétegű árnyalt világgal. Úgy éreztem, mintha legalább két könyvet olvastam volna egymás után, egy előtte és egy utána könyvet, közben csak folytak a sorok és azt sem tudtam mi van, teljesen elvesztem a történetben. Ami elindult, amilyen érzések kavarogtam bennem, hát valami eszméletlent alkotott az írónő, a közepétől a végéig folyamatosan remegett a gyomromban a pillangósereg úgy izgultam. A vége felé még akkora csavar, hogy hogy köpni-nyelni nem tudtam. Egyik főszereplőnk sem a „szokásos, átlagos” karakterek, bonyolult személyiségek, Huntnak azt sem tudom, hogy fért a szíve a mellkasába bele, imádom! Mindketten szörnyen sokat szenvedtek és küzdöttek, mégsem a depressziót érzi ki az olvasó, hanem a küzdést. Hatalmas jellemfejlődésen és karakterfejlődésen mennek át mind Bryce mind pedig Hunt, de főleg Bryce, mert az elején különösen idegesített engem, de mégis beszippantott a könyv még ha szörnyen zavart is Bryce viselkedése. Mellette akit külön kiemelnék még Ruhn személye, mert ő legalább annyira csodálatos és fontos, mint Bryce, ő is nagyon hosszú utat tett meg és a végén szárnyaltak mindketten. Nagyon sok ősi mitológiai szálat mozgat a könyv, elképesztően egyedire, kiszámíthatatlanra és izgalmasra sikerült. Ez nekem az idei magyarul olvasott „leg-leg-leg” könyv!
#teamHunt

PetraZsiros>!

Imádtam…..minden egyes sorát!
Hihetetlen, hogy így magával ragadott ez a történet <3
Már a borító is gyönyörű. A történet, maga a könyv pedig egyszerűen letehetetlen.
Imádtam a szereplőket, nem csak a fő, de a mellékszereplőket is.
Izgatottan várom a folytatást! :)