A ​sivatagi herceg 5 csillagozás

Sarah Holland: A sivatagi herceg

Bethsheba Lyon, a világhírű énekesnő Marokkóban lévő, szaharai filmforgatása kalandosan végződik: az ellenállhatatlanul vonzó Suliman El Khazir sejk az Auda Khazir nemzetiségből meghívja, hogy a palotájában adjon koncertet. A lány fergeteges sikert arat, és rabul ejti a sivatagi fejedelem szívét. Suliman a sátortáborába csalja a szépséges Bethshebát, hogy elnyerje szerelmét…

Eredeti cím: Desert destiny

Harlequin Magyarország, Budapest, 1996
92 oldal · ISBN: 9635362803 · Fordította: Szántó Vilmos

Sippancs P>!
Sarah Holland: A sivatagi herceg

Hogy én mennyire imádom a hirtelen felindulásból elkövetett olvasásokat, pláne, hogy ha ilyen kincsekre bukkanok, mint ez a Romana füzet!
Nagyon jól összeszedett, kerek kis történet volt ez, ami a keleties vonalával teljesen levett a lábamról. Volt benne minden, ami szem-szájnak ingere, vagyis kulturális különbségek, lányszöktetés, sivatagi lovaglás, mitológia, némi dráma és sok-sok szenvedély. (Sok tekintetben mintha a Két lépésre a mennyországtól rövidített változatát olvastam volna.)
Nekem nagyon tetszett, csak ajánlani tudom!

sarahangel>!
Sarah Holland: A sivatagi herceg

Imádom az ilyen történeteket! Egy harcias amazon próbál küzdeni egy fölényes(nek tűnő)sejk és a saját érzései ellen – kitartóan, ám nem mindig sikeresen. ;)
A környezet nem más, mint az egzotikus Kelet; úgy éreztem, mintha az Ezeregyéjszaka meséibe csöppentem volna. Mindezt megspékelve a pörgős cselekménnyel, egy igazán remek történetet kaptunk, ahol még a fordítás is jól sikerült.
Ennek a műnek ráadásul még mondanivalója is van, nagy igazságokat mond az életről. Ajánlom a műfaj kedvelőinek, mert határozottan a jobb fajta Harlequin-történetekhez tartozik.

sarahangel>!

Ne tagadd meg, amit a szívedben érzel, mert a szíved fog téged megtagadni…